4

Leć Tusk z Pinokiem

4

Haha Tusk zaorał teraz Pionokia

0

Grubo leci pinokio

0

Pinokio bardzo wiarygodny jak zawsze

0

Ale beka z tej debaty a zwłaszcza Tusk mówiący ze tvp kłamie i piana z pyska prowadzących

0

@Bobo25 folie bąbelkową

30

Tym sie powinien rzecznik praw dziecka zainteresować.

1

@FCB24 najlepiej to w szkole języków, przynajmniej aby pojąc podstawy, bo same słówka to nie wszystko

2

To chyba naderwanie więzadła, miałem coś takiego, bolesne dziadostwo

0

@BarcaaVEB daj spokój, tak mnie zaszokowal że nawet nie odpisuje xd

3

@Kidd 150 to uczciwa cena, ale za darmo jest jeszcze uczciwsza.
@Kazragore z Dembele zgoda ale z resztą już nie.

1

Myślałem że historyjki na olx sa zmyślone na potrzebe memow a tym czasem typ mi zaproponowal 150 zl za telefon warty 700 zl XDD

0

@kamilop w naszej sytuacji finansowej to ogromna kwota a i ryzyko bo niewypal my sprzedajemy za 2 mln max

0

@Emhyr Za dużo przebywa z Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@derekszmid79 chcesz budowac obrone na 32 latku? Inigo to zapchajdziura i do takiej roli zostal sprowadzony. Kounde niech gra na ŚO i nabiera doświadczenia. W Araujo juz nie wierze co sezon po kilka kontuzji

0

@AmigoBlancos A Rodrygo jest tak słaby jak Ansu Fati, 1 gol

0

@derekszmid79 kto będzie drugim ŚO przeciez Araujo gra okazjonalnie jak nie ma akurat kontuzji

1

@Xavinista w tym kraju większość ludzi tak żyje

0

@escarabajo ciekawe jaka ma klauzule bo ma dobre liczby w tym sezonie

0

@Herato Fati byl lepszy w jego wieku

2

Dobry ten Brajanek

1

Gavi sie Bellinghama naogladal

3

@Lola120 ludzie po prostu lecą za stadem za tym co popularne a za tydzień, miesiąc nikt juz o tym nie będzie pamiętał a ci patocelebryci dalej będą robili swoje

12

Dobrze ze Fermin a nie jakiś Roberto w podstawie

0

@Roobo Każdy mądry po szkodzie, piszą takie pościki dla zielonych

3

@FutbolFan 128 meczy przelicz na minuty bo to jest kłamstwo. 5 minut gry liczysz jako caly mecz?
128 meczy = 11 420 minut
Fati rozegranych minut ma 5310
Udzial przy golu co 112 minut manipulatorze

2

@qbuteq czyli teraz by rzucili za Yamala to bys sprzedał

0

@MarcepanowyKsiaze a Dembele Fatiemu haha

0

@Matix90 w jakiej? Przecież Mitoma wyglada slabo w tym sezonie a zwłaszcza w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?