4

@ini_barca Fati nie gral po 90 min jako dzieciak, no i mial lat 17 a 20 ma dopiero teraz

0

@Kamiloza91 klasyki maja to do siebie, że ten w lepszej formie je przegrywa

0

@Wierecoorva jedna jaskółka wiosny nie czyni. Klasyk pokaże

4

Fakt jest taki, że z Barca Belingham nie istnial w presezonie i zweryfikuja go poważni przeciwnicy. Jest dobry ale klase sie pokazuje z najlepszymi

0

@zmiter912576 jako statysta

1

@Messibestplayerintheworld juz nawet jak nie strzeli do konca sezonu to ten ma juz udany

9

@ludnek Tylko on gra jako napastnik jak coś i pod niego ulozyli taktyke

1

Co Bellingham obalił mit o niewypałach z Anglii to jego

3

A podobno to przeciwnikom Barcy nogi sie zamieniają w kołki pod bramką..

0

@RomanHoffer a za ile byś chciał?

0

Nie mogę ostatnio oglądać tego realu, strasznie nudni są

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@A4ron póki Messi dalej gra to nie jest najlepszy

0

@partymaker on nie ma takiego ego, on potrzebuje kogos kto go odciąży bo to nie jest pilkarz który poprowadzi zespół

0

Dopiero zauważyłem ze Vinicius jest na boisku

0

Jude Złota Piłka

0

Z koronawirusem, co

0

Stadion Realu z zewnątrz do najpiekniejszych nie należy

1

@J4no tak, chyba miałem cos podobnego w jakiejś edycji, kupowalem w rtv agd albo media expert, pamiętam jak przez mgłę niestety

1

@J4no musisz do nich zglaszać reklamacje, w sensie do sklepu

4

@MESSIah16 Dlatego ja nie głosuję na nikogo, Lewica chciała zmuszać ludzi do szczepień, konfederacja ma takie średniowieczne poglądy jak opisałeś, Tusk podobne poglądy co Lewica, PIS to też dno. Nie ma żadnego wyboru chyba że te niszowe partie żeby tylko zajęli mandaty i tyle

2

@hayek Dawno nie śledziłem tego konfliktu ale to nie było tak, że Izrael atakowal Palestyne pierwszy? Tak kojarze

4

O czym te przyśpiewki?

1

@KamQiX Ślizga sie jak po gównie w tej nowej fifie.
Jeszcze dodam, że ja sobie pobrałem mody do wersji 23 i również takie na gameplay i jest to o wiele przyjemniejsze niz oryginalny gameplay fifowski

1

@Dari0G Ja też a kilka miałem więc sie luźno zastanawiam

0

Myślicie, że na tej stronie jest jakiś limit banów po którym jest perm? Czy można mieć ich nieskończoność jeśli są "lekkie" i nic nie będzie. Regulamin tego nie określa wiec zapytać chyba można

0

Kiedyś to byli kandydaci, nie to co teraz


8

@Firestone #Valverde Out

1

@Mns21 Pewnie już sie podniecili pierwszymi występami w Barcy, ale póki co poziom spada, chociaż zły nie jest

0

@takisobiektos Właśnie dopiero zauważyłem te Totki
@ptrx szkoda czasu na to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?