2

Ale sie kładzie ten Angol

0

Nudny ten Real do oglądania

1

U nas wychowankowie grają, w Realu im bramki strzelają

0

@capm Takie bylo na ich stronie chyba że cos sie zmieni

0

@capm Tak ale Fati nie gra jak coś

3

@Firestone Pełna zgoda a napisz coś takiego tutaj to Cie zwyzywają xd powinien sie oswajać z piłką i mieć motywacje do gry aby przebić sie do pierwszej drużyny a jak już to zrobil to ta motywacja nie będzie taka jak mogłaby być

1

Fati chyba dziś nie zadebiutuje z tego co czytałem na stronie Brighton ale i tak ciekawie będzie ich zobaczyć jak grają

0

Pewnie idol Alves ale nie wypadalo wspominać

1

@Rewolucja123 Może kluby mu nie leżały, ale ma wizje jakiej nasi pomocnicy nie mają, praktycznie klepanie w bok, a chce widziec wiecej takich zagrań jak na tym filmiku

1

@Pawci023x Właśnie tez tak myślę, że glownie o liczby chodzi, strzal jakiś genialny nie jest u niego ale mase sytuacji tworzy

0

Skillsy Felixa


Sczerze nie oglądałem go dużo, ostatnio to mundial i trochę w Chelsea, ale nie rozumiem czemu ludzie tak na niego narzekają, technika świetna i potrafi niekonwecjonalnie zagrać. Dlaczego jest tylu przecowników tego piłkarza?

5

Teraz to mu jeszcze bardziej kibicuje. Odwdzięczył sie za ratunek od Atleti

0

@Bartula Lata za granicą to nie oczekujmy niewiadomo czego

0

@Mario96w Nie wiem ale pewnie powtórkę można odpalic, nie ogladam od początku

0

@Mario96w Nie o to chodzi xd zreszta Lewy wyśmiał to pytanie i zignorował

0

@Encore Ktoś kto liznął światowej piłki na pewno marzy żeby wydać miliony na polski klubik

0

@qbuteq Tak a co?

0

Kupić klub w Polsce ale odklejony ten dziennikarz

2

@GeraltzKatalonii Przynajmniej jest szczery wole taką wersje niż lizanie wszystkim dupy

0

Ja tam nie rozumiem po co ten Lewy sie tak obdziera ze wszystkiego w tych wywiadach

0

@Vernon_Roche Ta ale pewnie nie w podstawie

1

@MrPGG Głównie chodzi o to, że dostawał mase szans a grał to samo drewno a ciągle podstawka, nie gra tego co w PL. Poza tym głupie odpały jak zejście na ławkę i agresja, albo kartki

2

@MesQueUnClub96 No raczej wiedział kogo ściąga i że Fati w dołku

2

De Zerbi o Fatim, buduje go od początku


1

@don'T.R.I.P.e Takich typowych co raz mniej i więcej mieszańców skrzydłowo-napastników

0

@MaziFCB Nikt nie musi bo są wolne numery i było by to podkopywanie Fatiego wiec lepiej niech gra w tym Brighton z czystą głową

4

@KochamInieste Ta każdy mu wciskał dyche tak jak teraz Yamalowi

2

@kostek579 beka jest z tego waszego nakręcania sie na niego i pisania ze teraz to już na pewno

0

@MatBac1991 byl filmik jak w dzieciaków kibiców skręcił samochodem i wygladalo to na umyślne

0

@MatBac1991 nie każdy wychowanek to Cule. Po akcji z samochodem nie żal mi go, tryglodyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?