Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr żadnej oficjalki nie bylo wiec nie jest
0
Ciekawe ile oni mu dadza pensji bo pewnie wszystkie kluby zaraz sie rzucą i będą kusić kasą
4
Lamine pewnie bedzie pierwszym ktory strzeli z wolnego w Barcy nikt nie ma takiego mierzonego strzalu
1
@platki_owsiane jego nic nie przekona i będziemy grac to co gramy
1
Yamal bliziutko ale ma kopyto młody
1
Widać ile daje ustawienie Gavi cały czas gdzies w głębi sie porusza i od razu inaczej mysli, zamiast plątać sie gdzies w ataku
0
@Kubsoleon Co z tego ze z cyprem typie. Taki Cypr jest gorszy od Getafe? Wątpię poza tym nie tylko o tym meczu pisze. Tworza okazje mimo murarki
2
Gavi dziś wygląda najlepiej od miesiecy i gra na swojej pozycji
0
Hiszpania gra duzo lepiej niz Barca a czy ma lepszych pilkarzy? Raczej nie. Zastanawiające
1
@Ptasior w sumie ta
0
Ten strzal nie byl latwy, ladnie wsadzil
0
Brawo Gavi brameczka
3
Wrzutki to jakieś 1000 lepsze ma Lamin od Raphinhi
0
Nóżkę to ma ułożoną ten Lamine
1
Ewolucja z założenia to doskonalenie, ulepszanie czegoś a to co oglądamy to zupełne przeciwieństwo dawnej gry
0
@Sysia11 chodzi mi o toze gra sie tak nie kleila jak na MŚ i nie była tak idealna jak wtedy. Patrząc przez pryzmat takiego finalu
1
@Lordzi Ostatni mecz z Ekwadorem słabiutki mieli, poza 15 minutami pierwszej połowy
1
@Szklaner Kiedyś pracowałem w tym fachu i na łeb siada każdemu a zwłaszcza tym co pracują tam najdłużej
1
@Piotrek83 sweet.tv
0
@Firestone Mi sie wydawalo ze ty masz go skreślonego w tym avatarze
0
@BordowyPtak Fernado Santosz
0
Podobno ma powstać nowy Kevin
https://socialjunkie.com/film/home-alone-sequel-starring-macaulay-culkin-is-in-the-works/
3
@HighestInTheRoom Jeśli tak jest to sie nie zdziwie jak filmik jest ustawką, jak na takich agresorów szybko mu odpuścili
0
@Encore chiński Figo, next
0
@draxidox słyszysz slowo na k i już wiesz ze fejk, bezsens
2
Nie ma za co przepraszac nie zrobil glupiego brutalnego faulu jak Raphinha, po prostu sędzia byl nadwrazliwy
0
@Kinginiesta Przez ostatni rok u Xaviego jako ulubieniec chyba powinien
1
Przynajmniej jest szczery i obnaża cudowne treningi barcelońskie
1
@Encore Te wypowiedzi już tydzień temu były. Fabrizio nabija kabze na wyświetleniach czy jak
0
@Bajson a widziales te faule? Jakby takie cos gwizdali Gaviemu to by w kazdym meczu konczyl z czerwem