Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 pomocników z czego 4 gramy i wszyscy sa eksploatowani od poczatku sezonu. Gra 16 latkiem na skrzydle to glupota i tutaj wystarczy przeczytac wywiad z Lewym by to zrozumieć. Jest jeszcze Fermin i ciekawe ile pogra. Kadra sie skróciła bo niektórzy pilkarze grali ogony i do tego byli przeznaczeni żeby odciążać 11 a nie grać w pierwszym składzie
0
Świetny ruch, że jest już nasz. Jak sie sprawdzi w Europie to może być 9 na lata
0
@Rl9k1nG żadnych gameplayów nie ma czyli pewnie jakieś gówno zrobili albo to samo co rok temu
1
Mariano w Sevilli, to już wiemy kto strzeli gola Realowi w meczu Sevilla Real
1
Realowcy piszą od lat podsumowania kolejek i o meczach Barcelony a tutaj płacz z niewiadomego powodu
0
@krol211 Chciałbym, widac ze wyciąga co najlepsze z pilkarzy
1
@KrychaFCB Poza kadrą dziś
2
Nie no top zespół, De Zerbi to kot trenerski
0
2:0 Brighton brawo
1
@Medium Dominowali 5 minut, a później Brighton atakował
0
@Emhyr pierwszy post napisałem na serio że Mitoma dziś źle gra, bo gra a reszta to byl trolling bo już sie zaczęli rzucać co mnie śmieszy
0
@IrekPOL ten typ pierwszy wyzywa więc o czym ty piszesz xd
1
@Firestone ludzie tutaj nie grzesza inteligencją taki @Rust_Cohle może trollować z Niuniezem ale mi ani nikomu innemu już nie wolno
0
Komentarz usunięty
0
@P33ck Ale ty jesteś tępy jak nie rozumiesz trollingu, wykolejeńcu
2
Ale sie przyjemnie oglada ta prmier league a nie ściśnięte wszystko na 16 metrze
0
@MesQueUnClub96 dlaczego nie dotyczy go Premier League. Jestem ciekaw wyceny eksperta
0
@MesQueUnClub96 a ile Haaland wodzu?
0
Fati 35 mln
Mitoma 32 mln
Fati > Mitoma
0
@VamosRakieta Ja go nie znam ale śmieje sie jaki to top grajek a dzisiaj gra gorzej niz Fati
@MesQueUnClub96 w końcu mądrze gadasz dam sobie to w opisie jeśli pozwolisz
0
Mitoma znowu sam na pięciu hahaa
0
Ten Mitoma zawsze tak chce kończyć wszystko sam? Pierwszy raz w tym sezonie ogladam Brighton
0
@Encore gra jak drewno dzisiaj i tyle, zobaczymy za pare miesięcy
0
Mitoma chyba czuje konkurencje bo gówno gra i samolubnie
0
Ciekawe czy Fati nadąża tam na trybunach patrząc jak ta piłka szybko sie toczy w porównaniu do la liga
1
Kibicuje od 6 minut Brighton a juz ten Newcastle mnie denerwuje
0
@Derean cytuje strone realu wiec wstyd dla nich jak już
2
Ciekawe rzeczy ostatnio czytałem o ego Bellinghama w Borussi i że kazdy sie cieszył z jego odejscia, patrząc na te cieszynki to może w tym coś być
1
@stickie może a zwłaszcza tym co gadał ostatnio jak sie przejedzie
0
Carvajal to gorzej denerwuje niz Vinicius