0

On powinien grać jedna połowę w meczu do czasu az nie ogarnie mięśni

1

@ptrx dla beli można pooglądać bo to zapewniają xd

4

@FcPortoFan1999 będzie nowy przetarg

1

Doszliśmy do czasów gdzie za samo bycie innym ludzie mają roszczenia, warunków do modelingu żadnych ale foch za odpadnięcie przepotężny
https://plejada.pl/newsy/top-model-transplciowa-aleksandra-odrzucona-jej-reakcja-oburzyla-widzow/yhfw7sh

0

@Emhyr żeby im sie opłacało to musieli miec, bo jakby taki canal plus mial to mało kto by wykupil polsat a jak weszla do nich LM to ludzie sie rzucili dosłownie i musieli przedłużać umowy

1

@Emhyr jak mają na wyłączność to nikt nie może wykupić

2

Z drugiej strony po co im tyle kasy żeby wydawac po 200 mln na piłkarzy albo dawac im pensje po 100 mln? Juz obecne kwoty są chore w piłce. Kiedyś takich pieniędzy w tym sporcie nie było a i jakość była lepsza nie tylko piłkarzy ale ogólnie piłki. I najważniejsza rzecz bez kibiców ten sport by upadł

2

@Culers ja wyłączyłem i zaczęli stzrelać xd

0

Tu jest wszystko o tym dlaczego odszedl Kubo jakby ktoś miał wątpliwości
https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html

1

@PatrykBarca Ja pamiętam że on chcial więcej zarabiac milion czy jakoś tak i Real mu to dal a Barca nie chciała

0

@panczo mają opcje pierwokupu prawdopodobnie

0

@Gitarkafcb Pedri nigdy mi Iniesty nie przypominal

0

@19Riki20 ma pc za 260 a ostatnio bylo po 240

0

@Gitarkafcb lewa noga, wizja gry, strzal, mijanie przeciwnikow, no nie wcale ani trochę

0

@Gitarkafcb chodzi o styl gry, wiesz co to znaczy czy ci wytłumaczyć

1

@norbi77 maja 50 % praw niestety go odkupia pewnie

2

Kubo faktycznie Messiego przypomina, nie ten poziom ale podobnie gra

0

@Emhyr kiepskie jest to ze takie perelki poszly sobie za darmo i na Kubo real sobie zarobi, juz nawet nie chodzi o sama gre dla Barcy chociaz ten Kubo dzisiaj wymiata

0

Kubo co odwala xd

0

@Sulimo Nie są ale do głębi skladu a Gundo niestety dlugo nie pogra

0

Jakby taki Kubo, Simons zostal u nas to bysmy mieli zajebistą pomoc chociaz wiadomo ze miejsc brak, ale to kolejne talenty z La Masii

0

@Tarins juz w ostatnim wywiadzie powiedzial ze ciezko mu posadzic Gaviego, i ze nie ma zmaczenia czy sa napastnicy czy pomocnicy bo ustawienie jest to samo

3

@AlexDark00 Laporta coś wymyśli jak co roku

0

@Tarins Będziemy grać 4 w pomocy niestety, Xavi jest zakochany każdym z nich i dać im sklad to będzie priorytet dla niego

0

@Benz tak ale jak temu Felixowi bedzie bardzo zależało na Barcy to znowu będą postawieni pod ścianą, może jakieś raty xd

0

@Messibestplayerintheworld @AlexDark00 mieli, ale mimo wszystko to do nich nie podobne

0

Jeśli Felix wypali i uda sie go za sensowną kase ściągnąć to można powiedzieć w końcu o dobrym dealu z Atleti. Już teraz to, że go dali za darmo to trochę pójście na rękę z ich strony

0

@Wojcio dziwne że Gavi poszedl na kadre i też wygląda lepiej a od początku sezonu nie istniał. Wątpię ze to tylko kwestia ustawienia bo on najprostsze podania psuł

1

Felix, bez niego by ten mecz tak nie wyglądał

2

@Damian11 może był słaby bo sie skupiał na babie kto wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?