2

@Serducho od początku sezonu Torres jest w mega formie i dalej nie gra, Abde dostal ogony, Fati presezon tez mial dobry, szukasz usprawiedliwienia na sile a wypowiedzi wskazuja ze dalej będzie to klepanie głową w mur

1

Haha czyli on dalej myśli ze z czterema pomocnikami gra może wyglądać tak jak wczoraj

1

@LjakRoberciik kontraktu to z 6 lat bo jeszcze go przedluzyl kilka razy w między czasie

0

@Gaucho Tak jak dzisiaj

2

@goldmetaxa ja kiedyś chciałbym go zobaczyć na ŚPD

5

@Yoohoo oczywiście że tak, to co ma przede wszystkim to nieszablonowość cos czego nam brakowało najbardziej

2

W takiej formie od niego powinno sie zaczynać ustalanie skladu

2

@natanvip ale pilkarz musi sie zgodzic na transfer

2

@galix22 pilkarz ma ostatnie zdanie

1

@norbi77 Ja bym wyroznil jego i Gaviego mlody robil robote w środku i nie pierdzielil sie w tancu tylko odgrywał do przodu

0

@HavertzKai Wróci ustawienie z 4 Xavi nikogo z nich nie posadzi

1

@macio_944 Żeby tak grać to trzeba wystawić odpowiednich piłkarzy a tego nie robil. Nie zagralibyśmy 3 atakującymi przez długi czas jeśli pomocnicy nie byliby kontuzjowani a Gundo był po przejściach na kadrze

2

Dla mnie Felix mvp i zrobił nam grę, jak on rozrgywał to i reszta uwierzyła, że można. Tak to wyglądało

0

Alonso lepiej od Balde wrzuca

1

Super transfery Cancelo i Felix ale nas wzmocnili potężnie

4

Mam nadzieję ze Xavi jiz wyciagnal wnioski na temat ustawienia, to jest chore co my gralismy ostatnie miesiące

0

Ferran odpalił na dobre

1

Gundo powinien wejsc za De Jong bo on gra wszystko

0

Kolejna świetna akcja Felix ale Lewy psuje

6

Najlepszy mecz od stycznia chyba dzisiaj gramy, ale de jong i oriol musza sie ogarnac z tymi podaniami bo w LM to nie przejdzie jak beda takie głupie starty prowokować

9

Xavi ma mine jakby nie rozumial co sie dzieje xd

5

Widac jak Gavi był tłamszony na skrzydle, nigdy wiecej tam nie powinien grać

0

Raphinhi sie pozbyc a Felixa trzeba kupić nie ma innej opcji

2

Felix jest zajebisty co chlop robi

1

Balde kiepściutkie ma ostatnie podanie

1

Felix to obecnie pewniak do 11

0

Ludzie co nie chcieli Felixa niech przepraszają xd

0

Ferran na 9, Yamal na PS, Lewy ława

0

Felix i Cancelo to jest jakość

6

@Coutinho007 Tak naprawdę to sam sie sprzedał i to byla jego decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?