Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dejwor 40 mln jest artykul na stronie wpisz w wyszukiwarke Neymar a wszystko znajdziesz
2
@macio_944 Ale ta dziennikarka irytująca, pyskata, rozumiem ze politycy to głąby ale ta baba jest po dziennikarstwie?
0
@whoocash19841 w presezonie wyglądaliśmy zadziwiająco dobrze i nie zapeszając mam nadzieje, ze cos ruszy z taktyką
3
@dawid4444 o właśnie jeszcze zajeżdzał pilkarzy doprowadzając do kontuzji, dzięki za przypomnienie
1
@debu1989 to ze polecial na grubą kase od szejka i olał klub, potem sądził sie z Barceloną o premie lojalnościową haha
1
@dawid4444 I grał Busi od deski do deski i taktyka pod niego bo był niezastąpionym a teraz w Miami widać że to już piłkarski dziadek, szukasz usprawiedlwień na siłe
3
@dawid4444 Nie dawał szansy młodym (Torre), robił bezsensowne zmiany, gadał głupoty na konferencjach, gra nie porywała, coś tam jeszcze można wymienić
0
@Pawlak1992 w ogóle go tu nie chce wiec nawet za Alonso nie
4
Kto oferuje klub czy agent? Kluczowa informacja pominięta
0
@Kuba_1 Nie chilluje tylko reklamuje hazard
1
@dejwor Oczywiście, ze pilkarz ma do gadania. I to jest odpowiedź na Twoje pytanie dlaczego go nienawidzą. Widać ze krótko interesujesz sie piłką xd
0
@Varkond oho powiedział amerykanin albo inny szejk arabski
9
@Varkond Syndrom polskiej repry wlecial, byle wyjść z grupy xd
0
Za wszelką cene, rozwiązać klub, sprzedać wszystkich ale zdobyć Neymara, tak rozumiem ta pierwsza odpowiedź w ankiecie
0
@kakusus Nieprawda, Raphinha brazol, Dembele francuz a obaj ulubieńcy Xaviego
0
@Lisek Zaraz Balde z Fatim pójdzie do jakiegoś Arsenalu i będzie skowyt
0
@Emhyr Ale co on mu może dac jak my mamy 11 zarejestrowanych piłkarzy. Jak wy wszystko łykacie..
0
@AlexDark00 Messi to sto poziomów wyżej nad reszta wyjątek potwierdzający regule. Jakoś Neymar nie jest uwielbiany od dawna
1
@Cule1234 Za to plus dla Xaviego jednak taki głupi nie jest
0
@cules100pro Młodych przyciągają młodzi a nie 30 latkowie. Jakoś Lewy mial być taką bombą i nie jest
0
@pioz123 Ja pseudoeskpert a Ty jakie masz certyfikaty eksperctwa?
0
@pioz123 dlaczego porównujesz ogórkową lige francuską do PL i LL?
0
@pioz123 dlaczego porównujesz pomocnika do skrzydłowego?
0
@Emhyr Każdy bardziej niż brazol, chociażby Alonso
1
@Emhyr Zdrajca nie jest godzien tego numeru
0
@HighestInTheRoom Widzę że bardzo chcesz tego Neymarka i niech przychodzi to co sie dzieje w tym klubie to cyrk i ja już mam wywalone w to co oni robią xd
0
@SkilledHydra16 Na lewej to gra Gavi i póki Xavi go nie chce, nawet jak go wezmą to sie nie zmieni
0
@HighestInTheRoom A to już wszyscy sie wypowiedzieli? No właśnie. Ankieta trwa 5 minut
0
Ankieta na temat Neymara
https://strawpoll.com/GJn47A10Yyz
0
@abram3k Żeby jeszcze razem z Fatim go nie zawinęli, to najlepsi kumple