0

@Androchem Będziesz wyjaśniony chcesz tego czy nie

2

@lntrowertyk De Zerbi to amator bo chciał Fatiego

0

@Androchem O to znaczy że sie zna

0

Cruyff chce być trenerem, nie zdziwie sie jak będzie dobry

3

@Bulbulator Talent to talent i tego nie stracisz

0

@goldmetaxa w Barcy to by se pobiegał na 3 metrach kwadratowych przy tym jak rywale murują

1

@Dawidfcb1998 A gdzie byś chciał?

0

@Patrykl145 przy urazie ucha może być spokojniejszy więc ryzykowne

1

@_barti Tylko Xaviemu można oddać to że sam wymyślił

1

Jak De la fuente dziś wystawi Gaviego na LS to oznacza, że jest betonem trenerskim

7

@Encore biorąc pod uwage te wszystkie dziwgnie pozniejsze to pewnie dalo sie zrobić więcej, a zaden transfer nam nie dal tego co by robil Messi

10

Ogólnie to jest chore z perspektywy czasu jak tego Messiego mogl Laprota wypuścić

6

Pudło roku Di Maria

8

Haha wiedziałem ze to strzeli

2

Nie ma żadnego porozumienia miedzy Martinezem i Messim

3

Ale atmosferka na boisku

2

Lautaro w kadrze to syndrom Milika. Fajnie jakby Alvarezik wszedl bo ten gryzl trawe w pressingu zawsze

0

@zodiak_10 Ekwador tanio skóry nie sprzeda, ja tam symulek nie widze a po prostu chcą wygrać

3

@KSSniper Niby tak ale w pilke tez grają, to nie to co rzeźnicy Getafe

2

@KSSniper jedni i drudzy walczą a sędzia nie ogarnia

4

Lautaro co ty robisz

0

Ten Gonzalez do zmiany, nic nie wnosi

0

Sędzia nie ogarnia

0

Argentyna na stale na biale spodenki sie przerzucila

1

Na razie zagrozenie niewielkie ale widac ze ta Argentyna chodzi jak jeden organizm niesamowicie sie to ogoada w porównaniu do obecnej Barcy np

6

Ta Argentyna żyje ta piłką i Messi ma szczęście być w takiej repce można powiedzieć

2

@AlwaysBlaugrana Xavi widzi tylko tych 11/12 piłkarzy a reszta wchodzi na ratowanie wyniku, albo odciążyć tych ulubionych i to tak wygląda w tej chwili, inni nie mają opcji przebicia. Co do Gaviego to gra na nie jego pozycji mu szkodzi bardziej niz pomaga, moglby rotowac w środku

1

@Emhyr Jak dla mnie jak ktoś zagra słaby mecz, to na jego pozycji w następnym meczu powinien dostać szanse ktoś inny a w tym czase Gavi kopie sie po czole, Lewy kopie sie po czole i pewnie jeszcze inni a nikt tej szansy za nich nie dostaje. Nie chodzi tylko o Felixa a o caloksztalt

1

@Emhyr U nas połowa piłkarzy nic nie pokazuje od wiosny

1

Oho Jao (Felix) ma sobie zasłużyć na gre, czyli będzie podobny scenariusz co z Ferranem, Fatim i nieskończone udowadnianie z ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?