Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcepanowyKsiaze Haha ciekawe gdzie ja pisalem ze bez Fatiego atak nie istnieje, to co ty pisales o Dembele
0
@Lama20 często widze ze malo biega, trochę taki malo zaangazowany sie wydaje jakby nie rozumial powagi ale to moje obserwacje
2
Ten Felix to jest piekny a pamietam jak byl wysmiewany jak powiedzial że marzy o Barcy
1
Yamal ma talent niesamowity ale z glowa to jeszcze dluga droga i glupota by bylo robic z niego podstawowego piłkarza
18
Fermin 2 asysty mogl miec, szkoda go
5
Fermin ma papiery na granie, pownien byc regularnym zmiennikiem a czasem starterem
0
Yamal musi trochę w Barcy B pograc, bez presji, grać z luzem
0
Jest Fermin, nie poznaje Xaviego
1
Gundo dzisiaj tez slabo
1
Xavi powinien reagowac i jak ktoś zle gra to ława i wtedy oni sie wezmą do pracy bardziej
0
@Davvd ma cos nie tak z czuciem pilki czy cos bo i podania i strzaly do dupy
1
@sidi12843 Teraz sie nikt nie przyzna a ci co robia za znawcow go nie chcieli
1
@MesQueUnClub96 Jak dla niego Dembele to zbawiciel to o czym dyskusja
0
@Davvd gorzej jak nie poprawi bo cos dlugo mu to zajmuje
0
@HavertzKai Nasz najlepszy pilkarz obecnie
0
Balde szybkosc i drybling ale reszta przeciętna strasznie
3
Gavi do zmiany bo to sie czerwem skonczy a gra słabo
0
Jedyny co sie nie boi grac to Felix to co czasem de Jong robi i Gavi albo Balde to jest obsranie ze strachu
0
Gavi slabiutko dzis znowu, mogl oddac pilke Felixowi to w ogóle nie pomyslal o takim rozwiazaniu
1
Balde tak slabo podaje w polu karnym ze to hit
2
Haha co pojechalem Raphinhe szybko odpowiedzial xd
1
Ten Raphinha jest taki cienki
0
Ale ten felix nam robi gre, wiadomo De Jong swietnie podal ale Felix we wszystkim bierze udzial
1
Felix jestes cudowny
0
Ter Stegen w lm jest zuplenie inny niz w lidze, niepewny
0
Araujo jest żonaty?
1
Za te gwizdy to z 5 im wsadzić
5
Te oklaski w studiu polsatu to taka wieś
1
@blakkudium a jeszcze niedawno wszyscy go tu chcieli, oczywiście ja nie
1
@Pedri16Future Fermin na boisko a nie jakiś Oriol