0

@Keriox Mbappe zawsze powtarzał ze to jego najlepszy kumpel z Francji

2

CR rzucił klątwę na numer 7, najpierw zdrewniał Hazard, teraz Vinicius

0

Że Militao nie dostał kartki za ten faul wcześniejszy to też śmieszne, Muniain za nic dostał

0

@panczo to jedyne co on ma, strzal o czym pisałem od roku

0

F. Valverde niby odwieszony a na boisku chłopa nie ma

0

O nie Orłowski wiec szykuje sie irytujacy komentarz

0

@koziar Ale Mbappe z tego słynie że ma rozpęd i mnóstwo miejsca, nie ogladam ich regularnie ale zawsze mase takich sytuacji mają

0

@Ukasz No ale we francji tak nie murują jak w Hiszpanii a Lucho gral tez otwarty futbol przecież

0

Szczerze to jestem ciekaw jak Dembele będzie śmigał w Paryżu, zawsze w Barcelonie brakowało miejsca i moim zdaniem on pasuje na kontry więc ciekawe jak to będzie chodzić

1

@kynio302 Pisałem, że Dembele to jego kumpel i będzie mial wplyw

0

@kibic1899 może nawet przed samym meczem

0

Ale głupio wygląda ta nazwa klubu na koszulkach

1

@sokot Jak nie poprawią celowników białasy to proste że tak

0

Mam przeczucie, że Lopez zajmie jego miejsce i u Xaviego nie pogra. Jak Xavi kogoś nie lubi to już nie polubi

0

@Traba727 oni nie graja na skrzydlach tylko na srodku, w tym problem. Widziales sklad na mecz? Zobacz to zrozumiesz o czym pisze

0

@Cule1234 Byłem na nie ale może sie ogarnie więc niech przychodzi

1

@skubi99 od Carvajala to każdy wygląda lepiej, nawet Alonso

0

@MesQueUnClub96 jakie zamiast , jako 3 atakujacy moglby wejść kazdy

0

W tym sezonie to mamy półkę wyżej napad niż Real i każdy rezerowowy by sie zalapal do pierwszej 11 Realu

0

@D0mxnxk Po prostu dostal pytanie jak dla mnie a, że Fati nie jest dla niego niezbędny wiadomo od zawsze

0

@krol211 myślę że najlatwiej oceniać ludizom, którzy nigdy nie mieli problemu jako takiego z kontuzjami, jako ktoś kto mial uraz kolana dwukrotnie jestem w stanie to zrozumieć przez pierwszy okres człowiek ma blokadę , powrót do sprawności też zajmuje a później to mija

0

@Emhyr Ale Fati wracal do formy po dlugiej kontuzji, to jest zupełnie co innego

3

@Emhyr o zeszłym sezonie bylo powiedziane już wszystko i dla mnie to bez sensu. Po to jest sezon przygotowawczy aby ocenic forme, minelo kilka miesięcy . Jak ktos ma ułożona noge w presezinie i dobrze wykańcza to wedlug Ciebie nagle w 1 kolejce zapomni i wróci do tego jak kopal 3 miesiące temu? xd gdzie tu logika

6

@Emhyr aha czyli oceniamy za zeszly sezon, bezsens. Dla Ciebie Fati to byl grubas, powolny a teraz nawet nie napiszesz ze tutaj zaszly zmiany na plus. Tak samo go skreslasz jak Xavi bez względu co zrobi

6

@Emhyr przecież strzela bramke co mecz od jakiegoś czasu to co ma jeszcze zrobić xd i co ma pokazac jak gra ogony

1

@Nieznajomy a nie widzi że Raphinha jest za slaby by grać w pierwszym skladzie? Albo Gavi?

1

@Compadre sprawdź w google

0

@Patryk1899 Fermin ma 20 lat wiec może grać w normalnym wymiarze czasowym

1

Niby ta sama wypowiedź a znaczenie całkiem inne. Ciekawe czy to kwestia tlumaczenia


0

@Nazio_87 nic nie wie, jak Ci psg zawola 150 mln to nikogo nie kupią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?