3

@mleczkoo tetaz ten Arribas jest dobry to sie go pozbyli i kupili Gulera xd

1

@Culers na razie mozesz popatrzec na kompilacje ale dla mnie to cosinnego niz Haaland czy Lewy a Suere, cos po środku

0

@Culers dobry technicznie i gra coś pilka, ale ja oglądałem ze 3 jego mecze całe, bardziej Suarez ale gabaryty inne wiec i styl troche inny

0

@kulek22 oni też będą za jakiś czas starzy, takie życie

3

@Vernon_Roche Chyba na sterydach

0

@Snajper10 tak 9 typowa

1

Guiu to król strzelców Euro u 17, oglądałem Yamala i ten chłopak właśnie wtedy blyszczal nawet bardziej niż Yamal


1

Ten moment kiedy 95% kibiców Barcy poznało Marca Guiu a ty oglądałeś jego gole w młodzieżówkach juz wcześniej

0

Wiedzialem ze jest dobry, byl zajebisty na euro u 17 xd

0

Nico to chyba dobrego meczu z Barca nie rozegral

0

Nie no Yamal nie oslabiaj mnie xd

0

Balde ładne podanie od X czasu

2

@jacobFCB ja stawiam na gola Yamala chyba to jest ten dzień, trzymaj sie też mnie w tamtym roku zalalo ale tylko sufit zniszczony

1

@jacobFCB jak myślisz Barca wygra czy damy tyłka?

2

@jacobFCB to ja napisze drugi bo dlaczego nie

3

@jacobFCB daje komentarz dla zasięgów

3

Ale nudny mecz, już nawet nie męczący a nudny, jak w slow motion

2

@Compadre Od meczu z Romą minęło już 5 lat a my co roku oklep. Nie chodzi mi o zwyciestwa ale jakaś walke i gre przyjemna dla oka a nie wybijanie pilki na pałe i guebiebie sie jak dzieci we mgle, a właśnie w lidze to powinno być ćwiczone

2

@Compadre I tak będziemy liczyć na minimalizm przez najbliższe 10 sezonów a w europie wpierdziel co roku

0

@draxidox Z jednej strony te memy ocieplają wizerunek bo są fun

4

@LM10GOAT Paulo Zołza

1

@IronSanHybrid I teraz legancko, nie znam sie na gotowaniu to jakaś specjalna maszynka tak kroi?

0

Widzę, że już nie tylko polska młodzież mówi łamanym angielsko polskim
https://zapodaj.net/plik-TEDbBNKCXk

1

@IronSanHybrid A mój błąd, myślałem że to już gotowe

1

@IronSanHybrid Spore te kluski, gotujesz w kotle?

13

@RobiS to przetłumacz jak taki jesteś cwany

0

@Firestone Jak napisałem tu że w BVB cieszyli sie z jego odejscia przez jego ego, to dostałem hejt, a takie sa fakty

12

Czyli namawia do linczu na dziecko, bo wiadomo co zrobia fani tego klubu. Bardzo mądre z jego strony

0

Czy Pedri został zajechany za młodu? Przykra sprawa z nim, grał po 90 min co mecz, potem Euro i następnie Igrzyska Olimpijskie, nigdy nie łapał urazów a po tym sezonie pełnym wrażeniem zaczął regularnie wylatywać

23

Bellingham bydle, Gaviego by nazwali psem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?