Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Androchem Będziesz wyjaśniony chcesz tego czy nie
2
@lntrowertyk De Zerbi to amator bo chciał Fatiego
0
@Androchem O to znaczy że sie zna
0
Cruyff chce być trenerem, nie zdziwie sie jak będzie dobry
3
@Bulbulator Talent to talent i tego nie stracisz
0
@goldmetaxa w Barcy to by se pobiegał na 3 metrach kwadratowych przy tym jak rywale murują
1
@Dawidfcb1998 A gdzie byś chciał?
0
@Patrykl145 przy urazie ucha może być spokojniejszy więc ryzykowne
1
@_barti Tylko Xaviemu można oddać to że sam wymyślił
1
Jak De la fuente dziś wystawi Gaviego na LS to oznacza, że jest betonem trenerskim
7
@Encore biorąc pod uwage te wszystkie dziwgnie pozniejsze to pewnie dalo sie zrobić więcej, a zaden transfer nam nie dal tego co by robil Messi
10
Ogólnie to jest chore z perspektywy czasu jak tego Messiego mogl Laprota wypuścić
6
Pudło roku Di Maria
8
Haha wiedziałem ze to strzeli
2
Nie ma żadnego porozumienia miedzy Martinezem i Messim
3
Ale atmosferka na boisku
2
Lautaro w kadrze to syndrom Milika. Fajnie jakby Alvarezik wszedl bo ten gryzl trawe w pressingu zawsze
0
@zodiak_10 Ekwador tanio skóry nie sprzeda, ja tam symulek nie widze a po prostu chcą wygrać
3
@KSSniper Niby tak ale w pilke tez grają, to nie to co rzeźnicy Getafe
2
@KSSniper jedni i drudzy walczą a sędzia nie ogarnia
4
Lautaro co ty robisz
0
Ten Gonzalez do zmiany, nic nie wnosi
0
Sędzia nie ogarnia
0
Argentyna na stale na biale spodenki sie przerzucila
1
Na razie zagrozenie niewielkie ale widac ze ta Argentyna chodzi jak jeden organizm niesamowicie sie to ogoada w porównaniu do obecnej Barcy np
6
Ta Argentyna żyje ta piłką i Messi ma szczęście być w takiej repce można powiedzieć
2
@AlwaysBlaugrana Xavi widzi tylko tych 11/12 piłkarzy a reszta wchodzi na ratowanie wyniku, albo odciążyć tych ulubionych i to tak wygląda w tej chwili, inni nie mają opcji przebicia. Co do Gaviego to gra na nie jego pozycji mu szkodzi bardziej niz pomaga, moglby rotowac w środku
1
@Emhyr Jak dla mnie jak ktoś zagra słaby mecz, to na jego pozycji w następnym meczu powinien dostać szanse ktoś inny a w tym czase Gavi kopie sie po czole, Lewy kopie sie po czole i pewnie jeszcze inni a nikt tej szansy za nich nie dostaje. Nie chodzi tylko o Felixa a o caloksztalt
1
@Emhyr U nas połowa piłkarzy nic nie pokazuje od wiosny
1
Oho Jao (Felix) ma sobie zasłużyć na gre, czyli będzie podobny scenariusz co z Ferranem, Fatim i nieskończone udowadnianie z ławki