Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On powinien grać jedna połowę w meczu do czasu az nie ogarnie mięśni
1
@ptrx dla beli można pooglądać bo to zapewniają xd
4
@FcPortoFan1999 będzie nowy przetarg
1
Doszliśmy do czasów gdzie za samo bycie innym ludzie mają roszczenia, warunków do modelingu żadnych ale foch za odpadnięcie przepotężny
https://plejada.pl/newsy/top-model-transplciowa-aleksandra-odrzucona-jej-reakcja-oburzyla-widzow/yhfw7sh
0
@Emhyr żeby im sie opłacało to musieli miec, bo jakby taki canal plus mial to mało kto by wykupil polsat a jak weszla do nich LM to ludzie sie rzucili dosłownie i musieli przedłużać umowy
1
@Emhyr jak mają na wyłączność to nikt nie może wykupić
2
Z drugiej strony po co im tyle kasy żeby wydawac po 200 mln na piłkarzy albo dawac im pensje po 100 mln? Juz obecne kwoty są chore w piłce. Kiedyś takich pieniędzy w tym sporcie nie było a i jakość była lepsza nie tylko piłkarzy ale ogólnie piłki. I najważniejsza rzecz bez kibiców ten sport by upadł
2
@Culers ja wyłączyłem i zaczęli stzrelać xd
0
Tu jest wszystko o tym dlaczego odszedl Kubo jakby ktoś miał wątpliwości
https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html
1
@PatrykBarca Ja pamiętam że on chcial więcej zarabiac milion czy jakoś tak i Real mu to dal a Barca nie chciała
0
@panczo mają opcje pierwokupu prawdopodobnie
0
@Gitarkafcb Pedri nigdy mi Iniesty nie przypominal
0
@19Riki20 ma pc za 260 a ostatnio bylo po 240
0
@Gitarkafcb lewa noga, wizja gry, strzal, mijanie przeciwnikow, no nie wcale ani trochę
0
@Gitarkafcb chodzi o styl gry, wiesz co to znaczy czy ci wytłumaczyć
1
@norbi77 maja 50 % praw niestety go odkupia pewnie
2
Kubo faktycznie Messiego przypomina, nie ten poziom ale podobnie gra
0
@Emhyr kiepskie jest to ze takie perelki poszly sobie za darmo i na Kubo real sobie zarobi, juz nawet nie chodzi o sama gre dla Barcy chociaz ten Kubo dzisiaj wymiata
0
Kubo co odwala xd
0
@Sulimo Nie są ale do głębi skladu a Gundo niestety dlugo nie pogra
0
Jakby taki Kubo, Simons zostal u nas to bysmy mieli zajebistą pomoc chociaz wiadomo ze miejsc brak, ale to kolejne talenty z La Masii
0
@Tarins juz w ostatnim wywiadzie powiedzial ze ciezko mu posadzic Gaviego, i ze nie ma zmaczenia czy sa napastnicy czy pomocnicy bo ustawienie jest to samo
3
@AlexDark00 Laporta coś wymyśli jak co roku
0
@Tarins Będziemy grać 4 w pomocy niestety, Xavi jest zakochany każdym z nich i dać im sklad to będzie priorytet dla niego
0
@Benz tak ale jak temu Felixowi bedzie bardzo zależało na Barcy to znowu będą postawieni pod ścianą, może jakieś raty xd
0
@Messibestplayerintheworld @AlexDark00 mieli, ale mimo wszystko to do nich nie podobne
0
Jeśli Felix wypali i uda sie go za sensowną kase ściągnąć to można powiedzieć w końcu o dobrym dealu z Atleti. Już teraz to, że go dali za darmo to trochę pójście na rękę z ich strony
0
@Wojcio dziwne że Gavi poszedl na kadre i też wygląda lepiej a od początku sezonu nie istniał. Wątpię ze to tylko kwestia ustawienia bo on najprostsze podania psuł
1
Felix, bez niego by ten mecz tak nie wyglądał
2
@Damian11 może był słaby bo sie skupiał na babie kto wie