0

@Emhyr miałem jak musialem chodzić do gimanzjum xd

1

@TR3YWAY On raczej nie musi wyrywać

0

@MesQueUnClub_87 Ale przeciwnik byl slabszy, Alba też beczał w meczu z Bayernem z nie jakąs Zveną Zverdą

0

@barcelonaLM Takie krążą plotki

0

Jeśli ta sytuacja z kiblem była spowodowana stresem u Yamala to jak dla mnie on powinien pograć w Barcy B. Od początku żałowałem, że nie pojechal na te mistrzostwa u 17. Na Euro on sie czuł jak ryba w wodzie, a zaraz nam sie chłopak spali jak tak dalej pójdzie. Nie każdy musi być Gavim, Pedrim, niektórzy potrzebują więcej czasu. Poza tym obaj byli trochę statsi niż ledwo ukończone 16 lat, bo mieli praktycznie po 17 a rok rożnicy to sporo w takim wieku

0

@PatrykBarca Abde Fati byliby lepsi niz nikt, Lamine już ma problem ze stresem co będzie dalej

0

Głośny jak samolot


0

Teraz ci odpaleni skrzydlowi przed sezonem by sie przydali

0

@arasz1819 On wie bo on to miał i nie potrzeba rentgena

0

@patryk355 to byl bardziej zaawansowany problem ale youtub pomógł

0

Korzysta ktoś z Opery gx? Po ostatniej aktualizacji brak dźwięku w przegladarce a w innych dziala normalnie. Też tak macie?

0

Ciekawe gdzie sa teraz ci którzy twierdzili, że młody ma wszystko grać i nie odczuwa żadnej presji

1

@kamiVeB Gavi ma 19 lat, nim kieruja emocje a nie rozum

1

Odczuwam obojętnosc na ten mecz, graliśmy gowno i nawet nie potrafie sie tym przejmować. Dzień jak codzień w Europie, nawet sie nie łudziłem ze będzie inaczej

0

@Cvzx w Europie graja szybko, pressing a nie czekaja co Barcelonka zrobi

0

I co tam Kounde to słaby ŚO , szkoda ze screenow nie porobilem pewnym osobom

0

Hajto ekspert od kontuzji, juz zdiagnozował haha

0

@JimMorrisonFCB Jak ktoś będzie słaby to kto wie, wszystko zalezy jak mecz będzie wygladal. Nie będzie to gładkie zwycięstwo

0

Yamal już by mógł coś strzelić w tej Barcelonie i licze na co najmniej 45 minut Lopeza, ten chłopak musi grać

0

@ViscaelBarca2007 nigdzie, wszędzie tnie, to najlepsza strona

1

@Rysiu Mnie zawsze Defelel bolał, cieszylem sie z jego powrotu i meczu PK gdy został okrzyknięty Neymarem i tyle go widzieli, a śledziłem go jeszcze w mlodzieżówkach

0

@Michu94 mecz nie leci na canal plus a na polsat sport premium

1

@FCBparasiempre ludzi narzekali na środowe mecze, to teraz nie ma nic

1

A kiedy sie przybliżył, chyba w plotkach gazetek

0

@kanver_ Mi chodzi właśnie o kwestie pochodzenia, według tej zasady jest Polakiem a kim woli być czy gdzie chce grać to jego sprawa

0

Vinicius najlepszy na świecie rzekł Bellingham, haha

0

@Krzychu1010 na jakis kinguinach po 200 widziałem na pc

0

@matirix20 jak wejdziesz w mecz to na dole masz opcje i na koncu jest highlights

1

@pride1899 mi nie chodzi o utożsamianie się, bo to jest tak jak z tą zmianą płci, czuć sie mozesz kazdym, a o biologie krew, z pokolenia na pokolenie jego rodzina to Polacy, wiec to że spedzil kilka lat w Hiszpanii czyni go Hiszpanem?
@escarabajo może grać w której chce kadrze, mieszkać gdzie chce, używać jezyka jakiego chce ale według mnie jest Polakiem, bo pochodzi z Polski i nie ma hiszpańskich genów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?