0

Sobota a żadnego meczu wczesnym popołudniem nie ma

0

Ta strona to naprawdę pudelek, jeśli aktualizacja jest prawdą. Kiedyś tu było bardziej metytorycznie

0

@AduŚ07 raczej tak, obczaj poradniki na youtubie

2

Są tu osoby, które nie mają zamiaru iść na wybory i sie tego nie wstydzą? Ja mam coś takiego, że każda z partii, która ma cokolwiek do gadania ma pewne poglądy, które mnie strasznie odrzucają. Głównie to na co zwracam uwagę to wszystkie nakazy, zakazy, segregacja ludzi jaka miała miejsce w trakcie pandemii. Praktycznie nikt z rządu nie był przeciw temu całemu szaleństwu poza Konfederacją, ale na nich tez nie oddam glosu bo mają również głupie, i niezgodne z moimi przekonaniami poglądy w innych sprawach.

0

@Essos Miodowe Lata już wtedy wiedziały

0

Zagral dobrze i wygląda co raz lepiej, pilkarz który mogl miec gola i asyste a nawet dwa gole gdyby nie samolubstwo kolegów nie może zaliczyć meczu do udanych? Tam nic nie dzialalo w tym Brighton a Fati byl najmniej winny bo każdy sie wpychal sam na 10 obrońców

8

@Mathew16 bardziej wyglądają na gejów niż pedo

0

@KamQiX No właśnie wiem wiec może lepiej dopłacić, ja tam kupilem gre za 10% wartosci i tez działało

0

Kupował ktoś EA FC na stronach typu Kinguin, G2A? Bo sie zastanawiam. Inne gry kupowalem i bylo git ale wole zapytać jak z tym bo kodu na EA App nie kupowałem

1

@Barca1922 Głupota dzieci a każdy jeden tutaj wie o kogo i o co chodzi, co za zbieg okoliczności. To samo z freak fightami jak jest gala to cała la rambla zaśmiecona. To dorośli ich oglądają tylko teraz wstyd sie przyznać. Ja np nie wiem kto jest kim i mnie to nie intereuje

0

@Rust_Cohle dłużej wiedziałem niz ty kibicujesz Liverpoolowi, żałosne sa te twoje dosrywy

0

@blakkudium dobrze zagral, ale niestety troche jest pomijany poki co w ataku
@_barti co ty pieprzysz mogl miec asyste do Welbecka i gola a nawet kilka gdyby mu podawali xd

0

Ale ten Lamptey wjechal w tego marsylianina

0

@Emhyr co niby mial to glowa to zrobil bardzo dobrze

0

Fati mial pusta bramke przed soba to welbeck wolal walnac w bramkarza, mam nadzieję ze go posadzi De zerbi w drugiej polowie


1

Komentarz usunięty

2

Jakie samoluby w tym Brighton

1

Welbeck to takie drewno ze szkoda gadac

1

Fati świetne uderzenie, bramkarz na farcie

0

Fati co raz lepszy ostatnio i dzisiaj tez dobre decyzje

0

@Emhyr dlatego Barca gra gowno nawet bez niego

0

Brighton 2 gole w minute traci, masakra co oni graja

0

Fati w podstawce, zasłużył za ostatni mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcepanowyKsiaze przynajmniej ma gola nie to co pokraka Dembele. Zobaczymy jak zostanie nam 0 skrzydlowych co powiesz

0

@Emhyr miałem jak musialem chodzić do gimanzjum xd

1

@TR3YWAY On raczej nie musi wyrywać

0

@MesQueUnClub_87 Ale przeciwnik byl slabszy, Alba też beczał w meczu z Bayernem z nie jakąs Zveną Zverdą

0

@barcelonaLM Takie krążą plotki

0

Jeśli ta sytuacja z kiblem była spowodowana stresem u Yamala to jak dla mnie on powinien pograć w Barcy B. Od początku żałowałem, że nie pojechal na te mistrzostwa u 17. Na Euro on sie czuł jak ryba w wodzie, a zaraz nam sie chłopak spali jak tak dalej pójdzie. Nie każdy musi być Gavim, Pedrim, niektórzy potrzebują więcej czasu. Poza tym obaj byli trochę statsi niż ledwo ukończone 16 lat, bo mieli praktycznie po 17 a rok rożnicy to sporo w takim wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?