1

Komentarz usunięty

1

@Cotutajsiedzieje powiedz to znawcy futbolu @partymaker

0

@tristan87 a o kogo?
@Sulimo ty częściej

4

Placek 180 wzrostu Kounde vs Real i Milan, niech obejrzy kazdy kto go widzi na ławce xd
Kounde vs Milan


Kounde vs Real

2

@hayek i ten człowiek pisze ze ja sie ośmieszam iksde

2

Miguel madrycki kret i kłamca, gorszy od Romero

0

@Emhyr ja napisalem o które mecze mi chodzi o te z lepszym przeciwnikiem, Real, United, jak mi nie wierzysz obejrzyj jeszcze raz jak Christensen wyprowadzal piłkę, urojeń nie mam, i nie mam powodu żeby kłamać

0

@Emhyr co w tym kontrowersyjnego tak jakby Kounde to byl poziom Brożka wg Ciebie. Nie tlumacz prymitywnych zapędów osob na tej stronie. Obaj sa proownywalni wiec zadna kontrowersja a dla mnie Kounde lepszy, takie moje prawo by to napisać

0

@MesQueUnClub96 wyrocznia przemówiła, co ja teraz zrobie ojej
@Emhyr ja nie stwierdzilem, ze mam racje a wyrazilem swoją opinie a rzucili sie na mnie jak psy, tak to jest jak ktoś ma problem użyć dwa zwoje mózgowe

0

@Emhyr To ja sie myle a wy nie. Ekspert pilkarski @partymaker i @MesQueUnClub96 mają zawsze racje

0

@Emhyr Dont care, mam swoje racje a wy sobie liżcie tylki dalej, zobaczymy w meczach. Tak samo Fati nie mial kolan a ja sie mylilem, znafcy

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr napisalem mądra rzecz, to on pisze glupoty i powinien dostac bana. Ty sie wymadrzasz i bronisz kolege a nie ogladales presezonu iksde. Kazdy mi zaprzeczyl widze ze ego top i ślepota

0

Komentarz usunięty

0

@Bzyczekk typ wyzywa naszych pilkarzy i sprzedaje a potem jak gdyby nigdy nic chwali, fajnego masz kolege znawce
@Emhyr widze ze gadanie jak do sciany kolejny ktory nie ogladal presezonu najmądrzejszy. Ja sie wypowiadam o tym co widzialem ostatnio, Kounde gral na nie swojej pozycji wczesniej ale teraz to sie zmieni

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@tristan87 Ogladam wszystkie i dla mnie jest przeceniany. Obejrzyj sobie powtorke rewanzu z United to zrozumiesz o czym pisze

0

@partymaker Mnie nigdy nie przekonywal, slabe wyprowadzanie pilki i nikogo nie skreslam po prostu jest gorszy od dwoch pozostalych. A ta mityczna genialna obrona dostala 4 bramki z Realem
@marcin62 no ciekawe jakby te mecze sie skończyly gdyby nie Kounde bo wątpię że do 0

3

Kounde i Araujo to podstawowa para stoperów na ten sezon powinna być. Jak gral Christensen to dostalismy 5 z Arsenalem, jak gral Kounde to defesnywa zagrala świetnie z Realem, Milanem a większość akcji czyścil Kounde

0

Kounde pokazal w presezonie, ze jest top obronca. Christensen nie dość ze czesto kontuzjowany to dla mnie mniej pewny a mamy jeszcze Inigo, Garcie i Faye

12

Opaczność nad nami czuwała, że go Real zwinął. Mam nadzieję że Fermin sie będzie rozwijal i będzie potężnym wzmocnieniem

0

@ArterkHD oglądałeś presezon bo chyba nie.. Abde robi różnicę, a Fati z Balde grą kombinacyjną tez

0

@VegetaPolska Wiecznie nie zostanie ale na rok razem pograć bardzo prawdopodobne

3

Jak Mbappe zostanie jeszcze w PSG dzięki Dembele to będą dwie pieczenie na jednym ogniu

2

@Trojanek23 Mi chyba zasłona opadla jak zrobil karnego dla Argentyny wtedy sobie uświadomiłem jaki to jest półgłówek i spojrzenie na niego mi sie zmieniło xd

0

@BorzyKrzys to pech taki że nikt w Barcy nie potrafi tylko wchodzimy w bramke żeby strzelić

1

@BorzyKrzys na orliku? Pokaż mi takie gole dla Barcy w ostatnich sezonach bo sobie nie przypomina. Nie porównuj orlika do profesjonalnej piłki
@BARCA1899Messi szybkość jest w porządku biegali z Balde porównywalnie szybko więc nie ma z tym problemu

5

Inna perspektywa bramki Fatiego. Chłop wciąż to ma to ułożenie sylwetki do strzalu tylko top piłkarze tak potrafią, przeciętny kopacz kopie piłkę z miejsca i tyle


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?