Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlwaysBlaugrana Xavi widzi tylko tych 11/12 piłkarzy a reszta wchodzi na ratowanie wyniku, albo odciążyć tych ulubionych i to tak wygląda w tej chwili, inni nie mają opcji przebicia. Co do Gaviego to gra na nie jego pozycji mu szkodzi bardziej niz pomaga, moglby rotowac w środku
1
@Emhyr Jak dla mnie jak ktoś zagra słaby mecz, to na jego pozycji w następnym meczu powinien dostać szanse ktoś inny a w tym czase Gavi kopie sie po czole, Lewy kopie sie po czole i pewnie jeszcze inni a nikt tej szansy za nich nie dostaje. Nie chodzi tylko o Felixa a o caloksztalt
1
@Emhyr U nas połowa piłkarzy nic nie pokazuje od wiosny
1
Oho Jao (Felix) ma sobie zasłużyć na gre, czyli będzie podobny scenariusz co z Ferranem, Fatim i nieskończone udowadnianie z ławki
2
Główna na youtubie zawsze da jakąś perełkę
3
@Matheu12 Bardzo duży regres od kilku lat. Głównie drażni gadaniem o pierdołach niezwiązanych z meczem, emocje w głosie też już nie takie
2
Co to bylo za przedstawienie z tymi kibicami w ks
2
@PatrychoO A może to przekaz do niej xd
16
Lewy po meczu
8
Ten młody da se rade w życiu
0
@matirix20 Kounde dobrze, Dembele dobrze i zle, ale ogladalem tylko 1 połowę
1
Zieliński lepiej mysli w polu karnym niz Lewy obecnie, lepsze decyzje
0
@Uukasz_93 Ten Milik od lat nic nie zrobil dla kadry jego jedyny dobry mecz to ten z Arabią
0
Grosicki powinien grac zamiast tego Milika beznadziejnego
0
Po co oni muruja przegrywając
0
Teraz to fart xd znowu niepotrzebne dryblingi z dupy
1
@barcelonaLM Ale bardzo niewiele 1, 2 na mecz a w Bayernie mial po 10 albo wiecej na mecz
1
Ale taka smutna prawda ze w Barcelonie on praktycznie nie dostaje pilek i takich sytuacji jak chociażby dzis i nie jest w formie strzeleckiej przez to
0
Ale Lewy obsrany na twarzy
0
Tylko nie Lewy on to zepsuje
0
Lewy tak rzadko oddaje strzaly na bramke że glupieje mając piłkę
0
Wyjebcie go z tej repry żałosne
2
Te miny kibiców mowia wszystko xd
0
Podnieście te łby jak podajecie
0
Lewy z Bayernu by to strzelil
0
Po nich nawet chęci nie widac, nic
0
Szkoda, ze ten Enrique nie chciał dostąpić zaszczytu trenowania Polski
0
@tomek8756 #UwolnićSantosza
5
Ta kadra by nie miała szans nawet jakby Owce wybiegły na boisko reprezentować swój kraj
0
@blakkudium Zawsze tak jest xd