0

@ACRAB95 Nie, rodzice to Polacy on nie jest Hiszpanem

1

@Luciano99 Lubie ten tryb ale póki co nie kupowalem tej gry więc może za jakiś czas. W tamtym roku nawet pykalem w jakims klubiku na LO xd

0

@PatrykBarca Podobno dziś

0

@Mixtape Właśnie obczajam wyniki bo wczoraj net wysiadł i poszedłem spać

0

@peetwithbarca Tu o tyle sytuacja procentowo pewniejsza, że jest ich dwóch

0

@Popitek12 Ja gdy miałem 13 lat

0

Arsenal przegrał z Lens, coo

1

@_barti Jak nieszczepiony to chyba nie muszę?

2

Polak z la masii, który osiągnie sukces w Barcy to by było coś, ale do tego jeszcze daleko

1

Madryt cienki jak sik węża

0

Poprzedni komentator był lepszy

0

Czy to jest ten komentator co komentuje czasem ligi ameryki poludniowej? @esc0

0

Od razu lepiej przez ten dzwiek nie dalo sie tego słuchać

0

Oho abonenci sie wkurzyli xdd

1

Pierwszy raz od dawna nie bylo gwizdow na uefe xd

2

@Culers Ten sezon nie ogladalem, z tamtego na luzie mogli wygrać

1

@FcPortoFan1999 Jakie kluby takie mikro

1

Najlepsze ze ci komentatorzy nie sa zli, lepsi niz jakis Bozydar etc ale ta jakość psuje efekt

1

Solorz jest bardzo skąpy, wiec jakosc tego dźwięku nie dziwi

0

@Lionel_Messi10 Kvara jako ich fan to pewnie samobója wciśnie

0

@IronSanHybrid zawsze jak pójdę to i tak wygra PIS

0

@partymaker Natchneło mnie bo po pół roku zaktualizowałem swoje a wcześniej miałem z tym różne przeboje
@regatta52 zawsze aktualizowalem, aż do czasu gdy gry mi gorzej dzialały na nowych sterach niż na starych

0

Instalujecie zawsze nowe sterowniki do karty graficznej? Czasami sie zastanawiam czy to jest takie potrzebne jak sie o tym pisze w necie

7

Jakiś czas temu bym sie wkurzał ale teraz rozumiem, że takie gadki to gierki Xaviego

0

Przynajmniej szczery jest, u nas to taka postać która nie zaistniała, więc nie ma sie o co obrażać

0

@JimMorrisonFCB Napoli Real

0

Nacho zawieszony na trzy mecze. Perez tym razem nie posmarował

0

@Medium to ten z Polski co wygral puskasa tez powinien byc, dyskryminacja

0

@Medium ale to dziwnie wygląda ten miks płci xd zajebisty realizm

3

@Rust_Cohle Takie czasy, że młodzież myśli ze znajomosc tego języka to szpan i mieszają go z polskim na każdym kroku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?