Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mleczkoo tetaz ten Arribas jest dobry to sie go pozbyli i kupili Gulera xd
1
@Culers na razie mozesz popatrzec na kompilacje ale dla mnie to cosinnego niz Haaland czy Lewy a Suere, cos po środku
0
@Culers dobry technicznie i gra coś pilka, ale ja oglądałem ze 3 jego mecze całe, bardziej Suarez ale gabaryty inne wiec i styl troche inny
0
@kulek22 oni też będą za jakiś czas starzy, takie życie
3
@Vernon_Roche Chyba na sterydach
0
@Snajper10 tak 9 typowa
1
Guiu to król strzelców Euro u 17, oglądałem Yamala i ten chłopak właśnie wtedy blyszczal nawet bardziej niż Yamal
1
Ten moment kiedy 95% kibiców Barcy poznało Marca Guiu a ty oglądałeś jego gole w młodzieżówkach juz wcześniej
0
Wiedzialem ze jest dobry, byl zajebisty na euro u 17 xd
0
Nico to chyba dobrego meczu z Barca nie rozegral
0
Nie no Yamal nie oslabiaj mnie xd
0
Balde ładne podanie od X czasu
2
@jacobFCB ja stawiam na gola Yamala chyba to jest ten dzień, trzymaj sie też mnie w tamtym roku zalalo ale tylko sufit zniszczony
1
@jacobFCB jak myślisz Barca wygra czy damy tyłka?
2
@jacobFCB to ja napisze drugi bo dlaczego nie
3
@jacobFCB daje komentarz dla zasięgów
3
Ale nudny mecz, już nawet nie męczący a nudny, jak w slow motion
2
@Compadre Od meczu z Romą minęło już 5 lat a my co roku oklep. Nie chodzi mi o zwyciestwa ale jakaś walke i gre przyjemna dla oka a nie wybijanie pilki na pałe i guebiebie sie jak dzieci we mgle, a właśnie w lidze to powinno być ćwiczone
2
@Compadre I tak będziemy liczyć na minimalizm przez najbliższe 10 sezonów a w europie wpierdziel co roku
0
@draxidox Z jednej strony te memy ocieplają wizerunek bo są fun
4
@LM10GOAT Paulo Zołza
1
@IronSanHybrid I teraz legancko, nie znam sie na gotowaniu to jakaś specjalna maszynka tak kroi?
0
Widzę, że już nie tylko polska młodzież mówi łamanym angielsko polskim
https://zapodaj.net/plik-TEDbBNKCXk
1
@IronSanHybrid A mój błąd, myślałem że to już gotowe
1
@IronSanHybrid Spore te kluski, gotujesz w kotle?
13
@RobiS to przetłumacz jak taki jesteś cwany
0
@Firestone Jak napisałem tu że w BVB cieszyli sie z jego odejscia przez jego ego, to dostałem hejt, a takie sa fakty
12
Czyli namawia do linczu na dziecko, bo wiadomo co zrobia fani tego klubu. Bardzo mądre z jego strony
0
Czy Pedri został zajechany za młodu? Przykra sprawa z nim, grał po 90 min co mecz, potem Euro i następnie Igrzyska Olimpijskie, nigdy nie łapał urazów a po tym sezonie pełnym wrażeniem zaczął regularnie wylatywać
23
Bellingham bydle, Gaviego by nazwali psem