Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Laporta mowil, że mamy lepszą kadre od Realu to sie nie mylił. Teraz już oficjalnie
0
@lucca87 idź z tym Raphinhą
0
@Emhyr przekonal pilkarzy i sie ugadal z Laportą
0
@Emhyr Więcej to chyba Mendes zrobil niz Alemany
0
@Rewolucja123 Ja go w Atleti praktycznie nie ogladalem bo ich nie ogladam, ale mundial, chelsea czy wcześniej Benfica gral fajnie i talentu mu nie brakuje
0
Dziwne że jeszcze el jarek nie podał oficjalek nowych piłkarzy Barcelony jak to miał w zwyczaju
1
@BARCA1899Messi Mój ulubiony pilkarz bez związku z Barceloną
0
@Rewolucja123 Nie wierzysz w Żao?
2
Felix - Ferran - Yamal ale to będzie chodzić
1
@HERORICH2 kupe se, Atleti nas ciągle dymało
0
@pioz123 Ostro hejterzy rzucają klątwy a nie osoby wspierające
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 Nelseon Semedo
0
@Encore Okaże sie na koniec sezonu, jeden i drugi talent i nic poza tym
1
Felix fajnie wyglądał na mundialu, jak przełoży tamtą forme na Barce to nie będziemy żałować
0
@David_Martin Nie wiem co by sie musialo stać ale wygrana w lidze raczej pewna biorac pod uwagę braki Realu
0
@AllBundy To sie przekonasz
1
@AllBundy Ale sie nie zmieni bo Felixa chce Laporta a nie Xavi
0
@Firestone tam gdzie Fati i Ferran. Chociaż osobiście dla mnie dobry transfer
0
Jakby Laporta byl prezesem Realu to by kupili Mbappe
90
@Barca1922 a mama synka o tym wie co tu wypisujesz?
0
@Bartula Ale wiesz że on zastąpi Fatiego 1:1 i będzie grał po 15 minut?
0
Ferrana nie powołał co za beznadziejny selekcjoner
0
@Emhyr a Ty na forum psg po odejsciu Dembele?
1
@Recha_0684 No byłem i jestem ale grając ogony by tylko sie staczał pod względem pilkarskim, wypożyczenie najlepsze wyjście w tej chwili
7
Gotowy do zajechania. Dla nich licza sie wyniki i wlasny stolek i nikt nie bierze pod uwage jego kariery
0
@ZwyklyKibicBarcy04 do Xaviego nie wróci on nawet w formie go posadzi
0
Powodzenia, dobry ruch
2
@don'T.R.I.P.e Dla mnie to nieweryfikowalne ile on potrafi bo wcześniej miał do pomocy Busquetsa, teraz Oriola a wartościowy pomocnik powinien wymiatać i w standardowej linii z 3 w pomocy. Xavi, Iniesta, Busi nie potrzebowali czwartego do wsparcia. Madryt jak wygrywal LM kilka razy z rzędu też gral trójka w pomocy i robili robote. A kolejna rzecz póki co te genialne mecze ma w la liga, na poziomie LM żaden z naszych nie błyszczy
0
@Pedri16Future Po prostu 1 % zaważył