0

Ale ten Dembele jest cienki

3

Tchoumeni piękna brama

0

Ale ta Francja słaba, Irlandia ich robi

4

Santosz już ma dość

0

A tu cyk Lewy gra lepiej w kadrze niż w Barcy i strzela dublet

0

@barcelonaLM Lewy to żaden madridista może ich bardziej lubil ale nigdzie publicznie nie deklarował że chce wygrać LM z Realem

0

@NeyM Dlatego lepiej ogladac nielegalnie. To jakiś skandal że człowiek płaci i nie może oglądać

2

@draxidox Obecnie nikt u nas nie umie zagrać na jeden kontakt wszyscy robią przyjęcie i 10 obrotów z piłką

1

@RafiVeB Pomyśl zanim coś napiszesz bo twój komentarz jest obrzydliwy

0

@Ukasz Jest pozycja gra na niej Balde sam ze sobą

0

@Tibu Xavi to dyplomata czy trener? Jest słaba gra jest i krytyka i nie tylko od hejterków na stronie a od profesjonalnych dziennikarzy sportowych między innymi również

0

Patrząc na to co wrzucił Cancelo na IG to trochę taki seba z niego

0

@Rust_Cohle A świadkowie, rozumiem

1

@Rust_Cohle a po co nawiązywać jak można tam to było napisać?

0

@Pedri16Future Nie wiem czym Ty sie przejmujesz po prostu tam nie wchodź i nie trać czasu. Ja zaglądam czasem poczytać komentarze pod artykulami czy artykulem ale na łeb jeszcze nie upadłem żeby tam kolegów szukać czy jakiegoś uznania

0

@tristan87 Nie chce mi sie i nie śledze kont na twitterze, oceniam jego wypowiedzi o piłkarzach, taktyce na podcaście i to tyle

3

@tristan87 Na pewno człowiekiem który gada sensowniej niż tutejsi eksperci i bardzo merytorycznie sie wypowiada w podcastach. Jak nie znasz to nadrób a sie dowiesz

1

@tristan87 bo ludzie wolą zgrywać ekeprtów tu niz tam posluchać ludzi co mają jakieś pojęcie. Np w tym podcaście Xavi jest bardzo krytykowany głównie przez Maćka Miko ale nie tylko, a tutaj napisz jakaś oczywistość o pracy Xaviego to spotyka się to z reakcją wyparcia i bronienia za wszelką cene

0

@LaLigaPD Głównie o braki w kadrze mi chodzi, teraz Vinicius wypadl. Jakby go nie mieli to ciekawe jakby sie to rozłożyło punktowo

0

Myślicie że jest szansa że Real nie wyjdzie z grupy w LM?

0

@ToshyFCB A ok, chyba od razu powinny być ale nie mam obecnie prime to nie wiem

0

@ToshyFCB Pewnie wtedy co do pierwszego, czyli nigdy

0

@Pedri16Future gdzie wady?

1

@bartas97 Same hity, nie wiem co wybrać

2

O nie jutro Francja - Irlandia gra o tej samej porze co piłkarski hit i klasyk europejski Polska - Wyspy Owcze. I co tu teraz obejrzeć

0

@AFA90 U Fede pojęcie kreatywność nie istnieje

6

@Emhyr Ciekawe kiedy pierwsze czerwo aby tradycji stało sie zadość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mroziu Zadziorność zadziornoscią ale trzeba tez zadbać o bezpieczeństwo bo to co Gavi robil to cud ze do tej pory nic mu nie bylo

5

@AllBundy kiedyś to byly czasy plusy i minusy i nie było la rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?