Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pisowcy myśleli, że po tym jak rujnują kraj od lat sypna 800+ i dalej zostaną u koryta xdd nie jestem fanem Tuska a nawet bardziej mnie on niepokoi niz Kaczyński, ale dobrze ze nie będzie monopolu władzy
0
Cała trójca barcelonska dzisiaj słabizna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Norwegia sie za United przebrała
1
Borek komentarz czy tylko studio?
1
@Bobo25 najcięższe już zrobiles to teraz opierdalanko
0
Fermin - Gavi pomoc na lata. Co z Pedrim niewiadomo ale dobrze to nie wygląda
0
@Eto'o9 R10 niby tak ale Bóg jest wszędzie, nie tylko w Kościele..
0
@4drian0 teraz jest jakis system kar, nie wiem jak wczesniej bylo ale beka że cymbał wjezdza w ciebie i tez dostajesz kare, a niektorzy to robia po chamsku, nie ze przypadkiem
0
@Mario96w nie zderzenia a wymijanie na zakrętach, pokazanie skilla a takie zderzenie jak wpada w Ciebie 15 typa to nic fajnego a totalny bezsens
0
@4drian0 forza motorsport najnowsza obecnie
0
@tadzik447 nuda, po to gram aby to bylo realne
1
@Roobo wiem, ale w tego typu grach taki debil czymś takim psuje ci cały wyścig i najczęściej sam tez kończy najgorzej
0
Jak mnie to wkurza, że zawsze w grach wyścigowych online trafiają sie takie debile co na siłe walą w ciebie zamiast jechać normalnie. Nie wiem komu takie coś daje fun, przez to gry wyścigowe wiele tracą
1
@Lukikiki na wspólnej czy klan?
0
@GeneralXavi tak sentyment jest ale i obrzydzenie, przynajmniej mam tak z oewna grą xd
1
@FrankliN7 a to swoją drogą
0
Mieliście taką grę w której spędziliście mase godzin +1000 i po zaprzestaniu grania i odpaleniu po 'X' czasie przyszło wam do głowy "co ja w tym gównie widziałem?"
2
@Comentateiro ja nie daje, nie ide za tłumem, bo za co te lajki
0
@Benz nie, okropna gra i okropna grafika, były momenty że gralo sie dobrze w tp ale na pewno nie teraz. Do tego zerowy content.
Wszyscy ze sceny pesa przeszli na fife obecnie
0
Alternatywa dla laptopa
0
Smutne w jakim kierunku poszła seria pesa, już nawet zagorzali fani tej gry, czy youtuberzy od kontentu Pesa, którzy nienawidzili Fify przesiedli się z tego dziadostwa Efootball na EA FC i się świetnie bawia, a kiedyś mowili że Fify by kijem nie tknęli
1
@kaamil1910 zwykly hipokryta dopoki nie znajda coś na niego, wtedy rura zmięknie
10
@kaamil1910 ci wszyscy youtuberze żeruja na tej sytuacji i nabijają kaske za wyświetlenia, całe to środowisko to jeden wielki syf i szczerze nie rozumiem co ludzie w nich widzą interesujacego, że mają takie zasięgi
0
@Nazio_87 fake shot tak a to pierwsze to nie wiem co to
1
@Kgorecki2500 właśnie teorie znam ale w praktyce pewnie rzadka sytuacja
0
Można iść z paszportem na wybory? Mam nieaktualny dowód (nie głosuję na PIS)
0
Prawdzowy piątek 13 kupić EA FC i czekać 9 godzin z instalacją przez awarie internetu
0
@dafik85 ostatnio słaby a ogladam ich mecze od przejścia Fatiego, psuje proste sytuacje
0
@Janas11224 dla nas zawsze ceny gier sa za duże, bo płacimy ceny europejskie a zarabiamy w złotówkach