0

@michal26 A babcia nie bierze jakichś leków? Czasami to mogą być skutki uboczne

0

@Barca1992 Benfica dalej taka dobra? Nie śledze ich ostatnio

0

Real Napoli dzisiaj oglądane czy coś innego?

0

On powinien grać po połowie do końca sezonu aż nie ogarnie tych problemów z kontuzjami

2

Oby po powrocie Pedriego dalej dostawal szanse, bo na to zasługuje

2

@barcelonaLM a, nie ogladam tv i nie wierze w to co widze, surrealizm. Film idiokracja sie przypomina

4

"Jak oni kłamią" nowy program na szczujni zgadnijcie o kim i o czym xddd

0

@Emhyr Ona też sie dobrze trzyma, ale ten to fenomen jakiś

0

Patrze na tego kaczora w telewizji i on do 10 jak nie od 20 lat wygląda tak samo. Może to jakiś reptilian czy tego typu stwór, albo sobowtór jak u Putina

1

@MarcepanowyKsiaze Nie, bo czas nie istnieje jest tylko teraźniejszość

1

@partymaker Teraz sobie wyobraźmy taka sytuacje na devilpage czy innych kanonierach jak kibice Realu i Barcy sie przekrzykują

0

@_barti Ciebie nie irytują bo w nie nie grasz xd

0

@_barti A mnie irytuje takie robienie show grze o piłce, ja bym chciał prawdziwą gre o piłce wiec takie rzeczy mnie irytują

0

@_barti I co z tego jesteś fanbojem, że tą gre bronisz? Mi sie to nie podoba, Tobie sie podoba i fajnie

0

@takisobiektos Ja oczekuje poważnej gry pilkarskiej a nie cyrku, ale każdy lubi co innego

0

@_barti Taniec tańcem, a to wyzej to pajacowanie. Takie tańce to dla Viniciusa a nie Messiego

6

@Luciano99 Ja myślałem ze to na nagraniu jest ta sąsiadka

1

Komentarz usunięty

6

Zajebiscie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Przy podpisaniu Balde nie bylo informacji o pensji i tetaz też nie ma a wydaje mi sie że zawsze były

0

@Luciano99 Właśnie lombard to ostatecznosc ale za bardzo mi sie nie chce bawić w wysylki, ale dzieki za pomysl z cenami

0

Myślicie że za ile można sprzedac tel który byl kupiony za 1000 zl i uzyty praktycznie raz? Gdzie lepiej sprzedać w skupie czy jakieś olx?

1

Fati póki co jeszcze jest średni w tym Brighton, końcówkę sezonu miał lepsza w Barcy oraz presezon i wtedy było widać to coś. Natomiast artykuł kompletnie zaprzecza wszystkiemu co bylo pisane podczas gdy doszlo do wypożyczenia. To podobno Xavi był na nie ze sprzedażą jak i cały klub i to oni nalegali aby nie bylo opcji wykupu etc. więc ten artykuł to jedna wielka bzdura

0

@bartoszplucinski Polecilbym The Boys ale dla mnie tylko pierwszy sezon godny uwagi, trzeci ujdzie a drugi to porażka. Inny który lubie a jest mało znany to Misfits. Do tego Dahmer bo też chyba nie wymieniłeś

0

@Vernon_Roche No i super niech sobie psuja nową gre bo tylko to potrafią tymi łatkami

0

Myślicie że beda jeszcze wypuszczac aktualizacje do Fify 23? Bo po zmodowaniu gra sie super i nie chce by mi to popsuli

0

@Popitek12 Oni mają jedynie racje kiedy przegrają swój mecz

0

@Krystian1588 Nie musial go spotykać, są rodakami

0

Pamiętam jakie spiny były na la bambie jak napisałem, że Kounde powinien grać na ŚO i że jest lepszy od Christensena. Dyskusja na 50 postów z hejterami w roli głównej

4

@Lionel_Messi10 Niech sie Eric odbuduje, mam jakiś sentyment do tego zawodnika

0

@Bisz Grali świetna piłkę do pierwszego meczu LE, chwilowy spadek formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?