Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 On potrzebuje psychologa, końcówkę zeszłego sezonu w Barcy już mial lepszą i początek sezonu a teraz jakby zaczynał od nowa, brak tego czegoś
1
@mindbender84 Pierwsza połowa slaba, w drugiej juz trzymal pozycje jedna fajna akcja, widać ze trener mu daje czas po prostu
1
Ansu w końcu coś magicznego zrobil, fajna akcja ale Mitoma nie strzela
0
Fati w dyskusji z sędzią cos nowego
0
Drugi karny na Pedro będzie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Jak Messi z Amazona
0
Fati raczej do zmiany w pierwszej polowie miał jedna fajną klepke, jeden ładny strzal z dystansu, jeden wślizg zatrzymujący kontre i to tyle
1
@Kidd na szczęście sie ogarnął ale to było śmieszne xd
0
Brigthon przekrecone zamaist karnego dostali kartke za symulke xdd
A teraz var robi idiota sędzia
1
Teraz Fati ładny strzal przynajmniej tyle
0
@Emhyr Bo jak ogladalem Brighton to widzialem piekna gre, dzis gra w pierwszym i widze to co ostatnio az itytuje jak sie na to patrzy nie kuma czaczy w ogole, wątpię ze to założenia trenera
0
Komentarz usunięty
5
Oglądam sobie Brighton i Fati wygląda fatalnie on wprowadza chaos dla Brighton strasznie dziwnie sie rusza bez piłki po boisku jakby byl Messim sobie biega gdzie chce
0
@Encore Jak grał na mundialu to pokazał swój talent a teraz to pokazuje w Barcy
2
@Pawlak1992 szklany dzban haha
3
Do czasu, po 5 latach patrzenia, psuciu sytuacji i braku rozwoju się odechciewa
0
@Zoker Mnie po prostu zrazily pewne sytuacje oglądam jakiegos strimera w gierce online i jest tam na voice czacie w gierce śmieszny gosciu z francuskim akcentem, który trochę kaleczy ten angielski, to ten streamer go wyśmiewa razem z calym czatem, albo wchodzę na forum steam poczytac o gierce tam oczywiście wszystko po ang i typek pisze, że "ci ludzie nawet nie rozmawiają po angielsku" jakby to byl jakiś wymóg i jakby im sie wszystko należało
@Tom0VeB akurat o sobie nie pisalem bo glownie uzywam pisanego i nikt sie nie dowalił ale chodzi mi o powyższe sytuacje
0
Naszła mnie taka myśl nie wkurza Was, że np Anglicy czy Amerykanie ludzie którzy mają język angielski jako urzędowy i posługują sie nim od urodzenia wymagają od wszystkich by każdy ich rozumial i rowniez biegle sie komunikowal? Chodzi mi np o gry online taki trywialny przyklad. Ja np nie mam problemu z tym językiem i za granica sie dogadam, rozumiem z pisania wszystko i potrafie tez na piśmie sie wysłowić, ze sluchu zależy bo jak ktos szybko nawija slangiem to różnie bywa, ale zauważyłem że takie osoby mają problem albo wyśmiewają wręcz osoby które na codzień tym językiem sie nie posluguja np jacyś streamerzy etc. A sami slowa nie zamienią w obcym języku ani nic. Ciekawi mnie Wasze zdanie na ten temat
1
@LM10GOAT dlatego nie neguje bo kazdy pieniadz sie liczy jesli to kogos motywuje
1
@LM10GOAT Szczytny cel z jednej strony a z drugiej pomaga sie bezinteresownie a nie na pokaz. Tu chodzi o życie czyjes a nie strony ktora jest najlepsza
0
@Elvisek Haha nie widziałem, musze obczaic powtórkę
4
@Rewolucja123 dla mnie Fati i Felix to zupelnie inni pilkarze, Fati to był zawsze strzelec i taki prawie napastnik, a Felix bardziej kreujący zawodnik i cofnięty napastnik, Fatiemu bliżej do 9, Felix jest od tego daleko
0
@Sapos93 Według mnie ich kupimy nie wiem jak ale zrobia to jeśli utrzymają formę. Laporta ciągle jakąś kase pozyskuje
0
@Rewolucja123 Zobaczymy jak to zadziała na mocny zespol typu Bayern, Arsenal czy nawet Real ale wtedy będzie troche ryzykowne takie opuszczanie pozycji
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Nerka to nie włos na głowie, nie wiecie co mówicie
2
@dejwor Skupujemy w hurcie
0
@kiper09 20 za miesiąc
1
@KrychaFCB Jeszcze @Emhyr, @Rewolucja123 i paru innych ale ci najgłośniej krzyczeli
0
@macio_944 Już nie jest najlepszy, aktualna forma sie liczy
15
Już zamiast Grizmana powinien tu trafić