5

@Kessie Kto nigdy nie chlał przed robotą, ten nie zna życia

2

@don'T.R.I.P.e Niestety większość dzisiejszych gier to dotyczy, te wszystkie steamy, epici, bez tego nic nie włączysz

0

@JarekS Tylko tu nie chodzi nawet o celowe kłamstwo, a niedorozwój urzędów, państwa itp, nie wiem jak to wygląda w Brazylii ale wiadomo, ze do Europy im troche brakuje

0

@partymaker Pewnie tak o ile w ogóle bo może jest ewenementem po prostu i szybko sie rozwija. Ale w Mokuko tez nikt nie wierzyl

0

@partymaker Nie ma ale ktoś tam podejrzewa i to tyle. Rzuca to jakieś podejrzenia jak sie przyjrzysz

0

@Sysia11 Może z twarzy wygląda młodo ale porównując jego sylwetke a naszych młodzików których trochę sie przewinęło to jest ogromna różnica

1

Jest afera z wiekiem Endricka, grubo by było jakby to była prawda

1

@BoRoWieC Lubi pływać w morzu śródziemnym i pożerać turystów w wolnym czasie

1

@BordowyPtak ludzie nie mają cierpliwości niestety

19

@4drian0 wciąż młody pilkarz. To błąd kibicow Barcy ze wymagaja od 20 latków top formy

0

@blakkudium Tego sie nie da uniknąć że kluby interesują sie świetnymi młodymi pilkarzami z łatwymi do przebicia kontraktami. Po co robić z tego halo, to Barcelona ma ich zabezpieczyć przed odejściem

0

@blakkudium Za rok tego pierwszego to każdy będzie chcial, więc takie szukanie winy w City to glupota. To przecież Barcelona go tak pompuje i promuje przed podpisaniem kontraktu co nie powinno mieć miejsca

0

@Emhyr ludzie hejtują Kounde że sie postawil i chce grać na ŚO, po czym udowodnia że jest tam topem. To samo powinien zrobić Gavi, ale wiadomo że będzie wolal grać gdziekolwiek.

0

@barcelonaLM Ale jest starszy i teraz łapie forme życia

4

Fati tak samo sie odbuduje jak i Ferran. W niego też nikt nie wierzyl a widać ile znaczy psychika w tym sporcie

17

To co gra Hiszpania teraz a co grala na mundialilu z takim Maroko to niebo a ziemia. Wiadomo klasa przeciwnika ale przynajmniej grali do przodu i ładnie z pomysłem a nie klepanie wzdłuż, wszerz i w tyl

1

@BordowyPtak dobrze zagral, znowu slupek a mogl miec pieknego gola

1

Ferran nawet na PS powinien grac a Yamal żeby go tak nie zajezdżać na zmianę

2

Ferran zajebisty zawodnik jak Xavi nie da mu więcej gry to powinien dla siebie odejść i być gdzies gwiazdą

0

@sk13 on nie ma kiedy pracowac nad gra kombinacyjna bo gra sam na lewej i cofa sie w rozwoju

0

@Ultra_Barca w sumie nie wiem, niby inna liga

1

@Comentateiro zaraz Ci napisza ze przeciez graja z Cyprem to co mi pisali xd

0

Ferran duzy udzial przy tej bramce

0

@Keriox jakby zagral Fermin to nie mam nic przeciwko bo innych opcji juz nie mamy

0

Teraz jak Gundo tez kontuzja to raczej skrzydłowych pooglądamy chociaż

8

Ładnie Ferran, szkoda ze tak go wszyscy na ławce kiszą

7

Dobrze że zdjal Yamala i go tak nie forsuje

0

@Kubsoleon ale Ty serio nie widzisz takich szczegolow jak dokladnosc podan, kreatywnosc w srodku pola, dostosowanie taktyki do rywala? Co ma do tego z kim graja. Jesli tego nie widzisz to nie ma o czym gadać

0

@Emhyr Przytaczam Ci slowa wywiadu z Balde
"Zanim przejdę do szczegółów, pozwól, że zapytam cię o twoją sytuację kontraktową. Wyślij uspokajającą wiadomość do culés... czy możemy uznać przedłużenie twojego kontraktu za domknięte?

Moi agenci wciąż nad tym pracują, ale prawda jest taka, że wszystko idzie bardzo dobrze. Moim zamiarem jest kontynuowanie kariery w Barcelonie i mam nadzieję, że wszystko nadal będzie szło dobrze."

Czytając takie rzeczy nie wierze ze cos jest podpisane i nie uwierze poki nie zobacze oficjalki
i tyle

0

@Emhyr to samo z Balde byl ostatnio artykul w ktorym pisali ze nic nie jest podpisane a kontrakt Balde jest blisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?