Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AdiKingu96 Dyplomatyczne określenie zapchajdziury i tyle
1
@serj Słabo, chociaż wczoraj z 5 minut oglądałem ale ogólnie presezon w Barcy i końcówkę sezonu miał o wiele lepszą. W Brighton miota sie po pozycjach głównie gra na 9, wczoraj zauważyłem że mało walczy o piłkę jak jest wolna i on stoi blisko zamiast zaatakować czeka aż ktoś to zrobi. Miał asyste drugiego stopnia wczoraj do Mitomy, kilka fajnych zagrań ale za mało jak na to ile gra to tak w skrócie
1
@Grabol9012 ja przeczytałem dzikiem wyobraź sobie moją mine
0
@Stinger_ jakby tu każdy myslal co pisze i analizował każde słowo to by była strona z wyprawkami a nie forum, bez sensu tok myślenia
0
@Stinger_ to jakbyś napiał, kazdy kumaty zrozumie od razu
1
@Transu96 zobacz tabele to może zrozumiesz
0
W tabeli pichichi 3 piłkarzy Realu w top 6 którzy Realu nie są w Realu xd mają nosa do interesów
0
@Tasde Był kontuzjowany
0
Mitoma jakie wejscie smoka xd
Fati udzial przy golu dopiero zauważyłem
0
Fati zaczyna od drugiej połowy jak kogos interesuje taki zawodnik
0
@Arczi87 Tak mial slaby sezon i praktycznie zerowe zaufanie trenera co tez wplywa na forme piłkarza, ciągle ogony, żadna seria meczów od poczatku aby sie odbudować, po dobrym meczu sadzanie na ławkę wiec tylko cudem mogl cos dobrego zrobić w takiej sytuacji. Polecam na ten temat odcinek u Ćwiąkały o Fatim
@kanver_ i tu sie mylisz w koncowce sezonu nabral szybkosci, gral fajne akcje z klepki, bral gre ofensywną na siebie wiec nie tylko strzały a ogolnie wyglądalo to dobrze. Przypomnij sobie jak podejscie kibicow sie zmienilo i byl wcześniej jechany a potem nagle każdy go bronil bo zaczął grać lepiej. To byl czas gdzie gral o wiele lepiej niz teraz w Brighton, teraz cofnal sie w rozwoju spowrotem
0
@MateuszDoniec Przeczytałem całość i to jest powtórka tego co wrzucaliscie caly rok i nie wnosi nic nowego. Tytul tez przekrecony na wstępie bylo napisane "zauważa" odnoszac sie do czasu teraźniejszego i to wlasnie skomentowalem
0
@Gaz a ty ogladasz mecze? Piszesz o wslizgach Felixa a wlasnie w taki sposob Fati skasowal kontre w ostatnim meczu Brighton, chociaz jako całokształt mi sie nie podobal. Artykul jest o niczym
0
Zajebiste wniski po jednym meczu. Dla mnie też póki co daleko mu do formy ale on przesiedzial na lawce rok a biorąc pod uwage kontuzje to prawie 3 lata i musi sie rozegrać. Tylko ignorant może stwierdzic, że koncówke sezonu i presezon miał slaby, bo miał wręcz bardzo dobry czyli postęp jest
2
Gavi to może i szczeniak ale ma potencjał na bycie kapitanem jak mało kto
1
@Kamilos84 będą z tego memy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pioz123 ciekawe czy jest taki zespół , który zrobil trzy manity ood rząd
2
@Kessie zaczepił pazurem a zamiast mu pomóc to nagrywają
0
@Majczel97 no właśnie coś w tym jest chociaż wydaje sie to śmieszne
1
Algorytmy google i reklamy mnie przerażają, zjadłem ptasie mleczko wbijam na fb i pierwsze co widze to reklama ptasiego mleczka a nigdy wcześniej nic takiego mi nie wyskakiwało xd
0
@Nazio_87 Co roku szli, prxyslieszaja gameplay aby nowe karty sie schodziły niestety zmiana tez dotyczy offline. Ta poprzednia fifa kilka razy byla zajebista żeby zamienoc sie w gówno niestety
0
@Nazio_87 gameplay w tej grze sie zmienia co aktualizacje na gorsze więc kupowanie dla gameplayu to głupota
1
@Derean poprzednia z 45 to ta podobnie
0
@Kubsoleon skad wiesz czy tu jest podana kwota brutto czy netto?
0
@Kubsoleon Z artykulu wynika ze dostawal 4 mln, to jest sporo jak na dotychczasowe osiągnięcia
0
@PawkoFCB lepsza czy gorsza?
0
Czy tylko ja to tak zrozumiałem, że wszyscy trzej trafili do GKS Tychy?
1
Nie no Fermin powinien mecz kończyć z dwoma asystami jak to nic szczególnego
1
@Oskar00 Gameplaye z gry były ściśle strzeżone, czyli gra to syf to jasny sygnał