0

Brahim z czołowej postaci Milanu przyszedl grać ogony do Realu

0

@Graves Szanuje za poważna odpowiedź na prześmiewczy komentarz

0

@Rust_Cohle Pamiętam te porównania z Haalandem i wyzywanie od flopa za 80 mln. Pi pierwsze to nie od roku bo mial lepsze momenty w końcówce sezonu

0

@Rust_Cohle Wciąż lepszy niż Nunez w swoim pierwszym sezonie w lfc

1

Słaby Ansu Fati ma więcej goli w tym sezonie (2) w 400 min niż wielki Rodrygo (1) w 800 min

0

@Emhyr dziś grał dobrze i mogli nawet wygrac, ładnie sie pokazywał i wystawial do pilek

8

Już po wejściu powinien mieć asyste do Mitomy o czym brak informacji w artykule

1

@Pedri16Future dal mu setke i zepsul japoniec

0

@Emhyr ma 2 gole, i kalecza koledzy co dzis pokazali

0

@Rewolucja123 dlatego ja dzis pisalem on ma problem w glowie i motywacji a nie w nogach, ale u 20 latka to jest do przepracowania

0

Fati najlepszy dzis w Brighton, oby tao dalej a jeszcze ma szanse sie odbudowac

1

@Pedri16Future i Mitoma mu ukradl asyste

2

Fati bramka i powinien miec asyste, gasi hejterów

0

I co Mitoma psuje setke od Fatiego alet o Fati zły

6

@escarabajo Już Pedriego zaczynają w podobny sposób hejtować, czego sie spodziewać po niektórych

0

@Rust_Cohle Kiedyś miałem więcej if you know what I mean

2

@Deviler Nie podoba mi sie jego postawa/bezjajeczność. Nie umie wziąć sie w garść, wierze w talent ale nie wierze w chęci

2

@Deviler Chyba 100 mln rubli, wróci i będzie rezerwowym u nas

0

Real Sevilla o 18:30 fajna sprawa, myślałem że późny wieczór

0

@bartoszplucinski Fernando Santosz

0

@Rust_Cohle Nie zepsul, bo były informacje że jest spokojny i uśmiechnięty, poza tym Fati jest bezjajeczny od tej kontuzji i nie ma jak popsuć. Raczej transfery MacAlistera i Caicedo pospuly gre tego klubu

0

@MesQueUnClub96 Aha dla mnie bezużyteczna ale co kto lubi

0

@MesQueUnClub96 To nie twitch że masz fallowersów

1

@MesQueUnClub96 Haha wybić, nie musze mnie tu większość osób kojarzy bo spamie w podobnych ilościach jak Ty

0

@Firestone klątwa barcelońska

2

Robert Lewandowski jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Xaviego w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

1

Doku fajnie dziś kręci ale strzał do poprawy

0

@MesQueUnClub96 Tu nie chodzi o Fatiego a o pisanie o tych pilkarzach jak o crackach właśnie to pokazuja od X meczy. Fati jest słaby ale oni też

1

@MarioVeB! Na osmarkanej husteczce Dodiego może być?

0

@MesQueUnClub96 No i to ta przyczyna tego wyniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?