Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Dembele jest cienki
3
Tchoumeni piękna brama
0
Ale ta Francja słaba, Irlandia ich robi
4
Santosz już ma dość
0
A tu cyk Lewy gra lepiej w kadrze niż w Barcy i strzela dublet
0
@barcelonaLM Lewy to żaden madridista może ich bardziej lubil ale nigdzie publicznie nie deklarował że chce wygrać LM z Realem
0
@NeyM Dlatego lepiej ogladac nielegalnie. To jakiś skandal że człowiek płaci i nie może oglądać
2
@draxidox Obecnie nikt u nas nie umie zagrać na jeden kontakt wszyscy robią przyjęcie i 10 obrotów z piłką
1
@RafiVeB Pomyśl zanim coś napiszesz bo twój komentarz jest obrzydliwy
0
@Ukasz Jest pozycja gra na niej Balde sam ze sobą
0
@Tibu Xavi to dyplomata czy trener? Jest słaba gra jest i krytyka i nie tylko od hejterków na stronie a od profesjonalnych dziennikarzy sportowych między innymi również
0
Patrząc na to co wrzucił Cancelo na IG to trochę taki seba z niego
0
@Rust_Cohle A świadkowie, rozumiem
1
@Rust_Cohle a po co nawiązywać jak można tam to było napisać?
0
@Pedri16Future Nie wiem czym Ty sie przejmujesz po prostu tam nie wchodź i nie trać czasu. Ja zaglądam czasem poczytać komentarze pod artykulami czy artykulem ale na łeb jeszcze nie upadłem żeby tam kolegów szukać czy jakiegoś uznania
0
@tristan87 Nie chce mi sie i nie śledze kont na twitterze, oceniam jego wypowiedzi o piłkarzach, taktyce na podcaście i to tyle
3
@tristan87 Na pewno człowiekiem który gada sensowniej niż tutejsi eksperci i bardzo merytorycznie sie wypowiada w podcastach. Jak nie znasz to nadrób a sie dowiesz
1
@tristan87 bo ludzie wolą zgrywać ekeprtów tu niz tam posluchać ludzi co mają jakieś pojęcie. Np w tym podcaście Xavi jest bardzo krytykowany głównie przez Maćka Miko ale nie tylko, a tutaj napisz jakaś oczywistość o pracy Xaviego to spotyka się to z reakcją wyparcia i bronienia za wszelką cene
0
@LaLigaPD Głównie o braki w kadrze mi chodzi, teraz Vinicius wypadl. Jakby go nie mieli to ciekawe jakby sie to rozłożyło punktowo
0
Myślicie że jest szansa że Real nie wyjdzie z grupy w LM?
0
@ToshyFCB A ok, chyba od razu powinny być ale nie mam obecnie prime to nie wiem
0
@ToshyFCB Pewnie wtedy co do pierwszego, czyli nigdy
0
@Pedri16Future gdzie wady?
1
@bartas97 Same hity, nie wiem co wybrać
2
O nie jutro Francja - Irlandia gra o tej samej porze co piłkarski hit i klasyk europejski Polska - Wyspy Owcze. I co tu teraz obejrzeć
0
@AFA90 U Fede pojęcie kreatywność nie istnieje
6
@Emhyr Ciekawe kiedy pierwsze czerwo aby tradycji stało sie zadość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mroziu Zadziorność zadziornoscią ale trzeba tez zadbać o bezpieczeństwo bo to co Gavi robil to cud ze do tej pory nic mu nie bylo
5
@AllBundy kiedyś to byly czasy plusy i minusy i nie było la rambli