0

@bari_94 chyba na lawce, system 4 pomocnikow ponad wszystkich

0

Brak wylewów w obronie, niespotykane w tym klubie

0

No i Fati zezarl i wyplul dupą tego waszego Leao

2

Lamine > Dembele i Raphinha

0

De Jong to ślepy jest moze zagrac dluga pilke jak sie wystawia ktos to podaje do najblizszego i nawet sie nie rozejrzy

0

Szkoda ze Fati i tak laweczke dostanie bo 4 pomocnikow musi grać

0

Ansu co za brama haha hejterzy w ryk xddd

0

Balde pod polem karnym odcina mózg niestety

2

Dwa wyrzutki Kessi i Dembele

0

@Artysta9 Fati zawsze ostatni do wejscia, zaczynam żałować ze nie poszedl na wypożyczenie

1

@Sau_Ron Ja odpaliłem jego kompilacje przed transferem i tak pomyslalem że bedzie dobry

0

@stickie Christensena, nigdy nie bylem jego fanem, lub Araujo jak dzis na PO, obojetne byle Kounde na ŚO

1

@Kessie jedna fajna akcja z Pedrim a tak to obaj nic nadzwyczajnego nie grają

6

Fermin i tak niezle gra ale widac ze sie stresuje

11

Oriol o wiele lepszy w defensywie niz Busi w ostatnich sezonach

4

Kunde to szefo, musi grac na ŚO

0

Busquets by sie stal i patrzyl xd

1

Abde to fajny szkoda ze będzie na lawie siedzial

4

Nieźle gramy w sumie

0

@danio1899 całkiem ok, oby Fati na całą 2 polowe bo ewidentnie znowu pomijany :/

2

@Kessie Przerażający jest xd

0

@JarekS Dla mnie bardziej prawdopodobny scenariusz to kontakt od PSG. Pozbyć raczej chcieli sie LS bo w Xaviego układance ta pozycja jest niszowa. Nie lubią go w zarządzie ale raczej Xaviemu piłkarzy by nie odbierali. A Dembele z agentem odstawiali już cyrki i jego klauzula to nie przypadek

0

@JarekS Nie no Dembele wypychany z klubu, żarty żartami ale dobrze wiemy że zawsze leciał na hajs. Wypychani to byli Ferran, Fati i tym podobni a nie Dembele

0

@FCB_dimiC dobry lekarz potrzebny, ostatnio ogladalem wywiad z ortopedą który podobno jest dobry. Przyjmuje podobno tez w Polsce, obejrzyj i może idz na konsultacje


0

@Artysta9 nie ma kontuzji

1

@JarekS Niekoniecznie Xavi może być tak ślepo zapatrzony że da mu grać z nadzieją, że zmieni zdanie a nie dlatego że pilkarz nie wie czego chce

5

Jak Dembele wystąpi w tym meczu to uznam, że Xavi ma nierówno pod kopułą. Sa zdjęcia, że normalnie trenował

2

Nienawidzę kłamców tak szczerze, mogliby mieć jaja i sie przyznać

1

@ChampionLW Ambicje na utrate większej ilości bramek niż z Arsenalem

0

@VegetaPolska Vinicius nie ma psychy co afera z rasizmem pokazała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?