Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matijas 7:35, 2 sekundy w google
1
@Nefir ale było na początku sezonu tak że plakal o minuty ale później zdal sobie sprawe że mie dojeżdżał i skupil sie na graniu
1
@Medium Bo Borek to baran
0
@doc Byli na tyle głupi żeby dać 222mln za Neymara
0
@ViscaelBarca2007 wątpię, pewnie chodzi o Hiszpanie. Oba kluby sa z europy i USA i ich czas ma gówno do tego. Chciales blysnac a napisales bzdure
16
@HypeR Jak Kounde gra o wiele lepiej od Christensnea który sie wylewa w presezonie i jest o wiele lepszym piłkarzem
0
@ViscaelBarca2007 po czasie geniuszu, niby czemu wstawalismy w nocy na mecz
0
@Nefir ważne jest też żeby sodówka nie odbiła więc stopniowo, bo już Fati był tym troche zepsuty ale spokorniał
2
@LukaszFan Zawsze może udawać że sie zastanawia, poza tym PSG jest zdesperowane i to Dembele stawia warunki
0
@Nefir bardziej chodzi o kwestie fizyczne, odporność na urazy wiec mimo wszystko lepiej żeby gral jeszcze w rezerwach a w Barcy dosc regularnie ale po pare minut
0
Jest szansa, że Dembele z Sisoko pomylą strefy czasowe i wpłacą klauzule o północy czasu amerykańskiego
1
@Albatros no spora Fati w tym wieku zaczynal i był wartością dodatnia, wiec Lamine tez moze. Nie grać wszystkiego ale wchodzic jako zmiennik
1
@Albatros 16 latka jak już
22
Ludzie tylko narzekają bo nie znaja nazwiska z Fifki, to samo było z Oriolem a teraz każdy podniecony po meczu z Realem
0
@Yoshi94 na pewno będą zadowoleni z 2,5 baniek podwyżki gdzoe mogq przytulcie 25 mln bonusu natychmiast
0
@Reviven Mamy Yamala i nikt nie moze tam mu blokować miejsca do tego jest Raphinha, Abde, Ferran Fati tylu skrzydlowych na jedno miejsce bo Xavi gra pomocnikami. Mlodego na pewno nie potrzebujemy, a tak naprawdę nikogo
0
@Yoshi94 dla Barcy to oznacza 10 mln, a pełna pensja brutto to jakieś 30. Nie jest tyle wart
0
@ShawnC no wejdz w newsa i aktualizacje 9:27
0
@TheNekro94 Jest info, że żąda 20 milionów podwyżki jego agent
@hayek to sie tyczy wszystkich. Real tyle nie płaci i nie płacił i miał gwiazdy
1
Mam nadzieję, że Barca przestanie sprowadzać najemników którzy rządają horrendalnych pensji w porównaniu do swojej jakości. Dembele idealny przykład chłop przez 4 lat na L4 kosił 20 + milionów za sezon, nikt go nie chcial po kontrakcie to zgodził sie pod warunkiem kasy po opłaceniu śmiesznej klauzuli przed dany klub, a teraz rząda ogromnej podwyżki i pensji na poziomie Messiego, gdzie jest po prostu przeciętnym graczem ze świetnym dryblingiem. Trzeba starać sie o pilkarzy jak Gundo, który wziął mniej ale chcial grać w Barcy a reszte uzupełniać mlodzieżą.
1
@cules100pro Nawet za 0 bym sie go pozbyl, podwyżka o 20 milionow XDD
0
@ElTomas jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz
0
@Salchent ostatnio jak byly te placki to strzelilismy dwa gole Realowi ignorancie
2
@Romario87 to może pójść z nim
2
Dembele chce podwyżki o 20 m, piękne informacje z rana. Chłop naprawdę myśli, że tyle jest warty? Te jego minuty mógł rozegrać ktoś inny, stawianie na niego to było marnotrastwo
0
@kondzix2115 Ferran w presezonie zrobil więcej od Dembele
0
@kondzix2115 Przynajmniej Raphinha chce tu grać a nie spierdala za kasą, judasz Neymar niczego nie nauczyl
0
Jak patrze na te komentarze twitterkowe i płacz tych ludzików to zastanawiam się czy to kibice od ery Lewego i nie wiedzą jakie Dembele miał przygody w tym klubie.. płaczą gorzej niż po Messim
1
@WiernyKibic111 Bo Xavi gra 4 w pomocy a Abde chce grać a nie siedzieć na ławie
0
@semafor widocznie takie były warunki aby chciał grać dla Barcy, furtka do odejścia