4

Pisowcy myśleli, że po tym jak rujnują kraj od lat sypna 800+ i dalej zostaną u koryta xdd nie jestem fanem Tuska a nawet bardziej mnie on niepokoi niz Kaczyński, ale dobrze ze nie będzie monopolu władzy

0

Cała trójca barcelonska dzisiaj słabizna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Norwegia sie za United przebrała

1

Borek komentarz czy tylko studio?

1

@Bobo25 najcięższe już zrobiles to teraz opierdalanko

0

Fermin - Gavi pomoc na lata. Co z Pedrim niewiadomo ale dobrze to nie wygląda

0

@Eto'o9 R10 niby tak ale Bóg jest wszędzie, nie tylko w Kościele..

0

@4drian0 teraz jest jakis system kar, nie wiem jak wczesniej bylo ale beka że cymbał wjezdza w ciebie i tez dostajesz kare, a niektorzy to robia po chamsku, nie ze przypadkiem

0

@Mario96w nie zderzenia a wymijanie na zakrętach, pokazanie skilla a takie zderzenie jak wpada w Ciebie 15 typa to nic fajnego a totalny bezsens

0

@4drian0 forza motorsport najnowsza obecnie

0

@tadzik447 nuda, po to gram aby to bylo realne

1

@Roobo wiem, ale w tego typu grach taki debil czymś takim psuje ci cały wyścig i najczęściej sam tez kończy najgorzej

0

Jak mnie to wkurza, że zawsze w grach wyścigowych online trafiają sie takie debile co na siłe walą w ciebie zamiast jechać normalnie. Nie wiem komu takie coś daje fun, przez to gry wyścigowe wiele tracą

1

@Lukikiki na wspólnej czy klan?

0

@GeneralXavi tak sentyment jest ale i obrzydzenie, przynajmniej mam tak z oewna grą xd

1

@FrankliN7 a to swoją drogą

0

Mieliście taką grę w której spędziliście mase godzin +1000 i po zaprzestaniu grania i odpaleniu po 'X' czasie przyszło wam do głowy "co ja w tym gównie widziałem?"

2

@Comentateiro ja nie daje, nie ide za tłumem, bo za co te lajki

0

@Benz nie, okropna gra i okropna grafika, były momenty że gralo sie dobrze w tp ale na pewno nie teraz. Do tego zerowy content.
Wszyscy ze sceny pesa przeszli na fife obecnie

0

Alternatywa dla laptopa


0

Smutne w jakim kierunku poszła seria pesa, już nawet zagorzali fani tej gry, czy youtuberzy od kontentu Pesa, którzy nienawidzili Fify przesiedli się z tego dziadostwa Efootball na EA FC i się świetnie bawia, a kiedyś mowili że Fify by kijem nie tknęli

1

@kaamil1910 zwykly hipokryta dopoki nie znajda coś na niego, wtedy rura zmięknie

10

@kaamil1910 ci wszyscy youtuberze żeruja na tej sytuacji i nabijają kaske za wyświetlenia, całe to środowisko to jeden wielki syf i szczerze nie rozumiem co ludzie w nich widzą interesujacego, że mają takie zasięgi

0

@Nazio_87 fake shot tak a to pierwsze to nie wiem co to

1

@Kgorecki2500 właśnie teorie znam ale w praktyce pewnie rzadka sytuacja

0

Można iść z paszportem na wybory? Mam nieaktualny dowód (nie głosuję na PIS)

0

Prawdzowy piątek 13 kupić EA FC i czekać 9 godzin z instalacją przez awarie internetu

0

@dafik85 ostatnio słaby a ogladam ich mecze od przejścia Fatiego, psuje proste sytuacje

0

@Janas11224 dla nas zawsze ceny gier sa za duże, bo płacimy ceny europejskie a zarabiamy w złotówkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?