5

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dobrze ze Boras komentuje a nie ten nudziarz Laskowski

0

@Sapos93 dokładnie ja sie niestety zaczynam obawiać, że Gavi juz swoj sufit osiągnął

0

@walkerKK Obrona sobie daje rade tylko w lidze, poważniejszy przeciwnik i juz kolorowo nie jest

4

Dopóki tu nie przyjdzie dobry trener to nic z tego nie bedzie i beda wymieniać pół kadry co sezon a efektów żadnych. Tracimy czas i nie widze żadnych postępów w grze

1

@messi564 Gavi nic nie pokazuje od wiosny albo i wcześniej, Fermin powinien juz kilka razy wyjsc w pierwszej 11

0

Dobrze młody nie daj z siebie zrobić drugiego Torre

1

@FutbolFan 3:2 dla Albanii

0

Już Neymar miał być weryfikowany, Vinicius z Rodrygo podobnie w Europie, więc jeśli choszi o piłkarza strzelającego gola co mecz to weryfikacja w Europie raczej nie będzie negatywna

0

@Murazor pomyliło mi sie nazewnictwo, chodziło mi o brutto właśnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartula ulotniło sie z wiekiem

6

@Foton jakiego borsuka?

2

@bartas97 Puyol

3

Niech to udowodnią w LM, bo na to nikt nie ma mentalu i biją nas jak frajerów

0

@Gracek10 Taką se wybrał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BorzyKrzys To po prostu Anglia jest gorsza od Wysp Owczych

3

@Rust_Cohle nie oni mieli strzelać co xd

0

@Rust_Cohle Oby ale nie widze tego

0

Nie no Anglia z takim atakiem nie umie sobie sytuacji stworzyć

2

@tristan87 Na początku ta konferencja itp to sie dobrze zapowiadał a teraz sie nadaje do wywalenia niestety z takim podejściem. Chyba że to jakas choroba w końcu jest wiekowy

0

@Patrykl145 Niestety Laskowski obniżył loty

2

To fajny Sako ..

0

Czemu Ukry nie grają w Niemczech skoro Schaktar tam gra w LM

0

Pompują baloniki a później piłkarze mają ogromne wymagania i finansowe i pewnie dlatego to sie tak przedłuża, co do Yamala nie zdziwie sie jeśli jest ten sam problem. To samo bylo z Fatim dostal 12 mln netto ale wcześniej nikt nie pamięta jak byl pompowany balonik i inne kluby go chciały przez co zażądał wysokiej pensji.

0

Haha kibic wbiegl na murawe po golu Neymara i pyka sobie z nim fotki a mecz jeszcze trwa xd

0

Raphinha gol po lekkim rykoszecie

4

Neymar ulany, twarz spuchnięta jak u alkoholika ale trzeba przyznać że wciąga dupą tych Rodrygów i Raphinhe dzisiaj

1

@stickie Czy tylko dla mnie on jest spuchnięty jakby codziennie walił wóde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?