Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Wtedy Xavi Out za cos takiego bez kitu
2
Mam nadzieję że Dembele z Milanem już nie będzie gral bo to by byl cyrk
4
@Destroyer_of_Worlds założyli ze przedluzy ale Kylian ich wydymał, numerek na koszulce to nie wyznacznik. Taki ma kontrakt jak Ci napisałem
0
@Destroyer_of_Worlds ma albo raczej miał do dzisiaj opcje przedłużenia umowy o rok na jego życzenie, nie skorzystał z niej
0
Jestem za tym żeby nie sprowadzać już nikogo i postawić mocno na Lopeza, chłopak 20 lat to już moment na poważne granie, talent jest, potrzeba zgrania z zespołem. Wiadomo, że póki co to dwa razy zagrał fajnie ale wszystko wskazuje na to że będzie to ciekawy zawodnik. Co innego Yamal bo ma 16 lat, ale 20 latek to już pora na regularne granie przy jakimś Silvie znowu by sie zrobił tłok
0
@blazeq Pełna zgoda tylko bym już nikogo nie sprowadzał poza PO, młodość mamy w szkółce
1
@pride1899 aktualizacje sa na samej gorze, tez sie dopiero zorientowałem
0
@Emhyr Miejmy nadzieje, tokayczna relacja która donikąd nie prowadzi, Dembele juz lepszy nie będzie chociaz dlugo byłem fanem
0
Ja wam mówię że jeszcze wleci podwyżka dla Dembele kilka baniek bo Xavi wybłaga
0
@Albatros raczej mamy to, za cicho jest. Po południu pewnie oficjalka
0
@Rust_Cohle Ciekawe jak takie zgłoszenie wygląda jest lista różnych bzdur które ktoś zgłosił i moderacja wybiera co do bana a co nie xd
1
@Rust_Cohle domyślam sie o które chodzi
1
@Rust_Cohle Nie martw się, nikt sie nie dowie
2
Wpadł mi pomysł na kontrowersyjną ankiete, tylko najlpeiej szczere odpowiedzi xd
https://strawpoll.com/XOgONEmwan3
1
Z ciekawości spojrzałem na komentarze pod oficjalka Dembele, tyle nadziei, 6 lat minęło i niewiele dobrego można o nim napisać w tym klubie
https://www.fcbarca.com/78788-oficjalnie-dembele-fichado.html
0
@Gaucho żadnego Madryciaka w Barcy
1
@AlwaysBlaugrana 10 skrzydlowych i jedna pozycja, fakt jest taki że jakies odejscie bylo konieczne
0
@Emhyr oby nie, na LM nie ma szans a granie 5 pomocnikami to juz będzie cyrk xd to co jest na lige wystarczy, rozwijać tych co są kupic PO
1
@FcBforever221 nie, zawsze jest oficjalka od razu
0
@Emhyr 50 mln będzie
1
@barcanawieki Karma dla Xaviego za niesprawiedliwe traktownie innych
0
@bartas97 dziwne ze od Realu PSG nikogo nie chce, to wiele mówi kto ma lepszą kadre
4
@Bulbulator to nie on, Fermin to blondyn poza tym wychowanek z prezentacją xd
1
@Cule1234 Jeśli to prawda to szacunek dla niego
3
@doc To samo o Romeu każdy pisal, kocham tą hipokryzje
1
@adi7adi8 Pieniadze to dla nich nie problem, w dodatku to ziomal Mbappe co też moze mieć znaczenie. Może wtedy on przedłuży o rok
1
@adi7adi8 PSG ma taki kasztaniarski skład, że potrzebuja go na już
0
@matijas 7:35, 2 sekundy w google
1
@Nefir ale było na początku sezonu tak że plakal o minuty ale później zdal sobie sprawe że mie dojeżdżał i skupil sie na graniu
1
@Medium Bo Borek to baran