1

@Khajio Fatiego by zabili a reszta robila takie pydla w tym meczu jedni i drudzy i nic

0

@barcelonaLM gorzej niz to sie nie dalo

0

Mutoma zamiast w bramke to w obronce kopie i jeszcze karnego chcą xd

0

@PatrykBarca tak ale koncowke sezonu mial dobra, znowu byl dynamiczny i sttzelal bramki, to samo presezon, teraz przygasl ale jest w nowym klubie

0

Samolubstwo w tym Brighton ma 5 w polu karnym i wali w bramkarza

0

@barcelonaLM Ten trener coś potrafi nie jest wuefistą jak wielu trenerów Barcelony

0

@fantom102 ale pisanie ze tylko siedzi na lawie to mijanie sie z prawda, tam jest polowa skladu ktora gra na przemiam i miedzy innymi on też

0

Hejterzy De Zerbiego chyba zapominaja jakim składem on dysponuje. Dajcie mu Kounde, Araujo czy Lewandowskich to pogadamy

0

@PatrykBarca Nie gra ale cały poprzedni sezon zagral 1000 iles minut. Musi dojść do formy, odpali albo nie ale póki co za wczesnie na osądy

0

De Zerbi sie skończył

0

@PatrykBarca Na jakiej lawce zwykle wchodzi po przerwie czyli gra pol meczu, widac jak oglądasz. Jakby gral lepiej to by gral w podstawie póki co nie wywalczyl ale dostaje wiecej szans niz od Xaviego

0

@escarabajo Tyle miejsca zostawiaja, że Fati by tam wjeżdżał w nich

0

@fantom102 Ale on nie siedzi na lawce, raz gra 60 min, innym razem 90, czasem 45. W Barcy gral po 15 min więc gra dużo

0

Fati w drugiej połowie wyjaśni tego Liverpoolarza z 9

1

Brighton wygrywa z Liverpoolem efekt Fatiego

0

@DragonxNF jednak ta gra jest realistyczna

0

@lucas/catalan nie potrzebije bo FUT to syf wiec nie bede placil dwa razy za to samo biedaku

0

Czy te złodzieje z EA specjalnie psują serwery poprzedniej wersji fify? Zagrałem kilka meczy w sezonach w fifa 23 i lagi jak cholera

0

Neymar gra sobą w fife, pierwszy komentarz to złoto


0

@Medium Tak, to jest zabawne

0

Typ co nagrał parodie Kartomanii xd


0

@gumaz drużyna Marsyliii jest homo?

1

@jacobFCB wiem o tym od paru lat, bo kiedyś sie tym trochę interesowalem i właśnie dziwila mnie narracja że ofiara jest Izrael, a caly konflikt pochodzi od nich i przesladowan palestycznykow

0

@waletpl ale mial szczyt formy jak byl mlodszy, czego nie rozumiesz xd. Skomentowem porownanie owczesnego 17 latka, do obecnego 20 latka

0

Xavi to ma wymagania żeby kibice klubu zadowalali sie byle czym, siedzieli cicho i absolutnie nie krytykowali. Jasne, że są na świeczniku za te miliony co dostają mają zasuwać a nie żądać ciągle oklasków i wsparcia nawet za granie gówna

0

@Rewolucja123 makaron i ziemniaki mają dużo węglowodanów a to sa kalorie. Juz prędzej ryż i kasza

0

@ini_barca no trochę bez sensu porównanie to fakt

0

@lntrowertyk dlaczego akurat Depay?

0

@FCB24 Nie, zamienilbys takiego Gaviego lub kogoś na Bellinghama? Ja nigdy

4

Może i Bellingham to świetny pilkarz, ale ja wole 5 > wychowanków z potencjałem na top poziom, niż jednego kupnego za 100 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?