Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Serducho od początku sezonu Torres jest w mega formie i dalej nie gra, Abde dostal ogony, Fati presezon tez mial dobry, szukasz usprawiedliwienia na sile a wypowiedzi wskazuja ze dalej będzie to klepanie głową w mur
1
Haha czyli on dalej myśli ze z czterema pomocnikami gra może wyglądać tak jak wczoraj
1
@LjakRoberciik kontraktu to z 6 lat bo jeszcze go przedluzyl kilka razy w między czasie
0
@Gaucho Tak jak dzisiaj
2
@goldmetaxa ja kiedyś chciałbym go zobaczyć na ŚPD
5
@Yoohoo oczywiście że tak, to co ma przede wszystkim to nieszablonowość cos czego nam brakowało najbardziej
2
W takiej formie od niego powinno sie zaczynać ustalanie skladu
2
@natanvip ale pilkarz musi sie zgodzic na transfer
2
@galix22 pilkarz ma ostatnie zdanie
1
@norbi77 Ja bym wyroznil jego i Gaviego mlody robil robote w środku i nie pierdzielil sie w tancu tylko odgrywał do przodu
0
@HavertzKai Wróci ustawienie z 4 Xavi nikogo z nich nie posadzi
1
@macio_944 Żeby tak grać to trzeba wystawić odpowiednich piłkarzy a tego nie robil. Nie zagralibyśmy 3 atakującymi przez długi czas jeśli pomocnicy nie byliby kontuzjowani a Gundo był po przejściach na kadrze
2
Dla mnie Felix mvp i zrobił nam grę, jak on rozrgywał to i reszta uwierzyła, że można. Tak to wyglądało
0
Alonso lepiej od Balde wrzuca
1
Super transfery Cancelo i Felix ale nas wzmocnili potężnie
4
Mam nadzieję ze Xavi jiz wyciagnal wnioski na temat ustawienia, to jest chore co my gralismy ostatnie miesiące
0
Ferran odpalił na dobre
1
Gundo powinien wejsc za De Jong bo on gra wszystko
0
Kolejna świetna akcja Felix ale Lewy psuje
6
Najlepszy mecz od stycznia chyba dzisiaj gramy, ale de jong i oriol musza sie ogarnac z tymi podaniami bo w LM to nie przejdzie jak beda takie głupie starty prowokować
9
Xavi ma mine jakby nie rozumial co sie dzieje xd
5
Widac jak Gavi był tłamszony na skrzydle, nigdy wiecej tam nie powinien grać
0
Raphinhi sie pozbyc a Felixa trzeba kupić nie ma innej opcji
2
Felix jest zajebisty co chlop robi
1
Balde kiepściutkie ma ostatnie podanie
1
Felix to obecnie pewniak do 11
0
Ludzie co nie chcieli Felixa niech przepraszają xd
0
Ferran na 9, Yamal na PS, Lewy ława
0
Felix i Cancelo to jest jakość
6
@Coutinho007 Tak naprawdę to sam sie sprzedał i to byla jego decyzja