0

@AFA90 owszem, nawet Argentyna tam byla a słaba Polska nie

1

Kiedyś to były gry piłkarskie, nie to co te podróby teraz


2

@Mario96w no właśnie, nie moge sie otrząsnąć teraz po tym

0

Argentyna o 4 rano, o kurła, myślałem że max 2 a tak to nie warto czekać

4

Ale Rashford uderzył. Bellingham dobra akcja oczywiście

0

Co to za posrana kamera na Wembley

5

@DragonxNF więcej fps zdecydowanie

0

@kuz 500 to jeszcze ale 800 to i tak przegięcie pały

1

@Emhyr wole to niż bredzenie o dupie maryni Laskowskiego

1

@tomek8756 dzban roku

1

@don'T.R.I.P.e Z drugiej strony jak Lewy zostanie to ile ten Roque pogra

0

@LM10GOAT jeszcze arabom będą placic, bo chyba nikt rozsądny nie myśli, że za darmo

0

@escarabajo brak powołania czy jaki powód?

1

@escarabajo a Mitoma o którego istnieniu bym nie wiedzial, gdyby nie transfer Ansu Fati?

1

@Kidd Haha, komentarz dnia xd

2

@JimMorrisonFCB zgadzam sie, zwłaszcza przez te kontuzje. Juz obecnie chyba Gavi powinien być wyżej niz Pedri

2

Spojrzałem sobie na artykuł u bialych na temat wycen i taki kasztan Rodrygo z jednym golem 100 mln, Valverde człowiek cień również 100 mln, a z Barcy tylko Pedri xd śmiech na sali

1

@Adas82 jedyny sposób to rozwód

1

@mientusek1407 jeśli akurat nie ma kontuzji to może

6

@Luciano99 więc to z tego zapyziałego wyra @Rust_Cohle toczy największe boje na la ramblii z kolonia argentyńską

2

@barteq oby tak było, dla mnie z całego zla najnormalniejsza partia

1

@Bobo25 super partia


0

@mate92 jak nie jestes za rzadami pisu to o co sie srasz, jest to podzielone mniej wiecej po rowno, jak chcesz większości pisu to jesteś za nimi, a inne partie nie maja opcji rządzić samodzielnie póki co. Tez gardze Tuskiem i Pisem ale nie panikuje jak ty, bo tu po prostu nie będzie dobrze kto by nie rzadzil a lepiej że nie ma monopolu, to juz zmierzalo w strone Korei, tego chcesz?
Ci imigranci sie tu nie utrzymają bo PIS im nie da a Tusk tym bardziej. Niemcy, Francja to bogatsze kraje

0

@michal26 Lewicy pogladow sie nie zaglebialem a PO dawne nie bylo sklonne do rozdawania, luźna rozkmina

0

Wiemy, że do tego nie dojdzie ale jakby teraz większość skasowala 500+ to mieli byśmy wojne domowa w kraju i zamieszki rodem z Francji? Ogólnie mi to obojętne bo przywyklem do tego i niech se dają dzieciakom, ale ciekawi mnie to

0

@Criss18Barca a teraz plusy, 500 plus, trzynastka plus, mieszkanie plus, wakacje plus

6

Komentarz usunięty

0

Gavi z golem dlaaa kadry

2

@Sysia11 Kazda z partii ma swoje plusy i minisy, bo PIS wcale nie sprwadza ukrow i nie daje im wszystkiego a polakow ma w de.. pis sobie przejebal u kobiet na pewno tym prawem aborcyjnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?