0

@MarcepanowyKsiaze Ja bym xboxa postawił na Antwerpię

0

@Emhyr Felix to jednak bardziej napastnik niz pomocnik chociaż ma takie cechy, to taki łącznik, Gavi sie tam nie nadaje

0

@Xxxbarca4ever Wszystko zasluga Felixa bo wbil sie do skladu

0

@Emhyr Pewniendobrze widzi ze ta gra sie nie klei z 4 pomocników, tylko w LM juz nie maarginesu błędu a w lidze pewnie ciągle liczyl ze to wypali

0

Sa skrzydla i jest dobrze, nie narzekam. Raphinha jak zagra slabo to bedzie rezerwowym i dobrze ze Yamal odetchnie

0

W sumie to nie wiedziałem, że Antwerp jest z Belgii, jakoś nieznany ten klub a w Belgii coś tam potrafią kopać w piłkę

1

@LM10GOAT a może zamiast De Jonga? Zobaczyc jakby gra sie kleiła

1

@Dieselzor A to Byłem i tak myślałem że Rivera, w Side też jest fajnie

0

@Dieselzor co to za miasto?

3

Gdyby nie mecz z Betisem to by źle zabrzmiało

0

@katalonczyk987 korzystałem ostatnio z rok temu i można było i raczej nic sie nie zmieniło

0

@MesQueUnClub96 By postawić sie tym sługusom na przyklad. Ja tam nie wiem o co ona walczy ale sie nie boi jak pokolenie smartfonowe

1

@Ojciec5tkidzieci Baba ma jaja wieksze niz dzisiejsza młodzież, ja jej kibicuje

1

@Emhyr Tego nikt nie wie, rok na ławce w takim wieku może zepsuć kariere. Dlatego Fermin powinien grac albo do rezerw

0

@joloskyy Zastopował sie w rozwoju przez rok na lawie, nic dziwnego

0

@sintesox dla mnie kapitan to Ter Stegen a Roberto zapominam że gra w tym klubie, dopóki nie wywola poruszenia na la rambli

0

@Ukasz Rotacja polega na tym ze wystawiasz kogoś innego w to miejsca a nie zdejmujesz z placu

0

@Ukasz Gavi, De Jong, Oriol grają cały czas

0

@Bzyczekk Ciekawe kiedy jakimś pomocnikiem zarotuje w końcu

1

@Comentateiro On po prostu lubi tego Roberto i nie chce by sie czuł niechciany, inaczej juz by go w klubie nie było

9

@FutbolFan Jak tego Pepa nie lubić

4

Trochę małe te ambicje przy takiej grupie wygrana jej to obowiązek, no i odpadniecie zaraz po to tez bedzie niesmak. Dla mnie minimum to 1/4

1

@MichuZ44 Połowa składu połamana xd

0

@hayek Niekoniecznie, może ich czegoś uczy na treningach a potem wybiera uparcie ten skład i wygląda to źle

0

A co jeśli Xavi to wybitny trener ale sam psuje efekt swojej pracy wystawiajajac pomocników zamiast skrzydlowych?

0

@Messibestplayerintheworld daj coś łatwiejszego

0

@MarcepanowyKsiaze Widze, że Xavi ma konto na la rambli

0

@Trojanek23 Gole dają punkty więc pytanie czy gole sie liczą jest totalnie głupie

1

@MarcepanowyKsiaze Ale Dembele poszedł do PSG, nie do Brighton

1

@MNSbEstEver gra jest przypisana do konta, wątpię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?