Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcepanowyKsiaze Ja bym xboxa postawił na Antwerpię
0
@Emhyr Felix to jednak bardziej napastnik niz pomocnik chociaż ma takie cechy, to taki łącznik, Gavi sie tam nie nadaje
0
@Xxxbarca4ever Wszystko zasluga Felixa bo wbil sie do skladu
0
@Emhyr Pewniendobrze widzi ze ta gra sie nie klei z 4 pomocników, tylko w LM juz nie maarginesu błędu a w lidze pewnie ciągle liczyl ze to wypali
0
Sa skrzydla i jest dobrze, nie narzekam. Raphinha jak zagra slabo to bedzie rezerwowym i dobrze ze Yamal odetchnie
0
W sumie to nie wiedziałem, że Antwerp jest z Belgii, jakoś nieznany ten klub a w Belgii coś tam potrafią kopać w piłkę
1
@LM10GOAT a może zamiast De Jonga? Zobaczyc jakby gra sie kleiła
1
@Dieselzor A to Byłem i tak myślałem że Rivera, w Side też jest fajnie
0
@Dieselzor co to za miasto?
3
Gdyby nie mecz z Betisem to by źle zabrzmiało
0
@katalonczyk987 korzystałem ostatnio z rok temu i można było i raczej nic sie nie zmieniło
0
@MesQueUnClub96 By postawić sie tym sługusom na przyklad. Ja tam nie wiem o co ona walczy ale sie nie boi jak pokolenie smartfonowe
1
@Ojciec5tkidzieci Baba ma jaja wieksze niz dzisiejsza młodzież, ja jej kibicuje
1
@Emhyr Tego nikt nie wie, rok na ławce w takim wieku może zepsuć kariere. Dlatego Fermin powinien grac albo do rezerw
0
@joloskyy Zastopował sie w rozwoju przez rok na lawie, nic dziwnego
0
@sintesox dla mnie kapitan to Ter Stegen a Roberto zapominam że gra w tym klubie, dopóki nie wywola poruszenia na la rambli
0
@Ukasz Rotacja polega na tym ze wystawiasz kogoś innego w to miejsca a nie zdejmujesz z placu
0
@Ukasz Gavi, De Jong, Oriol grają cały czas
0
@Bzyczekk Ciekawe kiedy jakimś pomocnikiem zarotuje w końcu
1
@Comentateiro On po prostu lubi tego Roberto i nie chce by sie czuł niechciany, inaczej juz by go w klubie nie było
9
@FutbolFan Jak tego Pepa nie lubić
4
Trochę małe te ambicje przy takiej grupie wygrana jej to obowiązek, no i odpadniecie zaraz po to tez bedzie niesmak. Dla mnie minimum to 1/4
1
@MichuZ44 Połowa składu połamana xd
0
@hayek Niekoniecznie, może ich czegoś uczy na treningach a potem wybiera uparcie ten skład i wygląda to źle
0
A co jeśli Xavi to wybitny trener ale sam psuje efekt swojej pracy wystawiajajac pomocników zamiast skrzydlowych?
0
@Messibestplayerintheworld daj coś łatwiejszego
0
@MarcepanowyKsiaze Widze, że Xavi ma konto na la rambli
0
@Trojanek23 Gole dają punkty więc pytanie czy gole sie liczą jest totalnie głupie
1
@MarcepanowyKsiaze Ale Dembele poszedł do PSG, nie do Brighton
1
@MNSbEstEver gra jest przypisana do konta, wątpię