0

@Emhyr żadnej oficjalki nie bylo wiec nie jest

0

Ciekawe ile oni mu dadza pensji bo pewnie wszystkie kluby zaraz sie rzucą i będą kusić kasą

4

Lamine pewnie bedzie pierwszym ktory strzeli z wolnego w Barcy nikt nie ma takiego mierzonego strzalu

1

@platki_owsiane jego nic nie przekona i będziemy grac to co gramy

1

Yamal bliziutko ale ma kopyto młody

1

Widać ile daje ustawienie Gavi cały czas gdzies w głębi sie porusza i od razu inaczej mysli, zamiast plątać sie gdzies w ataku

0

@Kubsoleon Co z tego ze z cyprem typie. Taki Cypr jest gorszy od Getafe? Wątpię poza tym nie tylko o tym meczu pisze. Tworza okazje mimo murarki

2

Gavi dziś wygląda najlepiej od miesiecy i gra na swojej pozycji

0

Hiszpania gra duzo lepiej niz Barca a czy ma lepszych pilkarzy? Raczej nie. Zastanawiające

1

@Ptasior w sumie ta

0

Ten strzal nie byl latwy, ladnie wsadzil

0

Brawo Gavi brameczka

3

Wrzutki to jakieś 1000 lepsze ma Lamin od Raphinhi

0

Nóżkę to ma ułożoną ten Lamine

1

Ewolucja z założenia to doskonalenie, ulepszanie czegoś a to co oglądamy to zupełne przeciwieństwo dawnej gry

0

@Sysia11 chodzi mi o toze gra sie tak nie kleila jak na MŚ i nie była tak idealna jak wtedy. Patrząc przez pryzmat takiego finalu

1

@Lordzi Ostatni mecz z Ekwadorem słabiutki mieli, poza 15 minutami pierwszej połowy

1

@Szklaner Kiedyś pracowałem w tym fachu i na łeb siada każdemu a zwłaszcza tym co pracują tam najdłużej

1

@Piotrek83 sweet.tv

0

@Firestone Mi sie wydawalo ze ty masz go skreślonego w tym avatarze

0

@BordowyPtak Fernado Santosz

0

3

@HighestInTheRoom Jeśli tak jest to sie nie zdziwie jak filmik jest ustawką, jak na takich agresorów szybko mu odpuścili

0

@Encore chiński Figo, next

0

@draxidox słyszysz slowo na k i już wiesz ze fejk, bezsens

2

Nie ma za co przepraszac nie zrobil glupiego brutalnego faulu jak Raphinha, po prostu sędzia byl nadwrazliwy

0

@Kinginiesta Przez ostatni rok u Xaviego jako ulubieniec chyba powinien

1

Przynajmniej jest szczery i obnaża cudowne treningi barcelońskie

1

@Encore Te wypowiedzi już tydzień temu były. Fabrizio nabija kabze na wyświetleniach czy jak

0

@Bajson a widziales te faule? Jakby takie cos gwizdali Gaviemu to by w kazdym meczu konczyl z czerwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?