Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
16 letni Messi grający w 3 lidze
0
@Barcasub Tmobile zajebista oferta z internetem bez abonamentu
0
@MarcepanowyKsiaze Tu nie chodzi o średniaka tylko o ich relacje Balde go najbardziej lubił
0
@galix22 Może przez odejście Fatiego ma obniżkę formy bo byli ziomkami?
1
W tamtym sezonie mieli problem żeby przycelować w bramke i na tym polegal nasz fart. Jakoś w LM i LE ta cudowna obrona nie działała. Co sie ludzie nahajpowali na BACK i najlepsza obronę w europie to ich
0
@damiano996 Dla mnie cały obraz gry w tych meczach odmienil Felix i Cancelo to nie była nagla magia w założeniach taktycznych trenera. Od początku sezpnu męczyliśmy bułe dopoki ci dwaj nie przyszli. Przecież jakby Messi przyszedl zamiast Felixa to tez obraz gry by sie odmienil o 180 stopni bez zasługi Xaviego
0
W ogóle z tym Gulerem byly takie plotki, że celowo wybrał Real aby więcej kasy zagarnąć bo już w Fenerbache miał problem z kolanem
1
@don'T.R.I.P.e Już raczej pozamiatane ma w Barcelonie, Fermin zajął jego miejsce i pewnie będzie lepszy niz Torre
1
@FcPortoFan1999 To samo miał Fati najpierw kolana a potem mięśnie zaczęły sie sypać a kibice Realu myśleli, że już będzie jak nowy po takiej kontuzji
0
@krzywy dzięki za wyjaśnienia, dobrze że już lepiej z tym u Ciebie
@MesQueUnClub_87 i od razu wszystko jasne, też dzięki
0
@MesQueUnClub_87 ostro i tak jak mówi na filmiku tylko operacją to sie leczy?
@krzywy ale już jest git? I jak to leczyłeś w skrócie?
0
@MesQueUnClub_87 Nie widziałem i dlatego pytam bo to dla mnie obce pojęcie
0
Ciekawi mnie pojęcie "zerwanego mięśnia" jako, że to częsty uraz u piłkarzy. Ktoś może przybliżyć na czym to polega? Naderwane więzadło miałem wiec to rozumiem ale o co chodzi z mięśniem uszkadzają sie włókna? Bo chyba mięsień sie nie "przedziurawia" jakkolwiek głupio to brzmi
1
@ranger3120 w 2025 miał być wirus SPARS, już o tym gadali podczas covida
0
@Maras855 Cancelo to pilkarz u szczytu formy, Fati to wciąż dzieciak który stracil lata gry przez kontuzje. Obecnie mnie nie zachwyca ale nie przesadzaj z tymi porównaniami.. jak porownasz Balde do Cancelo to tez wypada słabo a nawet tragicznie
0
@Rl9k1nG na razie nie mam ciśnienia na tą grę więc olewam
0
@okiemtypera_lucaxx95 też mi sie wydaje że duzo, to oferta z biura podróży? Oczywiście bilety osobno wiadomo
2
@Michu94 po tych machlojkach z Griezmanem, Depayem, Suarezem, Villą to nie mają za czym płakać bo i tak to Barca została wydymama
1
@agaFCB Kto to widział 17 stopni we wrześniu, skandal
1
@MesQueUnClub96 A on coś zrobił czy to tylko przytyki do @Rust_Cohle ?
0
Co to dzisiaj za krucjata antyNuniezowa?
0
@tristan87 Tylko w newsie piszą, że produkcja jest w zaawansowanym etapie
0
No i to jest fajna wiadomość, wiadomo że to nie będzie to co kiedyś ale i tak ciekawe
https://www.eska.pl/cinema/news/miodowe-lata-powracaja-karol-krawczyk-i-tadzio-norek-beda-emerytami-aa-JP7k-bqeC-94Fv.html
0
@Rust_Cohle Trochę pokory potrzeba bo nic nie osiągnęliśmy żeby czuc sie pewnie w Europie znowu
4
@MarcepanowyKsiaze nie ważne ale śmianie sie z ligi europy gdy my tam ostatnio gramy i nawet tam nas jadą jest trochę nie na miejscu
4
@VENOMStyle to na nich sie powinno mówić Negreiczycy bo o niczym innym nie gadają xd
1
@MarcepanowyKsiaze trochę samozaoranie bo to beznadziejne United nas w tej lidze europy wyjaśniło
0
@Mixtape Tak jak co roku od 5 lat
0
@19Riki20 na oficjalnym kanale Barcy yt ale nie transmituja tylko dają relacje z treningu
2
@kanver_ akurat tam nie dubluje bo trener go tam wystawia ale teraz troche poprawil to przywiązanie do pozycji bo wcześniej byl na 9 i zbiegał do kola srodkowego rozegrac jak Messi co mu nie wychodzilo, tak bylo 2 pierwsze mecze dla Brighton