2

@AlwaysBlaugrana Xavi widzi tylko tych 11/12 piłkarzy a reszta wchodzi na ratowanie wyniku, albo odciążyć tych ulubionych i to tak wygląda w tej chwili, inni nie mają opcji przebicia. Co do Gaviego to gra na nie jego pozycji mu szkodzi bardziej niz pomaga, moglby rotowac w środku

1

@Emhyr Jak dla mnie jak ktoś zagra słaby mecz, to na jego pozycji w następnym meczu powinien dostać szanse ktoś inny a w tym czase Gavi kopie sie po czole, Lewy kopie sie po czole i pewnie jeszcze inni a nikt tej szansy za nich nie dostaje. Nie chodzi tylko o Felixa a o caloksztalt

1

@Emhyr U nas połowa piłkarzy nic nie pokazuje od wiosny

1

Oho Jao (Felix) ma sobie zasłużyć na gre, czyli będzie podobny scenariusz co z Ferranem, Fatim i nieskończone udowadnianie z ławki

2

Główna na youtubie zawsze da jakąś perełkę


3

@Matheu12 Bardzo duży regres od kilku lat. Głównie drażni gadaniem o pierdołach niezwiązanych z meczem, emocje w głosie też już nie takie

2

Co to bylo za przedstawienie z tymi kibicami w ks

2

@PatrychoO A może to przekaz do niej xd

16

Lewy po meczu


8

Ten młody da se rade w życiu

0

@matirix20 Kounde dobrze, Dembele dobrze i zle, ale ogladalem tylko 1 połowę

1

Zieliński lepiej mysli w polu karnym niz Lewy obecnie, lepsze decyzje

0

@Uukasz_93 Ten Milik od lat nic nie zrobil dla kadry jego jedyny dobry mecz to ten z Arabią

0

Grosicki powinien grac zamiast tego Milika beznadziejnego

0

Po co oni muruja przegrywając

0

Teraz to fart xd znowu niepotrzebne dryblingi z dupy

1

@barcelonaLM Ale bardzo niewiele 1, 2 na mecz a w Bayernie mial po 10 albo wiecej na mecz

1

Ale taka smutna prawda ze w Barcelonie on praktycznie nie dostaje pilek i takich sytuacji jak chociażby dzis i nie jest w formie strzeleckiej przez to

0

Ale Lewy obsrany na twarzy

0

Tylko nie Lewy on to zepsuje

0

Lewy tak rzadko oddaje strzaly na bramke że glupieje mając piłkę

0

Wyjebcie go z tej repry żałosne

2

Te miny kibiców mowia wszystko xd

0

Podnieście te łby jak podajecie

0

Lewy z Bayernu by to strzelil

0

Po nich nawet chęci nie widac, nic

0

Szkoda, ze ten Enrique nie chciał dostąpić zaszczytu trenowania Polski

0

@tomek8756 #UwolnićSantosza

5

Ta kadra by nie miała szans nawet jakby Owce wybiegły na boisko reprezentować swój kraj

0

@blakkudium Zawsze tak jest xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?