Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 A babcia nie bierze jakichś leków? Czasami to mogą być skutki uboczne
0
@Barca1992 Benfica dalej taka dobra? Nie śledze ich ostatnio
0
Real Napoli dzisiaj oglądane czy coś innego?
0
On powinien grać po połowie do końca sezonu aż nie ogarnie tych problemów z kontuzjami
2
Oby po powrocie Pedriego dalej dostawal szanse, bo na to zasługuje
2
@barcelonaLM a, nie ogladam tv i nie wierze w to co widze, surrealizm. Film idiokracja sie przypomina
4
"Jak oni kłamią" nowy program na szczujni zgadnijcie o kim i o czym xddd
0
@Emhyr Ona też sie dobrze trzyma, ale ten to fenomen jakiś
0
Patrze na tego kaczora w telewizji i on do 10 jak nie od 20 lat wygląda tak samo. Może to jakiś reptilian czy tego typu stwór, albo sobowtór jak u Putina
1
@MarcepanowyKsiaze Nie, bo czas nie istnieje jest tylko teraźniejszość
1
@partymaker Teraz sobie wyobraźmy taka sytuacje na devilpage czy innych kanonierach jak kibice Realu i Barcy sie przekrzykują
0
@_barti Ciebie nie irytują bo w nie nie grasz xd
0
@_barti A mnie irytuje takie robienie show grze o piłce, ja bym chciał prawdziwą gre o piłce wiec takie rzeczy mnie irytują
0
@_barti I co z tego jesteś fanbojem, że tą gre bronisz? Mi sie to nie podoba, Tobie sie podoba i fajnie
0
@takisobiektos Ja oczekuje poważnej gry pilkarskiej a nie cyrku, ale każdy lubi co innego
0
@_barti Taniec tańcem, a to wyzej to pajacowanie. Takie tańce to dla Viniciusa a nie Messiego
6
@Luciano99 Ja myślałem ze to na nagraniu jest ta sąsiadka
1
Komentarz usunięty
6
Zajebiscie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Przy podpisaniu Balde nie bylo informacji o pensji i tetaz też nie ma a wydaje mi sie że zawsze były
0
@Luciano99 Właśnie lombard to ostatecznosc ale za bardzo mi sie nie chce bawić w wysylki, ale dzieki za pomysl z cenami
0
Myślicie że za ile można sprzedac tel który byl kupiony za 1000 zl i uzyty praktycznie raz? Gdzie lepiej sprzedać w skupie czy jakieś olx?
1
Fati póki co jeszcze jest średni w tym Brighton, końcówkę sezonu miał lepsza w Barcy oraz presezon i wtedy było widać to coś. Natomiast artykuł kompletnie zaprzecza wszystkiemu co bylo pisane podczas gdy doszlo do wypożyczenia. To podobno Xavi był na nie ze sprzedażą jak i cały klub i to oni nalegali aby nie bylo opcji wykupu etc. więc ten artykuł to jedna wielka bzdura
0
@bartoszplucinski Polecilbym The Boys ale dla mnie tylko pierwszy sezon godny uwagi, trzeci ujdzie a drugi to porażka. Inny który lubie a jest mało znany to Misfits. Do tego Dahmer bo też chyba nie wymieniłeś
0
@Vernon_Roche No i super niech sobie psuja nową gre bo tylko to potrafią tymi łatkami
0
Myślicie że beda jeszcze wypuszczac aktualizacje do Fify 23? Bo po zmodowaniu gra sie super i nie chce by mi to popsuli
0
@Popitek12 Oni mają jedynie racje kiedy przegrają swój mecz
0
@Krystian1588 Nie musial go spotykać, są rodakami
0
Pamiętam jakie spiny były na la bambie jak napisałem, że Kounde powinien grać na ŚO i że jest lepszy od Christensena. Dyskusja na 50 postów z hejterami w roli głównej
4
@Lionel_Messi10 Niech sie Eric odbuduje, mam jakiś sentyment do tego zawodnika
0
@Bisz Grali świetna piłkę do pierwszego meczu LE, chwilowy spadek formy