3

16 letni Messi grający w 3 lidze


0

@Barcasub Tmobile zajebista oferta z internetem bez abonamentu

0

@MarcepanowyKsiaze Tu nie chodzi o średniaka tylko o ich relacje Balde go najbardziej lubił

0

@galix22 Może przez odejście Fatiego ma obniżkę formy bo byli ziomkami?

1

W tamtym sezonie mieli problem żeby przycelować w bramke i na tym polegal nasz fart. Jakoś w LM i LE ta cudowna obrona nie działała. Co sie ludzie nahajpowali na BACK i najlepsza obronę w europie to ich

0

@damiano996 Dla mnie cały obraz gry w tych meczach odmienil Felix i Cancelo to nie była nagla magia w założeniach taktycznych trenera. Od początku sezpnu męczyliśmy bułe dopoki ci dwaj nie przyszli. Przecież jakby Messi przyszedl zamiast Felixa to tez obraz gry by sie odmienil o 180 stopni bez zasługi Xaviego

0

W ogóle z tym Gulerem byly takie plotki, że celowo wybrał Real aby więcej kasy zagarnąć bo już w Fenerbache miał problem z kolanem

1

@don'T.R.I.P.e Już raczej pozamiatane ma w Barcelonie, Fermin zajął jego miejsce i pewnie będzie lepszy niz Torre

1

@FcPortoFan1999 To samo miał Fati najpierw kolana a potem mięśnie zaczęły sie sypać a kibice Realu myśleli, że już będzie jak nowy po takiej kontuzji

0

@krzywy dzięki za wyjaśnienia, dobrze że już lepiej z tym u Ciebie
@MesQueUnClub_87 i od razu wszystko jasne, też dzięki

0

@MesQueUnClub_87 ostro i tak jak mówi na filmiku tylko operacją to sie leczy?
@krzywy ale już jest git? I jak to leczyłeś w skrócie?

0

@MesQueUnClub_87 Nie widziałem i dlatego pytam bo to dla mnie obce pojęcie

0

Ciekawi mnie pojęcie "zerwanego mięśnia" jako, że to częsty uraz u piłkarzy. Ktoś może przybliżyć na czym to polega? Naderwane więzadło miałem wiec to rozumiem ale o co chodzi z mięśniem uszkadzają sie włókna? Bo chyba mięsień sie nie "przedziurawia" jakkolwiek głupio to brzmi

1

@ranger3120 w 2025 miał być wirus SPARS, już o tym gadali podczas covida

0

@Maras855 Cancelo to pilkarz u szczytu formy, Fati to wciąż dzieciak który stracil lata gry przez kontuzje. Obecnie mnie nie zachwyca ale nie przesadzaj z tymi porównaniami.. jak porownasz Balde do Cancelo to tez wypada słabo a nawet tragicznie

0

@Rl9k1nG na razie nie mam ciśnienia na tą grę więc olewam

0

@okiemtypera_lucaxx95 też mi sie wydaje że duzo, to oferta z biura podróży? Oczywiście bilety osobno wiadomo

2

@Michu94 po tych machlojkach z Griezmanem, Depayem, Suarezem, Villą to nie mają za czym płakać bo i tak to Barca została wydymama

1

@agaFCB Kto to widział 17 stopni we wrześniu, skandal

1

@MesQueUnClub96 A on coś zrobił czy to tylko przytyki do @Rust_Cohle ?

0

Co to dzisiaj za krucjata antyNuniezowa?

0

@tristan87 Tylko w newsie piszą, że produkcja jest w zaawansowanym etapie

0

No i to jest fajna wiadomość, wiadomo że to nie będzie to co kiedyś ale i tak ciekawe
https://www.eska.pl/cinema/news/miodowe-lata-powracaja-karol-krawczyk-i-tadzio-norek-beda-emerytami-aa-JP7k-bqeC-94Fv.html

0

@Rust_Cohle Trochę pokory potrzeba bo nic nie osiągnęliśmy żeby czuc sie pewnie w Europie znowu

4

@MarcepanowyKsiaze nie ważne ale śmianie sie z ligi europy gdy my tam ostatnio gramy i nawet tam nas jadą jest trochę nie na miejscu

4

@VENOMStyle to na nich sie powinno mówić Negreiczycy bo o niczym innym nie gadają xd

1

@MarcepanowyKsiaze trochę samozaoranie bo to beznadziejne United nas w tej lidze europy wyjaśniło

0

@Mixtape Tak jak co roku od 5 lat

0

@19Riki20 na oficjalnym kanale Barcy yt ale nie transmituja tylko dają relacje z treningu

2

@kanver_ akurat tam nie dubluje bo trener go tam wystawia ale teraz troche poprawil to przywiązanie do pozycji bo wcześniej byl na 9 i zbiegał do kola srodkowego rozegrac jak Messi co mu nie wychodzilo, tak bylo 2 pierwsze mecze dla Brighton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?