Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 Nie, rodzice to Polacy on nie jest Hiszpanem
1
@Luciano99 Lubie ten tryb ale póki co nie kupowalem tej gry więc może za jakiś czas. W tamtym roku nawet pykalem w jakims klubiku na LO xd
0
@PatrykBarca Podobno dziś
0
@Mixtape Właśnie obczajam wyniki bo wczoraj net wysiadł i poszedłem spać
0
@peetwithbarca Tu o tyle sytuacja procentowo pewniejsza, że jest ich dwóch
0
@Popitek12 Ja gdy miałem 13 lat
0
Arsenal przegrał z Lens, coo
1
@_barti Jak nieszczepiony to chyba nie muszę?
2
Polak z la masii, który osiągnie sukces w Barcy to by było coś, ale do tego jeszcze daleko
1
Madryt cienki jak sik węża
0
Poprzedni komentator był lepszy
0
Czy to jest ten komentator co komentuje czasem ligi ameryki poludniowej? @esc0
0
Od razu lepiej przez ten dzwiek nie dalo sie tego słuchać
0
Oho abonenci sie wkurzyli xdd
1
Pierwszy raz od dawna nie bylo gwizdow na uefe xd
2
@Culers Ten sezon nie ogladalem, z tamtego na luzie mogli wygrać
1
@FcPortoFan1999 Jakie kluby takie mikro
1
Najlepsze ze ci komentatorzy nie sa zli, lepsi niz jakis Bozydar etc ale ta jakość psuje efekt
1
Solorz jest bardzo skąpy, wiec jakosc tego dźwięku nie dziwi
0
@Lionel_Messi10 Kvara jako ich fan to pewnie samobója wciśnie
0
@IronSanHybrid zawsze jak pójdę to i tak wygra PIS
0
@partymaker Natchneło mnie bo po pół roku zaktualizowałem swoje a wcześniej miałem z tym różne przeboje
@regatta52 zawsze aktualizowalem, aż do czasu gdy gry mi gorzej dzialały na nowych sterach niż na starych
0
Instalujecie zawsze nowe sterowniki do karty graficznej? Czasami sie zastanawiam czy to jest takie potrzebne jak sie o tym pisze w necie
7
Jakiś czas temu bym sie wkurzał ale teraz rozumiem, że takie gadki to gierki Xaviego
0
Przynajmniej szczery jest, u nas to taka postać która nie zaistniała, więc nie ma sie o co obrażać
0
@JimMorrisonFCB Napoli Real
0
Nacho zawieszony na trzy mecze. Perez tym razem nie posmarował
0
@Medium to ten z Polski co wygral puskasa tez powinien byc, dyskryminacja
0
@Medium ale to dziwnie wygląda ten miks płci xd zajebisty realizm
3
@Rust_Cohle Takie czasy, że młodzież myśli ze znajomosc tego języka to szpan i mieszają go z polskim na każdym kroku