0

@partymaker To fakt, ale jak jest taki mecz jak wczoraj gdzie nie dostaje ani jednej pilki w pole karne poza tą od Cancelo to nie problem w nim

2

Może Asensio w PSG sie odbuduje bo póki co ma forme kozak u Enrique

2

@MarcepanowyKsiaze A to nie ty hejtowales ze Chirstensen 100 x lepszy? Ładnie Kounde zweryfikowal niektórych

0

@Ptasior W jakiej lidze, w Hiszpanii sa dwie druzyny w przeciwieństwie do Anglii

1

@Emhyr Po nazwisku to po pysku

0

@Emhyr Ja już nawet jestem w stanie uwierzyć w tą wizje Xaviego jak o niej mówi, ale wedlug mnie on nie potrafi tego przekuć w praktyke i wytlumaczyć jak to zrobić. Powinien im to rozrysowac, wytrenować na treningu a tego nie ma od dwoch lat. To w co tu wierzyć. Może opowiada im o teorii a w praktyce nic nie ćwiczą

0

@Emhyr on chyba za bardzo jest zapatrzony w Pepa, w City jego wizje o czym swiadczy to jak lubi tych graczy City, jak porównuje Barce do nich a to nic dobrego, ma miec swoją wizje a najwidocznoej nie ma

0

@ShawnC Xavi chyba nie rozumie gry w ataku, tylko gre w pomocy jako byly pomocnik a sa potrzebni skrzydlowi do robienia miejsca Lewemu, podawania, dryblingow, sciagania obroncow to takie proste

0

@ShawnC Tak samo o Lewym niby jest hejt że nie gra i wychodzi z pola karnego a jak już tam jest to nie dostaje piłek w ogóle, nikt nie potrafi podac w pole karne xd

3

@macio_944 Jak on tam widzi chociaż przez sekunde dominacje to jest to powod do niepokoju. Czytałem całość na stronie

0

@VbamboeB Bo z taką grą nie mamy czego szukać w Europie, Arsenal by nas zlał na kwaśne jabłko

1

@partymaker Wedlug Xaviego to my dominujemy więc co ty chcesz

0

@reloaded z 5 pomocnikow na 5 obroncow zajebiscie

0

Jak Fati sie odbuduje w tym Brighton to tylko pokaże jak niekompetentny jest Xavi

4

Jak cały zespół gra piach to nie da sie ocenić formy poszczególnych pilkarzy. Tu problem leży gdzie indziej

0

@Rewolucja123 Czyli całą dyskusje sprowadzasz do prymitywnego argumentu tutejszych użytkowników o Fatim. Dla twojej wiadomości to ja sie ciesze najbardziej że poszedl z tego pierdolnika i paradoksalnie jak tam odpali to obnaży jakim Xavi jest kiepskim trenerem i wtedy juz nikt temu nie zaprzeczy. Wszyscy hejtują Xaviego i slusznie ale tobie brak argumentów wiec wyjezdzasz z banałem. Wielki klub nie potrafi ogarnac gry od 6 lat i jest pośmiewiskiem w Europie dlatego nazywam to co mamy pierdolnikiem jakbys mial wątpliwości

0

@Kuba_1 pewnie jest ale takie reakcje teatralne

5

@Kuba_1 Trochę to wygląda na celowe bo wie ze sa kamery i zeby bylo o niej głośno

2

Oni mają tyle chęci do gry co Barcelona ostatnio nie ma, jedni i drudzy

4

Messi marnujący setke, rzadko widziana sytuacja

2

@mekston ale przynajmniej nie ma murowania

2

Pod względem technicznym te mls nie jest takie złe, ale coś w tym jest takiego że wygląda amatorsko dosyć

1

Wiadomo, ze kiepska liga, kiepskie Miami ale gra tego LA lepiej wyglada niz wczoraj Barcy

0

Ale dzban z tego LA xd

1

Ale kartoflisko

2

@Adran360 A no to swoją drogą

1

Fajna ta muzyczka w oczekiwaniu na mecz Miami z tego Apple, ma taki klimacik piłkarski

2

@escarabajo Wiem, że Galaxy ale zobaczylem LA i od razy pomyślałem o nich. Jeszcze nie rozróżniam tych zespołów

1

@escarabajo Ok nieprzytomny jestem xd

0

@Adran360 Aha, a Puiq gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?