0

@Sapos93 przy tym pierwszym mówią coś takiego "la protesta"czyli chyba chodzi o protesty, w ogóle tam nie ma faulu w tej sytuacji

0

Trzeba czekać aż te łebki u 17 dorosną na gre w reprze, chociaż prawdopodobnie połowa z nich już by sie nadawała i grała lepiej niż obecni reprezentanci. Oni przynajmniej technicznie dojażdżają i determinacja o wiele większa

0

Lewy daje wywiad w tvp sport

0

@Esteban_ jestem januszek. Nie ma w tym winy trenera

1

Dobra po co im ta pilka i tak z niej uzytku nie zrobią xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chaoss Krychowiak na falszywym skrzydle i pileczka będzie chodzić

1

Teraz przychodzi Roque co dalej z Lewym? Moim zdaniem Brazol juz teraz byłby lepszy

0

Ciekawe czy Xavi oglada ten mecz

0

No to na Euro kibicuje Hiszpanii

0

Ale sobie truchtają widać tą pasje, tą energie aby wygrać ten mecz

0

Jak im tak nie idzie w podawania to powinien każdy prbowac akcji a'la Messi przebiec boisko prosto do bramki i probowac strzelac albo wymusic karnego

3

Cashowi chyba jako jedynemu sie chce

0

@MesQueUnClub96 Ja wtedy kibicowalem Polsce ale teraz bylbym za Argentyną

2

Dowód w telefonie kto to widział

0

@PatrykBarca na Mundialu grali ładnie np z taka Szwajcarią

0

@Eto'o9 R10 i tak by nie zagrał

0

A jakby tak zmieszać repre Polski z Ukrainą?

2

Wszystko na pałe jak najdalej, zajebisty skill

0

A Czesław mówił, zostawcie mnie a gwarantuje awans na Euro to go nie posłuchali

1

@Bocheno1 wygrałeś xdd

1

A te odglosy trzeszczenia tez macie?xd

0

Gdzie powtorka drukarze

0

Ale oni są denerwujący jak klaszcze ze Var ten piłkarzyk haaha

1

Nowy trener a laga dalej grana, to chyba wizja naszych kopaczy a nie taktyka

0

Lewy ostatnio przy każdym kontakcie sie kładzie

0

Niby Europa taka cwylizowana jakos tego dzisiaj nie widać

2

Zeszmacili nas tymi gwizdami

9

To przebilo Górniak

6

Co to kur jest xd gdzie muzyka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?