Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Jest na wszystkie platformy. Tez bym wolał ale w Konami jacyś ludzie sie zmienili wiec moze tą grę ogarną chociaż trochę
1
@Sysia11 To jest darmowa gra. Fifa to EA FC
0
Tym razem to nie jego wina, ale może nauczka na przyszłość żeby nie wsadzać łba komuś pod korki
0
@KamQiX Ogólnie na ps5 chyba wygląda lepiej, sa jakieś gameplaye na youtubie
0
Widze, że nowy Efootball wyszedl i wygląda ciut mniej tragicznie niz poprzedni. Grał ktoś?
0
@Katalończyk 99 Jaki Mbappe w Barcy. Jedyna szansa to jakbyśmy grali kosmos i wszystkich jechali a tak to nie widze powodu, zwłaszcza że bida w Barcelonie
0
Nie chce mi sie tego czytać ale zgaduje, że sa zdenerwowani na to jak nas przekręcają
1
@dejwor Szastał hajsem jak debil podwyżki, transfery nie licząc sie z jutrem i to główny powód
0
@Krzych i sie nie rozwija do takiej gry, wiec jak już będzie mial skrzydlowego to będzie sie dopiero uczył takiej gry
2
Sprzedany za 7,5 do odkupu za 20 typowy barceloński deal
1
@Witekk10 smak Afryki
0
@Emhyr Tylko że to kibic Realu i w tym samym programie mówił, że gra Barcelony obecnie o niczym złym nie świadczy a reszta twierdzila inaczej.
I jeszcze Kowal tam podsumowal, Osasuna grala rezerwami xd
0
@robertocarlos76 Dla mnie sam Fati nie ma po co wracać do tak grającej Barcelony, może jak przyjdzie ogarnięty trener. Póki co niech zbiera doświadczenie w Brighton, grają niesamowicie. Skoro De Zerbi w nim coś widzi to znaczy, że nadal ma to coś, tylko trzeba głowę ogarnąć. Już u De La Fuente lepiej wyglądał na kadrze, tak samo będzie w Brighton
0
@IronSanHybrid Kraj krajem ale te wszystkie wynalazki multipłciowe to z USA przyszyły
0
@Joe_Barbaro Ancelotti betonem nie jest, wymyslil ustawienie pod Belli i dziala, Xavi wymysli ustawienie i nie dziala a nadal je stosuje, czyli betonem jest
2
Z taką grą nie mamy czego szukać w LM w tym sezonie i to jest najgorsze. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek wiedzieć, że nie mamy szans
0
Ludzie na śmietankowej sami sie przyznali do oddawania po 100 głosów przez proxy na Bellinghama xd
0
@jacek905 W Fatiego wlecial Militao w klasyku i nic mu nie bylo. U niego ostatnie problemy to były mięśnie a ludzie ciągle o tych kolanach piszą
0
@Sensible co za pustaki
1
@dzefrej234 Bellingham o ile dobrze widze
0
@Rust_Cohle Z tym Gundo i Belli to przesada. Moze Gundo spuscil z tonu jak każdy u Xaviego ale na pewno nie jest gorszym piłkarzem
10
@FC4BARCA Według mnie to w Hiszpanii sie gra ostrzej w tej chwili co pokazuje takie Getafe, a drugi plus Anglii to jest otwarta piłka a nie to obrzydliwe murowanie
2
Bardzo fajny odcienk nagrał Ćwiąkała o tym transferze
1
Poza systemem Xaviego martwi brak rotacji. Kluczowi piłkarze na starcie sezonu grają praktycznie wszystko, De Jong ma rozegrane 360/360 min, Gundogan 345/360 ciekawe jak to sie odbije później jak Xavi nie zacznie rotować, ale w poprzednich sezonach to sie nie kończyło dobrze
1
@Compadre Wręcz przeciwnie Yamalek gra to 4 latek też by mógł
0
@partymaker Teraz już znam ale wczesniej nie. Kibic Realu to wiele wyjaśnia
0
Co to za człowiek ten w niebiskiej koszuli w hola la liga bo gada jak potłuczony
0
@Culers Tam gdzie mecze wszystkie
8
@FutbolFan widzę że duzo trace nie oglądając tych patogal
0
@partymaker To fakt, ale jak jest taki mecz jak wczoraj gdzie nie dostaje ani jednej pilki w pole karne poza tą od Cancelo to nie problem w nim