Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@yoli fajnie by było
4
@goldensun w repce zagral na skrzydle i strzelil dwie bramki w pare minut, widać jak oglądacie
0
@Firestone w repce zagral na skrzydle i byl dobry
0
No i w końcu fajny skład może Xavi przejrzy na oczy, ale pewnie wszystko przez urazy pomocników
0
@KrwawiaceoczyVEB najazd na Lamine lol xddd chodzi mi o brak 4 pomocnikow, a co do Yamala to lepiej zeby go nie zajechal i niech najpierw przedłuży kontrakt. Nieźle sie odkleiłeś gdzie ja cos o Lamine pisałem xddd
0
@KrwawiaceoczyVEB czyżby Xavi sie przestraszyl Betisu i podjal w końcu dobrą decyzje?
1
@LaLigaPD jak na debiut z takim przeciwnikiem niezle, dwa celne strzaly, udzial przy akcji bramkowej (ściągnął obrońcę Pedro), kilka fajnych przerzutow i dokładność podań, poza tym dziwne ruchy na boisku jakby nie wiedzial gdzie biegać
1
Cóż za zaskoczenie. Dziwne, że w Xavim nie wzbudzał wątpliwości tyle czasu a tam sie poznali w miesiąc
0
@Deviler Bo nie ma pewnosci siebie i leży psychicznie przeciez Xavi mu w niczym nie pomagal a wrecz przeciwnie
0
@Emhyr to co zrobil Fati to nic przy strzale Dembele, zestresował sie ale przynajmniej w bramke kopnał a nie uj wie gdzie i jak
18
Na tle poukładanej taktycznie drużyny jaką nie jest Barcelona widać było, że ma braki taktyczne, w ustawianiu, zbiegał nawet po piłkę do linii obrony aby rozegrać, albo biegł za akcją po czym wykonywał dziwny ruch spowalniający do środka. Jak go De Zerbi nauczy poruszania po boisku to będzie dobrze
0
@Encore przeciez byl rożny, bramkarz obronil. Poza tym chlopak strasznie zestresowany był a tu juz wieszają psy xd
0
@MesQueUnClub96 co ty pieprzysz strzelil w rog gdzie byl bramkaz ktory to wyjął ale strzal mogl byc lepszy. Stres ale i tak lepiej niz Dembele wczoraj
0
Fati na pewno musi porpacować nad ustawianiem sie na boisku, widac ze w Barcy sie tego nie nauczyl ale poza Valverde to pracowal ze srednimi taktykami, no i dzisiaj stres było po nim widać
0
Taktycznie Fati troche jak junior wygląda, jakby nie wiedzial gdzie ma biegać
3
Jakie te wypowiedzi sa odklejone "ja to, ja tamto, mnie się nie słucha" jakby wszystkie rozumy pozjadał
1
Mam nadzieję, że opcja nr 1 ale jeśli zagra świetny sezon i będzie miał wrócić grzać ławkę to nie będzie tego chciał tym bardziej że tam sie już oswoi z nowym klubem
0
@LaLigaPD Jaki on jest słaby
1
@Mario96w Nie no przy oknie najzajebistsze widoki, w ogóle nie strasznie. Mnie tylko te wstrzasy poruszyły bo były dosyć ostre ale patrzeć przez okno sie nie bałem a wręcz walczyłem o to
1
@Mario96w Akurat w samolocie nie miałem lęku wysokosci, bo z wiekiem sie on zmniejszyl i kiedyś musiałem dużo zasuwać po drabinach wiec sie oswoiłem, ale sam lęk że lecisz i możesz spaść. W dodatku za dzieciaka ogladalo sie takie filmy jak dramat w Andach czy dokumenty na discovery co nie pomaga. Ale potwierdzam że podróże to jedna z zajebistszych rzeczy i szkoda odmawiać
0
@Mario96w Czy każdy to nie wiem chyba że w różnym nasileniu u mnie to wchodzenie na kładkę np. juz powodowalo zawroty głowy
@Cvzx mi ten powrotny lot chyba spowodował traume bo nie dość że start byl taki dziwny i samolot dosyć stromo sie unosił to jeszcze te turbulencje
1
@TheNekro94 Ja mam lęk wysokości wiec jakiekolwiek skoki dla mnie odpadają xd
0
Boicie sie latać samolotem? Ja ogólnie to leciałem raz (w dwie strony) i do tej pory mam w związku z tym koszmary. Nie wiem czy wpływu nie miały turbulencje w locie powrotnym. Jak to u was wygląda?
1
@antymadridista100 kontrowersyjny Balotelli
0
@Borneo Z Fatim to niewiadomo, to jego pierwszy okres w poważnej piłce poza Barcą i może mu się myślenie odwrocic a Abde ma to już za sobą
@Coutinho007 obejrzyj odcinek u Cwiakaly bo trochę glupoty piszesz. Brighton gra bardzo dobra piłkę i ma świetnego trenera, nie ma minusów tej sytuacji
1
@Barcasub Na pewno śledził Barcelone w zeszłym sezonie i widział jak to wygladalo. Inteligentny jest to sie ulotnił
5
I ma pełna racje, kariera ważniejsza niż przywiązanie do klubu. W Barcy by poważnej szansy nie dostal, nie u Xaviego gdzie pozycja LS nie istnieje
5
@Mow_mi_Douglas powinni skasować niebiałych artystów z puli tego programu, ale wtedy powiedza że to też rasizm
1
@Hubert102 skoro nikomu nie pasuja kobiety w fifie to moze nikt nimi nie będzie grał i problem z głowy
3
@Niente on już ma 24, a w grudniu 25