0

@Sysia11 A Balde twierdzi że Fati jest dla niego jak brat, oby w pakiecie nie poszli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@doc nic takiego nie powiedział, ma kontrakt a jutro może nie mieć

0

@Bananowysong Tak bo jemu sie marzy siedzenie na lawce, biorąc pod uwage ile gra to jest to bardzo realne

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr dwie osoby to sie cieszą bo to głupota stulecia w tym klubie że go skreslil Xavi i mam nadzieję ze szybko wyleci

1

@DonCarletto Arsenal albo jakiś fajny klub w PL ale najbardziej Arsenal

0

@Emhyr Większość na stronie

0

Każdy sie ze mnie naśmiewał, że bronie Fatiego aby gral a teraz płacz, bo postanowił odejść

2

Chory klub, beznadziejny trener, nie dziwie sie jemu. Będę kibicowal w innym klubie. Będziemy żałować jak za Thaigo Alcantarą albo i bardziej

0

@partymaker spełnia się Twoje życzenie sam go wywalałeś z klubu

0

Obaj nie są głupi i wiedzą, że trener Barcelony ma rok kontraktu a co dalej zobacyzmy. Każdy widzi jak gramy a ci piłkarze z pierwszego rzędu ławki rezerwowych

0

Trochę wyrozumiałości dla Chelsea, to po prostu zakupoholicy

0

@kiper09 Ciekawe to Chelsea w tym sezonie może być

1

@Inko Zarejestrował się aby dołączyć do grona hejtujących

0

Młody trener a widać że ogarnięty chlop a kadra jakichś Czesiów wybiera

0

@Emhyr dla mnie najlepiej niech każdy który może dostanie sie do LM aby była szansa na Barce w Polsce np.

1

@Emhyr Mnie nie boli a też wwa, w ogóle mnie żaden klub nie obchodzi z Polski

0

@Dejvo Ale tam było coś z kartkami i może dlatego

0

@Firestone Fajnie grali z Liverpoolem, niby nazwiska średnie ale dobrze sie pokazali

0

@Michau98 No dostał czerwo i anulowali bo rasizm

0

@priest9999 Ja bym oddał Raphinhe ale już sie pogodziłem że w tym klubie dzieją sie dziwne rzeczy i zmierzamy niewiadomo dokąd. Jak mają nie grać to powinni odejść dla własnego dobra

0

Jak nie wierzylem Miguelowi, tak teraz trochę wierze bo Xai to okazuje nie dając grać Fatiemu. Wszystko wskazuje, że Fati out bo o Ferranie nic sie nie mówiło


0

@Emhyr Żeby móc wyczerpać limit zmian na pomocników i nie wpuścić skrzydłowych

0

To PSG dobry interes zrobiło

1

@SenseiFCB Chyba do Xaviego pije

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azacca pytasz użytkownika, który jest jednym z największych antyfanów Fatiego na stronie

0

@Kapitan hawk Ten drugi to wiadomo kto, bardzo czytelny

5

@cules100pro Arsenal zamiesza coś czuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?