0

@dejwor 40 mln jest artykul na stronie wpisz w wyszukiwarke Neymar a wszystko znajdziesz

2

@macio_944 Ale ta dziennikarka irytująca, pyskata, rozumiem ze politycy to głąby ale ta baba jest po dziennikarstwie?

0

@whoocash19841 w presezonie wyglądaliśmy zadziwiająco dobrze i nie zapeszając mam nadzieje, ze cos ruszy z taktyką

3

@dawid4444 o właśnie jeszcze zajeżdzał pilkarzy doprowadzając do kontuzji, dzięki za przypomnienie

1

@debu1989 to ze polecial na grubą kase od szejka i olał klub, potem sądził sie z Barceloną o premie lojalnościową haha

1

@dawid4444 I grał Busi od deski do deski i taktyka pod niego bo był niezastąpionym a teraz w Miami widać że to już piłkarski dziadek, szukasz usprawiedlwień na siłe

3

@dawid4444 Nie dawał szansy młodym (Torre), robił bezsensowne zmiany, gadał głupoty na konferencjach, gra nie porywała, coś tam jeszcze można wymienić

0

@Pawlak1992 w ogóle go tu nie chce wiec nawet za Alonso nie

4

Kto oferuje klub czy agent? Kluczowa informacja pominięta

0

@Kuba_1 Nie chilluje tylko reklamuje hazard

1

@dejwor Oczywiście, ze pilkarz ma do gadania. I to jest odpowiedź na Twoje pytanie dlaczego go nienawidzą. Widać ze krótko interesujesz sie piłką xd

0

@Varkond oho powiedział amerykanin albo inny szejk arabski

9

@Varkond Syndrom polskiej repry wlecial, byle wyjść z grupy xd

0

Za wszelką cene, rozwiązać klub, sprzedać wszystkich ale zdobyć Neymara, tak rozumiem ta pierwsza odpowiedź w ankiecie

0

@kakusus Nieprawda, Raphinha brazol, Dembele francuz a obaj ulubieńcy Xaviego

0

@Lisek Zaraz Balde z Fatim pójdzie do jakiegoś Arsenalu i będzie skowyt

0

@Emhyr Ale co on mu może dac jak my mamy 11 zarejestrowanych piłkarzy. Jak wy wszystko łykacie..

0

@AlexDark00 Messi to sto poziomów wyżej nad reszta wyjątek potwierdzający regule. Jakoś Neymar nie jest uwielbiany od dawna

1

@Cule1234 Za to plus dla Xaviego jednak taki głupi nie jest

0

@cules100pro Młodych przyciągają młodzi a nie 30 latkowie. Jakoś Lewy mial być taką bombą i nie jest

0

@pioz123 Ja pseudoeskpert a Ty jakie masz certyfikaty eksperctwa?

0

@pioz123 dlaczego porównujesz ogórkową lige francuską do PL i LL?

0

@pioz123 dlaczego porównujesz pomocnika do skrzydłowego?

0

@Emhyr Każdy bardziej niż brazol, chociażby Alonso

1

@Emhyr Zdrajca nie jest godzien tego numeru

0

@HighestInTheRoom Widzę że bardzo chcesz tego Neymarka i niech przychodzi to co sie dzieje w tym klubie to cyrk i ja już mam wywalone w to co oni robią xd

0

@SkilledHydra16 Na lewej to gra Gavi i póki Xavi go nie chce, nawet jak go wezmą to sie nie zmieni

0

@HighestInTheRoom A to już wszyscy sie wypowiedzieli? No właśnie. Ankieta trwa 5 minut

0

Ankieta na temat Neymara
https://strawpoll.com/GJn47A10Yyz

0

@abram3k Żeby jeszcze razem z Fatim go nie zawinęli, to najlepsi kumple

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?