0

@Nano22 a wydawało mi sie ze z 14, zawsze z nim ten numer kojarzyłem

0

@D10SLEO We Fifie

0

@Rewolucja123 i tu sie zgadzamy.
Na Yamal musiał jakiś biały podróznik zagłosować xd

7

@TR3YWAY 14 to bardzo ważny numer w Barcy, Cruyff mówi Ci to coś

3

@Ali3231 niech odpali, życzę mu tego

1

Jakbyście sie mieli kogoś pozbyć ze skrzydlowych to kogo?
Odpowiedź w ankiecie
https://strawpoll.com/NMnQ5mYpWn6

0

@Crystal37 Dembele talentem jest ale bezmózgim, wszyscy nasi skrzydlowi obecnie mają lepsze myślenie od niego, nawet dziecko Yamal

0

A ktoś wyjaśni co to jest Barca Studios?

2

Bez sensu jak sie dogadali to niech tam siedzi do stycznia

1

@don'T.R.I.P.e Z Raphinhą się zgodze, ale Ferran jakiś tam talent zawsze miał już w czasach Velncii, później City więc takim totalnym drewnem nie jest jak brazylijczyk. Głowa zawsze nie dojeżdżała ale miewa ciekawe zagrania jak chociażby dzisiaj. Lamine masterclass co do tego nie ma wątpliwości i osobiście go nie doceniałem oglądając w młodzieżówkach albo tak bardzo odstrzelił nagle, bo aż tak wspaniale nie grał. Wracając jeszcze do Raphinhi to drugi Vinicius sie robi z niego pod względem dziamgania gębą, ja wole pilkarzy spokojnych skupiających sie na grze

0

@Rhaan Nie gral na swojej pozycji tylko jako cofnięta 9, a w meczu z Milanem gdzie mial Balde na skrzydle wyglądal juz bardzo dobrze. W dodatku w mediach znowu go sprzedają co sie odbija na psychice i formie

3

@don'T.R.I.P.e Nie no Ferranik ładnie chodzi od początku presezonu, ja tam mu kibicuje jak każdemu któremu chce sie grać. A tym co sa na boisku i sobie drepczą, bo pierwszy składzik gwarantowany przydałaby sie ława

0

@victor_dziedzic przeciez Xavi tu nic nie zrobil tylko wybral beznadziejny skład

0

@Patryk1899 oczywiście że zapomni

1

@Emhyr i 19 razy lepiej podaje

0

@HighestInTheRoom tak jak napisalem wyżej za Raphinhe bym go bral ale za Fatiego nie, wiek to główny czynnik i nie ukrywam ze Fatiego po prostu lubie odkąd zobaczylem jego debiut i dalej nas cieszyl swoja grą będąc dzieciakiem gdy bylismy w dupie i zawsze za tym zawodnikiem będę. Zawsze tez u mnie wychowankowie są na 1 miejscu

0

@AlwaysBlaugrana Xavi ma jakąś słabość do głupich piłkarzy a Raphinha i Dembele to idealny przykład, Gavi też ostatnio nic nie gra

0

@Kamiloza91 Rapha to samo

1

@PJ777 Xavi nigdy go nie lubial i fakt jest taki że nie dostal tylu szans ile powinien i sam wrócił na odpowiedni poziom bez pomocy trenera. Xavi widział tylko Raphinhe

0

Przyjąłbym Neymara pod jednym warunkiem grał by na PS/bliżej środka a Raphinha na sprzedaż co sie nie wydarzy. Więc wymiana gorszego brazola na lepszego

1

@HighestInTheRoom nie lubie zdrajców, lubilem go jak dla nas grał i żałowałem ze odchodzi ale teraz nie lubie i nie polubie

1

@_M4rtin Nie z punktami tylko strzelaniem goli i męczenie buły na 1:0

1

@MarcepanowyKsiaze Bardzo mądry post jak na ciebie

1

@tbas szklanka ten klub jest chory jak go wezmą

0

@hayek nie mam przed czym go bronić, chyba ze przed Xavim xd

0

@Emhyr chlopa dzisiaj jadą i dobrze

0

Ansu nigdy nie porywał gra jak Neymar czy Dembele ale to co mial najlepsze to bramki i lekkość w ich strzelaniu, jak to mu wróci to już nic wiecej nie potrzeba, a bramki to punkty a my mamy z tym problem co pokazal zeszly sezon

0

@MOLESTA bo grali nie ci co powinni proste

0

Ale tak oglądając Yamala na euro 17 i w mlodzieżowej LM jeszcze takiego potencjalu nie pokazywal jak obecnie z lepszymi w zespole i przyznam ze kiedys nawet myślałem, że moze byc przereklamowany ale sie myliłem

0

@Murazor bo druga polowe ugrali nam calkiem inni zawodnicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?