Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 owszem, nawet Argentyna tam byla a słaba Polska nie
1
Kiedyś to były gry piłkarskie, nie to co te podróby teraz
2
@Mario96w no właśnie, nie moge sie otrząsnąć teraz po tym
0
Argentyna o 4 rano, o kurła, myślałem że max 2 a tak to nie warto czekać
4
Ale Rashford uderzył. Bellingham dobra akcja oczywiście
0
Co to za posrana kamera na Wembley
5
@DragonxNF więcej fps zdecydowanie
0
@kuz 500 to jeszcze ale 800 to i tak przegięcie pały
1
@Emhyr wole to niż bredzenie o dupie maryni Laskowskiego
1
@tomek8756 dzban roku
1
@don'T.R.I.P.e Z drugiej strony jak Lewy zostanie to ile ten Roque pogra
0
@LM10GOAT jeszcze arabom będą placic, bo chyba nikt rozsądny nie myśli, że za darmo
0
@escarabajo brak powołania czy jaki powód?
1
@escarabajo a Mitoma o którego istnieniu bym nie wiedzial, gdyby nie transfer Ansu Fati?
1
@Kidd Haha, komentarz dnia xd
2
@JimMorrisonFCB zgadzam sie, zwłaszcza przez te kontuzje. Juz obecnie chyba Gavi powinien być wyżej niz Pedri
2
Spojrzałem sobie na artykuł u bialych na temat wycen i taki kasztan Rodrygo z jednym golem 100 mln, Valverde człowiek cień również 100 mln, a z Barcy tylko Pedri xd śmiech na sali
1
@Adas82 jedyny sposób to rozwód
1
Podejrzany ma tatuaż z klubu FC Barcelona
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/zabojstwo-dziennikarza-tvn-podejrzany-kamil-zyla-rozplynal-sie-w-powietrzu/ggrkwcz?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
1
@mientusek1407 jeśli akurat nie ma kontuzji to może
6
@Luciano99 więc to z tego zapyziałego wyra @Rust_Cohle toczy największe boje na la ramblii z kolonia argentyńską
2
@barteq oby tak było, dla mnie z całego zla najnormalniejsza partia
1
@Bobo25 super partia
0
@mate92 jak nie jestes za rzadami pisu to o co sie srasz, jest to podzielone mniej wiecej po rowno, jak chcesz większości pisu to jesteś za nimi, a inne partie nie maja opcji rządzić samodzielnie póki co. Tez gardze Tuskiem i Pisem ale nie panikuje jak ty, bo tu po prostu nie będzie dobrze kto by nie rzadzil a lepiej że nie ma monopolu, to juz zmierzalo w strone Korei, tego chcesz?
Ci imigranci sie tu nie utrzymają bo PIS im nie da a Tusk tym bardziej. Niemcy, Francja to bogatsze kraje
0
@michal26 Lewicy pogladow sie nie zaglebialem a PO dawne nie bylo sklonne do rozdawania, luźna rozkmina
0
Wiemy, że do tego nie dojdzie ale jakby teraz większość skasowala 500+ to mieli byśmy wojne domowa w kraju i zamieszki rodem z Francji? Ogólnie mi to obojętne bo przywyklem do tego i niech se dają dzieciakom, ale ciekawi mnie to
0
@Criss18Barca a teraz plusy, 500 plus, trzynastka plus, mieszkanie plus, wakacje plus
6
Komentarz usunięty
0
Gavi z golem dlaaa kadry
2
@Sysia11 Kazda z partii ma swoje plusy i minisy, bo PIS wcale nie sprwadza ukrow i nie daje im wszystkiego a polakow ma w de.. pis sobie przejebal u kobiet na pewno tym prawem aborcyjnym