0

Pamiętam jakie spiny były na la bambie jak napisałem, że Kounde powinien grać na ŚO i że jest lepszy od Christensena. Dyskusja na 50 postów z hejterami w roli głównej

4

@Lionel_Messi10 Niech sie Eric odbuduje, mam jakiś sentyment do tego zawodnika

0

@Bisz Grali świetna piłkę do pierwszego meczu LE, chwilowy spadek formy

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ta nienawiść do naszego piłkarza i wychowanka jest chora na tej stronie. Już zapomnieli jak sie nim podniecali jak obecnie Yamalem

0

Jedyny coś próbował cała reszta Bighton to szkoda komentować

0

@Rust_Cohle Mitoma dzisiaj nic nie gra wiec zalezy od dnia

2

@Ibarbo69 Widać ze ciągnie tego Fatiego na skrzydlo ciekawe jakby tam zagral bo ten środek mu nie leży

0

Aha ręka powinna być, karny

1

Ansu agresywny ale lepszy taki niż taka mameja xd

0

@Androchem niczego, ale ten hejt juz jest żalosny. Dobrze ze trafil w bramke bo o pudle to bylo setki komentarzy

0

Brighton strasznie chaotyczne ale Fati najlepszy swoj mecz w tamtym klubie dzis gra, coś próbuje

0

@HighestInTheRoom jakby nie strzelil to bylby lincz a jak strzelil to oczywiście każdy by umial xdd

0

Ale przynajmniej Fati juz trzyma pozycje bo strasznie irytowal tym bieganiem jak kurczak w pierwszych meczach

0

No i skończony Fati z golem

0

Fati ciagle na tej 9, 10 w tym Brighton, ani razu nie zagral na LS

0

Może w końcu Fati coś zagra dzis, jest przyzwyczajony do wchodzenia gdy trzeba ratować wynik

0

@Xavifcb6 Z tym grubasem to ładnie niektórym odpierdziela, on jest chudy jak patyk. Taka ma twarz widocznie bo wciąż dojrzewa

0

@Trojanek23 to sie zgadzam, wczoraj obejrzalem tylko 1 polowoe ale moze obejrze reszte skoro tak czarował

1

@Trojanek23 Ma zajebisty talent i klej w nodze, nic nie jest wymuszone w jego grze

1

Lamine piękna asysta do Ramosa

0

@Encore Obaj są hiszpanami, nic w tym dziwnego

6

@Barca1922 póki co to mokre sny Jarka L.

0

@Barca1922 Tebas na prezesa Realu za Florka

0

@Masnymichael samsung galaxy s20 fe obecnie użytkuje, teraz wyszły nowsze ale mi pasuje. Zależy czy chcesz wydać 3 k, czy 1,5 k i do czego ma ten telefon służyć

0

@ptrx za 130? Na jakiej platformie i jak to możliwe?

2

@tristan87 Rozmawiac o swoich problemach, tak jakby to miało pomóc w takiej skrajnej sytuacji. Od tego są psychologowie. Dobrze że go zdjęli. A na taki numer lata temu zadzwoniłem jak byłem głupi i miałem faze i wole nie mówić co oni tam odwalają..

0

@kuz Byłem ale nie z tym biurem wiec nie wiem czy to ma znaczenie

0

@Culer_1906 zawsze jak wszyscy wysmiewaja transfer to on sie sprawdza

0

@KamQiX o wczorajszy mecz z Chelsea

0

@BarcaaVEB Była późna wiosna i lato takie pół na pół i dlatego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?