Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajna ta muzyczka w oczekiwaniu na mecz Miami z tego Apple, ma taki klimacik piłkarski
2
@escarabajo Wiem, że Galaxy ale zobaczylem LA i od razy pomyślałem o nich. Jeszcze nie rozróżniam tych zespołów
1
@escarabajo Ok nieprzytomny jestem xd
0
@Adran360 Aha, a Puiq gra?
0
@escarabajo Alexis Sanchez?
11
Dominacja z Villarealem, dominacja z Osasuną. Może ja złe streamy oglądam xd
1
@Peciak Może zły ze brat Fati odszedł
0
@SuperPatsonFCB Już pomijając to po Xavim nawet nie widać radosci, posępna mina to jego wizytówka, dzis usmiechnąl sie po golu ale tez to bylo takie wymuszone i nigdy wczesniej nic takiego nie pamiętam. Nie wiem jak to wygląda w szatni ale tez takie plucie na zawodników w formie jak Ferran świadczy o tym że nie za dobrze. Powinien go pochwalić po meczu, poklepac po plecach i dac mu pierwszy skład a tego nie zrobił po ostatnich występach
1
Jeszcze do ogródka Xaviego bym dorzucił że pilkarze od niego uciekają. Dembele którego uwielbiał nic sobie z tego nie robil, nie obchodzila go sympatia Xaviego i ślepa wiara, ostatne dni okienka i lawinowe odejścia też dużo mowią. Czy to tylko wina braku gry czy tez atmosfera i brak wsparcia jako trener. Oglądałem serial o City i tam Guardiola dla kazdego byl jak ojciec pomagał im nawet w problemach osobistych o czym mówił a u nas wątpię, że to tak wygląda patrząc na zjazd niektórych. Piłkarze to nie roboty i psychika tez musi być zadbana
4
@Rewolucja123 Robisz za wielkiego taktyka na stronie a sprowadzasz role trenera do statysty przy linii końcowej boiska porównując Xaviego do Guardioli
0
@Emhyr To nic nie znaczy poki w Europie jesteśmy pośmiewiskiem, nieważne z kim byśmy nie grali
4
@Rewolucja123 Ta to czemu zespół takiego De Zerbiego z jakimś nazwiskami przeciętnemu kibicowi nieznanymi gra tak przyjemnie dla oka i robi wyniki?
4
Powiem wam, że te kilka sezonów jak jesteśmy średniakami już męczy. Marzy sie taka Barcelona jak dawniej przed którą wszyscy drżą albo chociaż czują respekt, dzisiaj miałem poczucie podczas meczu jakby dwa średniaki la liga grały a nie żadna Barcelona. Czy ta kadra na to nie pozwala?
0
Dlaczego Lewy powędrował na ławkę dzisiaj? Jaka teoria?
0
@KrwawiaceoczyVEB ale poza boiskiem spedzal zobacz sobie ich IG
0
@Janas11224 Ci co pisza o tym od roku i byli jechani powinni zostać przeproszeni
0
@KrwawiaceoczyVEB Balde sie mocno kumpluje z Fatim może jego pojscie na wypożyczenie tak wplynelo?
0
Fermin nowy Torre ale Xavi go widzi na treningach. Szkoda chlopaka po świetnym presezonie
0
@Sewren122 a co ma dalej walczyć o sklad na ktory nie ma szans? Pewnie w uju to ma obecnie jak pozostali skrzydlowi ktorzy odeszli xd
3
Barcelona grajaca na czas z Osasuną
4
Ładnie Laboga podsumowal Xaviego
2
Cały weekend człowiek oglada takie Premier Legue a później przychodzi mecz Barcelony i jedyne co sie pojawia w głowie to brak jakiegokolwiek zgrania i przygotowania do meczu
1
Gavi sie cofa w rozwoju
0
Zajebiste stroje
2
@CyPeK dlatego połowa skrzydlowych juz uciekla z klubu
0
@SinMistico Jak tak dalej będzie grał Birghton to pewnie będzie masa chętnych na niego
2
@krefi10 skończcie te porównania żadnego drugiego Messiego nie będzie
0
O co chodzi z brakiem gameplayów z tego ea sports? Widziałem filmik, że twórcy mają zakaz tworzenia filmików z gameplayem, ta gra to takie gówno czy o co chodzi? Zawsze miesiąc przed premierą byly filmiki
0
@ObiektywnyKibic121 dlatego bo nie chce powtorki z Fatim. I nie musi byc na lawce tylo w Barcy B i na mistrzostwach mlodziezowych a nie w doroslej reprze
0
@Roobo A po czym to widzisz po wyrazie twarzy? Nie wiesz co ma w głowie