Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Jedyne z czym sie kojarzy to ten obrzydliwy filmik
0
@Emhyr Ale jest różnica między charakterem a chamstwem zwłaszcza u młokosa
0
@Yoshi94 ten młodszy nie gral dla Barcy o ile pamiętam
0
@tristan87 ten jeden grał w Gironie wcześniej chyba
0
@Emhyr nie za bardzo jest sie czym cieszyć jak sodówka odbije, wczoraj sie spruł o coś do sędziego
0
Ankieta
https://strawpoll.com/61gDmR5PVZw
1
@barcanawieki To jak plaskacz w ryj xdd
5
@Kuba_1 raczej fan prosi o koszulke MVP meczu
0
@WiernyKibicToJa Na + Abde, Fati, Oriol Romeu, Kounde gigaplus, Lamine, Garcia, Balde (ale musi poprawić decyzyjność pod polem karnym)
Na - Lewy
Reszta przeciętnie
0
@Borneo Lewy też jak ma okazje do podania to wali na siłę, wiec potem inni też go pomijają bo gra po chamsku. Wczoraj też były takie sytuacje
0
@dAvi_2 Prędzej pójdzie do nich chłopak z ich szkółki. Szkoda bo wolałem jego od Cancelo
0
@ElRuso jak klub go sam wypychal a on nie chcial odejsc co ty porównujesz
0
@gukwa a to nie byla jego rodzina?
0
@Gall Na pewno nie lubiensorzedawczyka i głąba jakim jest Dembele a jak Xavi lubi to cos z nim nie tak
1
Bez sensu, 5 pomocnikow do pierwszego skladu, 5 skrzydlowych na jedna pozycje. Totalna głupota
0
@JohnB Nic sie nie zmieni, w pomocy masz DeJong, Gundo, Gavi, Pedri, Romeu, nikogo z nich Xavi nie usadzi na ławie. Juz z Realem to pokazał że wraca do bezpiecznego ustawienia
0
@JohnB Przecież Xavi ma swój system i choćbyśmy mieli na LS Mbappe to będzie grał tych 4 pomocników
0
@pt9 czyli Lewy ława bo Fati obecnie lepszy
4
Skończ beczeć o tego Dembele Xavi, bo nie wypada. Robi z niego niewiadomo jakiego cracka, dbaliśmy o niego.. jakby to byl GOAT piłki nożnej i potrzebuje specjalnego traktowania
0
@Bocheno1 ale czym pompuje, że pochwaliłem go za mecz? Jakby zagrał źle to by bylo tysiąc negatywnych komentarzy. Poza tym co do złośliwości to chyba nie widziałeś miliona przytykow w moją strone i zaczepek na temat Fatiego bo kiedyś go broniłem przed hejtem, BRONIŁEM, nie pompowałem bo brzydze sie wyzywaniem pilkarzy Barcy, to samo pisalem o Romeu i paru innych zanim dołączył do Barcy i byl mieszany z błotem. Co do wieku jestem dorosly i co to ma do rzeczy?
0
@Bogan po prostu denerwuja mnie hipokryci ktorzy wyzywali a teraz nawet nie posypią glowy popiołem
@Bocheno1 napisalem fakty o tym meczu, tak Cie boli krytyka Leao to pewnie kibicujesz Milanowi. Zagral słabo i tyle a ze byl porownywany z Fatim to sobie tak skomentowałem jak wszyscy złośliwcy na tej stronie
8
@Artysta9 a potem ci napiszą ze slabi skrzydlowi jak napastnik piłki nie umie przyjąć
0
@Bocheno1 boli was że nie mieliscie racji wiec wypieracie fakty, typowe
1
@partymaker wole byc odklejony niz hejtowac i wyzywac od najgorszych a potem sie podniecać
1
@Bocheno1 Leao ile ma lat a ile Fati i tyle w temacie
1
I pomyśleć ze Ansu by strzelal takie bramki poza klubem gdyby życzenia hejterom zostaly spelnione. Kocham takie weryfikacje
0
@stickie nagle wszyscy najwieksi hejterzy Fatiego lajkują xd
0
@bari_94 chyba na lawce, system 4 pomocnikow ponad wszystkich
0
Brak wylewów w obronie, niespotykane w tym klubie
0
No i Fati zezarl i wyplul dupą tego waszego Leao