Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keriox Mbappe zawsze powtarzał ze to jego najlepszy kumpel z Francji
2
CR rzucił klątwę na numer 7, najpierw zdrewniał Hazard, teraz Vinicius
0
Że Militao nie dostał kartki za ten faul wcześniejszy to też śmieszne, Muniain za nic dostał
0
@panczo to jedyne co on ma, strzal o czym pisałem od roku
0
F. Valverde niby odwieszony a na boisku chłopa nie ma
0
O nie Orłowski wiec szykuje sie irytujacy komentarz
0
@koziar Ale Mbappe z tego słynie że ma rozpęd i mnóstwo miejsca, nie ogladam ich regularnie ale zawsze mase takich sytuacji mają
0
@Ukasz No ale we francji tak nie murują jak w Hiszpanii a Lucho gral tez otwarty futbol przecież
0
Szczerze to jestem ciekaw jak Dembele będzie śmigał w Paryżu, zawsze w Barcelonie brakowało miejsca i moim zdaniem on pasuje na kontry więc ciekawe jak to będzie chodzić
1
@kynio302 Pisałem, że Dembele to jego kumpel i będzie mial wplyw
0
@kibic1899 może nawet przed samym meczem
0
Ale głupio wygląda ta nazwa klubu na koszulkach
1
@sokot Jak nie poprawią celowników białasy to proste że tak
0
Mam przeczucie, że Lopez zajmie jego miejsce i u Xaviego nie pogra. Jak Xavi kogoś nie lubi to już nie polubi
0
@Traba727 oni nie graja na skrzydlach tylko na srodku, w tym problem. Widziales sklad na mecz? Zobacz to zrozumiesz o czym pisze
0
@Cule1234 Byłem na nie ale może sie ogarnie więc niech przychodzi
1
@skubi99 od Carvajala to każdy wygląda lepiej, nawet Alonso
0
@MesQueUnClub96 jakie zamiast , jako 3 atakujacy moglby wejść kazdy
0
W tym sezonie to mamy półkę wyżej napad niż Real i każdy rezerowowy by sie zalapal do pierwszej 11 Realu
0
@D0mxnxk Po prostu dostal pytanie jak dla mnie a, że Fati nie jest dla niego niezbędny wiadomo od zawsze
0
@krol211 myślę że najlatwiej oceniać ludizom, którzy nigdy nie mieli problemu jako takiego z kontuzjami, jako ktoś kto mial uraz kolana dwukrotnie jestem w stanie to zrozumieć przez pierwszy okres człowiek ma blokadę , powrót do sprawności też zajmuje a później to mija
0
@Emhyr Ale Fati wracal do formy po dlugiej kontuzji, to jest zupełnie co innego
3
@Emhyr o zeszłym sezonie bylo powiedziane już wszystko i dla mnie to bez sensu. Po to jest sezon przygotowawczy aby ocenic forme, minelo kilka miesięcy . Jak ktos ma ułożona noge w presezinie i dobrze wykańcza to wedlug Ciebie nagle w 1 kolejce zapomni i wróci do tego jak kopal 3 miesiące temu? xd gdzie tu logika
6
@Emhyr aha czyli oceniamy za zeszly sezon, bezsens. Dla Ciebie Fati to byl grubas, powolny a teraz nawet nie napiszesz ze tutaj zaszly zmiany na plus. Tak samo go skreslasz jak Xavi bez względu co zrobi
6
@Emhyr przecież strzela bramke co mecz od jakiegoś czasu to co ma jeszcze zrobić xd i co ma pokazac jak gra ogony
1
@Nieznajomy a nie widzi że Raphinha jest za slaby by grać w pierwszym skladzie? Albo Gavi?
1
@Compadre sprawdź w google
0
@Patryk1899 Fermin ma 20 lat wiec może grać w normalnym wymiarze czasowym
1
Niby ta sama wypowiedź a znaczenie całkiem inne. Ciekawe czy to kwestia tlumaczenia
0
@Nazio_87 nic nie wie, jak Ci psg zawola 150 mln to nikogo nie kupią