0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@hayek niektóre firmy zatrudniaja w ten sposób zamiast na zlecenie czy umowe o prace i jest to coś okropnego, wiem bo sam tego doświadczyłem skladki ZUS rosły co roku. JDG to nie tylko typowa własną firma że za wszystko sam odpowiadasz i prowadzisz biznes, co dawali podwyzke to szlo na wyzszy ZUS co roku

1

Messi jak Lewandowski ostatnio


0

@Don Lucas z tego co wiem to o emeryturze mówili właśnie wczoraj w debacie, nazywaja to może rentą ale to są pieniądze które bylyby wypłacone tej osobie zmarłej w trakcie emerytury

1

@JimMorrisonFCB nie kobieta ale zmarły małżonek i lepiej żeby otrzymala to wdowa niz państwo

0

@kanver_ jak ktoś zapracował to z czym masz problem?

0

@Kluivert_P Przeraża, że takie osobniki dorwały sie do władzy. Patrząc na nich to każdy menel spod budki by sie nadawał do rządu

0

@AlwaysBlaugrana Polecam program "Jak oni kłamią"

1

@ludnek słaby fizycznie, tym czasem 16 latek grający w wyjściowym składzie Barcy xd

0

@ranger3120 wyłącz ogrzewanie w domu skoro nie lubisz ciepla, inaczej jestes hipokrytą

3

@avanes teraz pol roku takiej gownianej pogody

3

@FutbolFan Tusk nie przedstawil swojego programu a jedynie gadał na PiS tak jak i Morawiecki gadal na Tuska

2

@Kapitan hawk to żałuj bo to było piękne

0

@Arkon PIS to dno ale znamy ich program i postulaty, PO i Tusk sie zaoral troche dzisiaj bo zamiast przekonac wyborcow wdał sie w utarczki z Pinokiem i dalej nic o tej partii niewiadomo jak to że rzadzili kilka lat temu

0

@tristan87 pamiętam jakies posty na twitterze gdzie zachwalal Messiego i Barce ale linka nie podam.
Jednak cos znalazlem
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,22824934,donald-tusk-cieszy-sie-ze-zwyciestwa-barcelony-kibice-od-razu.amp

2

@Tabaluga37 może babka po prostu byla szczera, wie ile wybuduja naprawdę

1

@tristan87 Właśnie ze Barcelony xd

3

@DonMatteo901 Ja sie uśmiałem lepiej niż na nie jednej komedii, mogli by z tego zrobić serial

0

Mati gwiazdorzy i tyle, snickersa nie zeżarł

20

Morawiecki to taki prymityw, nie wiem jak taki czlowiek doszedl do wladzy, Tusk nie lepszy ale przynajmniej śmieszek z niego

0

@draxidox a co? Nie wolno?

2

W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

6

Tusk powiedz ze Messi lepszy i masz moj głos

1

Az na zlosc Pionkio korci zaglosowac na Tuska

0

Dla pionokia psychiatra potrzebny, chlop ma obsesje

0

Dobrze Lewicówa mu pojechała XD

2

@Herato Donald Tusk

1

300 miieszkan hahahhaha

0

Tusk to ma talent kabareciarza

1

Haha zdobyli 260 miliardow XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?