Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale sie kładzie ten Angol
0
Nudny ten Real do oglądania
1
U nas wychowankowie grają, w Realu im bramki strzelają
0
@capm Takie bylo na ich stronie chyba że cos sie zmieni
0
@capm Tak ale Fati nie gra jak coś
3
@Firestone Pełna zgoda a napisz coś takiego tutaj to Cie zwyzywają xd powinien sie oswajać z piłką i mieć motywacje do gry aby przebić sie do pierwszej drużyny a jak już to zrobil to ta motywacja nie będzie taka jak mogłaby być
1
Fati chyba dziś nie zadebiutuje z tego co czytałem na stronie Brighton ale i tak ciekawie będzie ich zobaczyć jak grają
0
Pewnie idol Alves ale nie wypadalo wspominać
1
@Rewolucja123 Może kluby mu nie leżały, ale ma wizje jakiej nasi pomocnicy nie mają, praktycznie klepanie w bok, a chce widziec wiecej takich zagrań jak na tym filmiku
1
@Pawci023x Właśnie tez tak myślę, że glownie o liczby chodzi, strzal jakiś genialny nie jest u niego ale mase sytuacji tworzy
0
Skillsy Felixa
Sczerze nie oglądałem go dużo, ostatnio to mundial i trochę w Chelsea, ale nie rozumiem czemu ludzie tak na niego narzekają, technika świetna i potrafi niekonwecjonalnie zagrać. Dlaczego jest tylu przecowników tego piłkarza?
5
Teraz to mu jeszcze bardziej kibicuje. Odwdzięczył sie za ratunek od Atleti
0
@Bartula Lata za granicą to nie oczekujmy niewiadomo czego
0
@Mario96w Nie wiem ale pewnie powtórkę można odpalic, nie ogladam od początku
0
@Mario96w Nie o to chodzi xd zreszta Lewy wyśmiał to pytanie i zignorował
0
@Encore Ktoś kto liznął światowej piłki na pewno marzy żeby wydać miliony na polski klubik
0
@qbuteq Tak a co?
0
Kupić klub w Polsce ale odklejony ten dziennikarz
2
@GeraltzKatalonii Przynajmniej jest szczery wole taką wersje niż lizanie wszystkim dupy
0
Ja tam nie rozumiem po co ten Lewy sie tak obdziera ze wszystkiego w tych wywiadach
0
@Vernon_Roche Ta ale pewnie nie w podstawie
1
@MrPGG Głównie chodzi o to, że dostawał mase szans a grał to samo drewno a ciągle podstawka, nie gra tego co w PL. Poza tym głupie odpały jak zejście na ławkę i agresja, albo kartki
2
@MesQueUnClub96 No raczej wiedział kogo ściąga i że Fati w dołku
2
De Zerbi o Fatim, buduje go od początku
1
@don'T.R.I.P.e Takich typowych co raz mniej i więcej mieszańców skrzydłowo-napastników
0
@MaziFCB Nikt nie musi bo są wolne numery i było by to podkopywanie Fatiego wiec lepiej niech gra w tym Brighton z czystą głową
4
@KochamInieste Ta każdy mu wciskał dyche tak jak teraz Yamalowi
2
@kostek579 beka jest z tego waszego nakręcania sie na niego i pisania ze teraz to już na pewno
0
@MatBac1991 byl filmik jak w dzieciaków kibiców skręcił samochodem i wygladalo to na umyślne
0
@MatBac1991 nie każdy wychowanek to Cule. Po akcji z samochodem nie żal mi go, tryglodyta