Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 dziecko jest bezbronne, niewinne i kochane i nie doświadczyło tego co dorosly, a dorośli to w większości źli ludzie
0
Według prokuratury nie było zgłoszeń w sprawie dziada z Poznania
4
@Janas11224 nawet od 10
0
Hazard ma syna Leo, syn Marcelo ma fryzurke na Yamala, reklamy mebli, ciekawe rzeczy sie dzieją na notatniku
0
@FcPortoFan1999 Ta sama babka była?
3
@Deviler mi co nowsze sterowniki psują jeszcze bardziej optymalizacje niż te starsze
5
@MesQueUnClub96 porozmawiaj ze szkolnym psychologiem, to nie żart
5
@MesQueUnClub96 powoli zamieniasz się w @VegetaPolska
2
Od razu widać, że użytkownik La rambli to pisał
https://zapodaj.net/plik-PVcVKbohkJ
1
@Essos Były niedawno plotki czy jego wiek to jego wiek prawdziwy
0
@miko1711 Robot, który za mnie odwali całą robotę a ja zgarne wypłatę
0
@Mario96w Oni mają do tego uprawnienia, są kompetentni i to jest ich praca. Skoro on chce być detektywem to niech nim zostanie
0
@Danny Gaucho To chociaż niech będzie sensowna a nie wyskakujesz z ego z kosmosu "bo ja tak mówię" bez żadnych argumentów poza tym durnym i oczekujesz poważnej dyskusji
0
@Danny Gaucho A mnie nie obchodzi Twoje zdanie, może masz tu 12 letnich fanów ale ja do nich nie należe, smutek. Gadałem z kimś innym i nie rozumiem po co sie udzielasz
0
@Danny Gaucho Bo co? Bo Ty tak mówisz? To chyba nie mam wyjścia (sarkazm) poruszam temat, który jest głośny ze względu na potencjalne przestępstwo i treść tego filmu, nie musze do tego znać całej tworzosci pato youtuba
0
@Kubsoleon nie oglądam gówna jak Ty, nie każdy musi
0
@WisniaKala stąd
I stąd
0
@MysticCat @Worny ok po prostu razi mnie takie jawne poruszanie kwestii zasięgów co za tym idzie zarobków w materiałach tego typu
@insp1re z ostatnim zdaniem sie nie zgodzę, ale niech ci będzie że chodziło o "obronę" dobrego imienia
0
@Worny @BorzyKrzys no więc dlaczego ciągną dalej temat, zamiast dać sie tym zająć odpowiednim organom. Dla kasy i brzydzi mnie żerowanie na cudzej krzywdzie
0
@bartekvisca Zgrywają dobrodusznych ale robią to tylko w jednym celu, wcale ich te dziewczynki nie obchodzą. Inaczej by to zglosili tam gdzie trzeba
2
Rozjebało mnie na końcu filmu Wardęgi "zostaw komentarz" widać czym sie kierują ci wszyscy youtuberzy, zyskiem, kaską
0
@MarioVeB! Ja też, z la rambli o wszystkim sie dowiedzialem i raz strimer, ktorego oglądam czasem to odtwarzal więc tak lekko to zacząłem śledzić
0
Mnie najbardziej śmieszy ten cały detektyw wardęga i jego drugie konto klocuch xd
1
@_barti Jedno i drugie dobre
2
@bartekvisca Pytanie czy ktoś to zgłosił, bo milicja wczoraj w uwadze mówiła że nie ale wiadomo, że moga kłamać i umywać rączki. Najbardziej żal tego dziecka
2
@Zoker a dają komus bez pracy poza 500+?
0
@pt9 w tym kraju jest chory system, a tyle sie mówi, że groźby sa karalne a jak widać gówno prawda. Na Twoim miejscu bym zorganizowal jakieś spotkanie u prawnika z tymi sąsiadami czy da sie cos z typem zrobić
0
@pt9 A psychiatryk? Szkoda, że ludzie dopiero myślą jak sie stanie tragedia a te beznadziejne służby mają psi obowiązek cos zrobić. To samo z tym psycholem z Poznania. Wczoraj w tv policja sie tłumaczyła ze nie mieli zgloszen, wiec albo ludzie mieli to w dupie albo policja klamie. A bicie czy straszenie nic nie da jak ktoś jest chory psychicznie to jego mózg działa inaczej i on nie zna strachu
2
@Tom0VeB dawaj bez prawej gałki xd
0
@Antimadridista_WR co sie uda? Ja nawet nie wiem kto tam z nami jest xd z la rambli