Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sapos93 przy tym pierwszym mówią coś takiego "la protesta"czyli chyba chodzi o protesty, w ogóle tam nie ma faulu w tej sytuacji
0
Trzeba czekać aż te łebki u 17 dorosną na gre w reprze, chociaż prawdopodobnie połowa z nich już by sie nadawała i grała lepiej niż obecni reprezentanci. Oni przynajmniej technicznie dojażdżają i determinacja o wiele większa
0
Lewy daje wywiad w tvp sport
0
@Esteban_ jestem januszek. Nie ma w tym winy trenera
1
Dobra po co im ta pilka i tak z niej uzytku nie zrobią xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chaoss Krychowiak na falszywym skrzydle i pileczka będzie chodzić
1
Teraz przychodzi Roque co dalej z Lewym? Moim zdaniem Brazol juz teraz byłby lepszy
0
Ciekawe czy Xavi oglada ten mecz
0
No to na Euro kibicuje Hiszpanii
0
Ale sobie truchtają widać tą pasje, tą energie aby wygrać ten mecz
0
Jak im tak nie idzie w podawania to powinien każdy prbowac akcji a'la Messi przebiec boisko prosto do bramki i probowac strzelac albo wymusic karnego
3
Cashowi chyba jako jedynemu sie chce
0
@MesQueUnClub96 Ja wtedy kibicowalem Polsce ale teraz bylbym za Argentyną
2
Dowód w telefonie kto to widział
0
@PatrykBarca na Mundialu grali ładnie np z taka Szwajcarią
0
@Eto'o9 R10 i tak by nie zagrał
0
A jakby tak zmieszać repre Polski z Ukrainą?
2
Wszystko na pałe jak najdalej, zajebisty skill
0
A Czesław mówił, zostawcie mnie a gwarantuje awans na Euro to go nie posłuchali
1
@Bocheno1 wygrałeś xdd
1
A te odglosy trzeszczenia tez macie?xd
0
Gdzie powtorka drukarze
0
Ale oni są denerwujący jak klaszcze ze Var ten piłkarzyk haaha
1
Nowy trener a laga dalej grana, to chyba wizja naszych kopaczy a nie taktyka
0
Lewy ostatnio przy każdym kontakcie sie kładzie
0
Niby Europa taka cwylizowana jakos tego dzisiaj nie widać
2
Zeszmacili nas tymi gwizdami
9
To przebilo Górniak
6
Co to kur jest xd gdzie muzyka?