Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@hayek niektóre firmy zatrudniaja w ten sposób zamiast na zlecenie czy umowe o prace i jest to coś okropnego, wiem bo sam tego doświadczyłem skladki ZUS rosły co roku. JDG to nie tylko typowa własną firma że za wszystko sam odpowiadasz i prowadzisz biznes, co dawali podwyzke to szlo na wyzszy ZUS co roku
1
Messi jak Lewandowski ostatnio
0
@Don Lucas z tego co wiem to o emeryturze mówili właśnie wczoraj w debacie, nazywaja to może rentą ale to są pieniądze które bylyby wypłacone tej osobie zmarłej w trakcie emerytury
1
@JimMorrisonFCB nie kobieta ale zmarły małżonek i lepiej żeby otrzymala to wdowa niz państwo
0
@kanver_ jak ktoś zapracował to z czym masz problem?
0
@Kluivert_P Przeraża, że takie osobniki dorwały sie do władzy. Patrząc na nich to każdy menel spod budki by sie nadawał do rządu
0
@AlwaysBlaugrana Polecam program "Jak oni kłamią"
1
@ludnek słaby fizycznie, tym czasem 16 latek grający w wyjściowym składzie Barcy xd
0
@ranger3120 wyłącz ogrzewanie w domu skoro nie lubisz ciepla, inaczej jestes hipokrytą
3
@avanes teraz pol roku takiej gownianej pogody
3
@FutbolFan Tusk nie przedstawil swojego programu a jedynie gadał na PiS tak jak i Morawiecki gadal na Tuska
2
@Kapitan hawk to żałuj bo to było piękne
0
@Arkon PIS to dno ale znamy ich program i postulaty, PO i Tusk sie zaoral troche dzisiaj bo zamiast przekonac wyborcow wdał sie w utarczki z Pinokiem i dalej nic o tej partii niewiadomo jak to że rzadzili kilka lat temu
0
@tristan87 pamiętam jakies posty na twitterze gdzie zachwalal Messiego i Barce ale linka nie podam.
Jednak cos znalazlem
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,22824934,donald-tusk-cieszy-sie-ze-zwyciestwa-barcelony-kibice-od-razu.amp
2
@Tabaluga37 może babka po prostu byla szczera, wie ile wybuduja naprawdę
1
@tristan87 Właśnie ze Barcelony xd
3
@DonMatteo901 Ja sie uśmiałem lepiej niż na nie jednej komedii, mogli by z tego zrobić serial
0
Mati gwiazdorzy i tyle, snickersa nie zeżarł
20
Morawiecki to taki prymityw, nie wiem jak taki czlowiek doszedl do wladzy, Tusk nie lepszy ale przynajmniej śmieszek z niego
0
@draxidox a co? Nie wolno?
2
W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
6
Tusk powiedz ze Messi lepszy i masz moj głos
1
Az na zlosc Pionkio korci zaglosowac na Tuska
0
Dla pionokia psychiatra potrzebny, chlop ma obsesje
0
Dobrze Lewicówa mu pojechała XD
2
@Herato Donald Tusk
1
300 miieszkan hahahhaha
0
Tusk to ma talent kabareciarza
1
Haha zdobyli 260 miliardow XDDD