1

@Sysia11 Jest na wszystkie platformy. Tez bym wolał ale w Konami jacyś ludzie sie zmienili wiec moze tą grę ogarną chociaż trochę

1

@Sysia11 To jest darmowa gra. Fifa to EA FC

0

Tym razem to nie jego wina, ale może nauczka na przyszłość żeby nie wsadzać łba komuś pod korki

0

@KamQiX Ogólnie na ps5 chyba wygląda lepiej, sa jakieś gameplaye na youtubie

0

Widze, że nowy Efootball wyszedl i wygląda ciut mniej tragicznie niz poprzedni. Grał ktoś?

0

@Katalończyk 99 Jaki Mbappe w Barcy. Jedyna szansa to jakbyśmy grali kosmos i wszystkich jechali a tak to nie widze powodu, zwłaszcza że bida w Barcelonie

0

Nie chce mi sie tego czytać ale zgaduje, że sa zdenerwowani na to jak nas przekręcają

1

@dejwor Szastał hajsem jak debil podwyżki, transfery nie licząc sie z jutrem i to główny powód

0

@Krzych i sie nie rozwija do takiej gry, wiec jak już będzie mial skrzydlowego to będzie sie dopiero uczył takiej gry

2

Sprzedany za 7,5 do odkupu za 20 typowy barceloński deal

1

@Witekk10 smak Afryki

0

@Emhyr Tylko że to kibic Realu i w tym samym programie mówił, że gra Barcelony obecnie o niczym złym nie świadczy a reszta twierdzila inaczej.
I jeszcze Kowal tam podsumowal, Osasuna grala rezerwami xd

0

@robertocarlos76 Dla mnie sam Fati nie ma po co wracać do tak grającej Barcelony, może jak przyjdzie ogarnięty trener. Póki co niech zbiera doświadczenie w Brighton, grają niesamowicie. Skoro De Zerbi w nim coś widzi to znaczy, że nadal ma to coś, tylko trzeba głowę ogarnąć. Już u De La Fuente lepiej wyglądał na kadrze, tak samo będzie w Brighton

0

@IronSanHybrid Kraj krajem ale te wszystkie wynalazki multipłciowe to z USA przyszyły

0

@Joe_Barbaro Ancelotti betonem nie jest, wymyslil ustawienie pod Belli i dziala, Xavi wymysli ustawienie i nie dziala a nadal je stosuje, czyli betonem jest

2

Z taką grą nie mamy czego szukać w LM w tym sezonie i to jest najgorsze. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek wiedzieć, że nie mamy szans

0

Ludzie na śmietankowej sami sie przyznali do oddawania po 100 głosów przez proxy na Bellinghama xd

0

@jacek905 W Fatiego wlecial Militao w klasyku i nic mu nie bylo. U niego ostatnie problemy to były mięśnie a ludzie ciągle o tych kolanach piszą

0

@Sensible co za pustaki

1

@dzefrej234 Bellingham o ile dobrze widze

0

@Rust_Cohle Z tym Gundo i Belli to przesada. Moze Gundo spuscil z tonu jak każdy u Xaviego ale na pewno nie jest gorszym piłkarzem

10

@FC4BARCA Według mnie to w Hiszpanii sie gra ostrzej w tej chwili co pokazuje takie Getafe, a drugi plus Anglii to jest otwarta piłka a nie to obrzydliwe murowanie

2

Bardzo fajny odcienk nagrał Ćwiąkała o tym transferze


1

Poza systemem Xaviego martwi brak rotacji. Kluczowi piłkarze na starcie sezonu grają praktycznie wszystko, De Jong ma rozegrane 360/360 min, Gundogan 345/360 ciekawe jak to sie odbije później jak Xavi nie zacznie rotować, ale w poprzednich sezonach to sie nie kończyło dobrze

1

@Compadre Wręcz przeciwnie Yamalek gra to 4 latek też by mógł

0

@partymaker Teraz już znam ale wczesniej nie. Kibic Realu to wiele wyjaśnia

0

Co to za człowiek ten w niebiskiej koszuli w hola la liga bo gada jak potłuczony

0

@Culers Tam gdzie mecze wszystkie

8

@FutbolFan widzę że duzo trace nie oglądając tych patogal

0

@partymaker To fakt, ale jak jest taki mecz jak wczoraj gdzie nie dostaje ani jednej pilki w pole karne poza tą od Cancelo to nie problem w nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?