Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dobrze ze Boras komentuje a nie ten nudziarz Laskowski
0
@Sapos93 dokładnie ja sie niestety zaczynam obawiać, że Gavi juz swoj sufit osiągnął
0
@walkerKK Obrona sobie daje rade tylko w lidze, poważniejszy przeciwnik i juz kolorowo nie jest
4
Dopóki tu nie przyjdzie dobry trener to nic z tego nie bedzie i beda wymieniać pół kadry co sezon a efektów żadnych. Tracimy czas i nie widze żadnych postępów w grze
1
@messi564 Gavi nic nie pokazuje od wiosny albo i wcześniej, Fermin powinien juz kilka razy wyjsc w pierwszej 11
0
Dobrze młody nie daj z siebie zrobić drugiego Torre
1
@FutbolFan 3:2 dla Albanii
0
Już Neymar miał być weryfikowany, Vinicius z Rodrygo podobnie w Europie, więc jeśli choszi o piłkarza strzelającego gola co mecz to weryfikacja w Europie raczej nie będzie negatywna
0
@Murazor pomyliło mi sie nazewnictwo, chodziło mi o brutto właśnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartula ulotniło sie z wiekiem
6
@Foton jakiego borsuka?
2
@bartas97 Puyol
3
Niech to udowodnią w LM, bo na to nikt nie ma mentalu i biją nas jak frajerów
0
@Gracek10 Taką se wybrał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BorzyKrzys To po prostu Anglia jest gorsza od Wysp Owczych
3
@Rust_Cohle nie oni mieli strzelać co xd
0
@Rust_Cohle Oby ale nie widze tego
0
Nie no Anglia z takim atakiem nie umie sobie sytuacji stworzyć
2
@tristan87 Na początku ta konferencja itp to sie dobrze zapowiadał a teraz sie nadaje do wywalenia niestety z takim podejściem. Chyba że to jakas choroba w końcu jest wiekowy
0
@Patrykl145 Niestety Laskowski obniżył loty
2
To fajny Sako ..
0
Czemu Ukry nie grają w Niemczech skoro Schaktar tam gra w LM
0
Pompują baloniki a później piłkarze mają ogromne wymagania i finansowe i pewnie dlatego to sie tak przedłuża, co do Yamala nie zdziwie sie jeśli jest ten sam problem. To samo bylo z Fatim dostal 12 mln netto ale wcześniej nikt nie pamięta jak byl pompowany balonik i inne kluby go chciały przez co zażądał wysokiej pensji.
0
Haha kibic wbiegl na murawe po golu Neymara i pyka sobie z nim fotki a mecz jeszcze trwa xd
0
Raphinha gol po lekkim rykoszecie
4
Neymar ulany, twarz spuchnięta jak u alkoholika ale trzeba przyznać że wciąga dupą tych Rodrygów i Raphinhe dzisiaj
1
@stickie Czy tylko dla mnie on jest spuchnięty jakby codziennie walił wóde?