0

Jak Laporta mowil, że mamy lepszą kadre od Realu to sie nie mylił. Teraz już oficjalnie

0

@lucca87 idź z tym Raphinhą

0

@Emhyr przekonal pilkarzy i sie ugadal z Laportą

0

@Emhyr Więcej to chyba Mendes zrobil niz Alemany

0

@Rewolucja123 Ja go w Atleti praktycznie nie ogladalem bo ich nie ogladam, ale mundial, chelsea czy wcześniej Benfica gral fajnie i talentu mu nie brakuje

0

Dziwne że jeszcze el jarek nie podał oficjalek nowych piłkarzy Barcelony jak to miał w zwyczaju

1

@BARCA1899Messi Mój ulubiony pilkarz bez związku z Barceloną

0

@Rewolucja123 Nie wierzysz w Żao?

2

Felix - Ferran - Yamal ale to będzie chodzić

1

@HERORICH2 kupe se, Atleti nas ciągle dymało

0

@pioz123 Ostro hejterzy rzucają klątwy a nie osoby wspierające

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Nelseon Semedo

0

@Encore Okaże sie na koniec sezonu, jeden i drugi talent i nic poza tym

1

Felix fajnie wyglądał na mundialu, jak przełoży tamtą forme na Barce to nie będziemy żałować

0

@David_Martin Nie wiem co by sie musialo stać ale wygrana w lidze raczej pewna biorac pod uwagę braki Realu

0

@AllBundy To sie przekonasz

1

@AllBundy Ale sie nie zmieni bo Felixa chce Laporta a nie Xavi

0

@Firestone tam gdzie Fati i Ferran. Chociaż osobiście dla mnie dobry transfer

0

Jakby Laporta byl prezesem Realu to by kupili Mbappe

90

@Barca1922 a mama synka o tym wie co tu wypisujesz?

0

@Bartula Ale wiesz że on zastąpi Fatiego 1:1 i będzie grał po 15 minut?

0

Ferrana nie powołał co za beznadziejny selekcjoner

0

@Emhyr a Ty na forum psg po odejsciu Dembele?

1

@Recha_0684 No byłem i jestem ale grając ogony by tylko sie staczał pod względem pilkarskim, wypożyczenie najlepsze wyjście w tej chwili

7

Gotowy do zajechania. Dla nich licza sie wyniki i wlasny stolek i nikt nie bierze pod uwage jego kariery

0

@ZwyklyKibicBarcy04 do Xaviego nie wróci on nawet w formie go posadzi

0

Powodzenia, dobry ruch

2

@don'T.R.I.P.e Dla mnie to nieweryfikowalne ile on potrafi bo wcześniej miał do pomocy Busquetsa, teraz Oriola a wartościowy pomocnik powinien wymiatać i w standardowej linii z 3 w pomocy. Xavi, Iniesta, Busi nie potrzebowali czwartego do wsparcia. Madryt jak wygrywal LM kilka razy z rzędu też gral trójka w pomocy i robili robote. A kolejna rzecz póki co te genialne mecze ma w la liga, na poziomie LM żaden z naszych nie błyszczy

0

@Pedri16Future Po prostu 1 % zaważył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?