1

@_M4rtin Nie z punktami tylko strzelaniem goli i męczenie buły na 1:0

1

@MarcepanowyKsiaze Bardzo mądry post jak na ciebie

1

@tbas szklanka ten klub jest chory jak go wezmą

0

@hayek nie mam przed czym go bronić, chyba ze przed Xavim xd

0

@Emhyr chlopa dzisiaj jadą i dobrze

0

Ansu nigdy nie porywał gra jak Neymar czy Dembele ale to co mial najlepsze to bramki i lekkość w ich strzelaniu, jak to mu wróci to już nic wiecej nie potrzeba, a bramki to punkty a my mamy z tym problem co pokazal zeszly sezon

0

@MOLESTA bo grali nie ci co powinni proste

0

Ale tak oglądając Yamala na euro 17 i w mlodzieżowej LM jeszcze takiego potencjalu nie pokazywal jak obecnie z lepszymi w zespole i przyznam ze kiedys nawet myślałem, że moze byc przereklamowany ale sie myliłem

0

@Murazor bo druga polowe ugrali nam calkiem inni zawodnicy?

2

Teraz wyobrazcie sobie w sytuacji Fatiego Dembele lub Raphinhe bo w sumie to ci dwaj by mu pilke zabrali xd


0

@KrychaFCB nie bylo oficjalki

0

Ogólnie to wystawianie Yamala na pokaz bogatym klubom podczas gdy nie jest podpisany jest błędem. Najpierw podpisać a potem niech sobie gra

0

@mrmiki niesprawiedliwością i zaślepieniem w swoich pupilków

1

Podanie Kounde do Yamala przy akcji na 2:2 majstersztyk a ktos mi zarzucal ze Kounde ma slabe wyprowadzenie piłki xd

0

@Emhyr chciałbym ale sie powstrzymam

0

Komu jeszcze Xavi podnosi ciśnienie? Ja mam chlopa dosyc. Dzisiaj mu mlodzi wygrali mecz, na farcie leci jak zawsze a pupilki nie dojechały

0

@!34RC3!_0N4 o a sam hejtowales i sie ze mnie smiales.. widzielem ze was Fati zweryfikuje

0

@krol211 on ma cos z głową

1

Ten Xavi co raz bardziej denerwuje i zaczynam odczuwac do niego nienawiść

0

@Technik wyjasnili cie

0

Haha kurwa ten sklad powienien grac zawsze

1

Brawo Fati Ferran i Yamal piękna akcja

0

Jaki ten de Jong to jest holownik

0

Nie wiem czy to dobrze ze ten Lamine gra, wciąż kontrakt nie oficjalny

0

Xavi i tak bedzie gral 4 pomocnikami xd

0

Fati sie rozgrzewa na ratunek a tak to przyspawany do ławy xdd

1

@Deeespacito i to jak

3

Ale ten Xavi irytujacy z tym swoim betoniarstwem, masakra..

6

Ten drewniak Raphinha tylko pretensje ciagle zamiast cos grac

0

@Kitek1640 az nie wyleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?