Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio Fatiego by zabili a reszta robila takie pydla w tym meczu jedni i drudzy i nic
0
@barcelonaLM gorzej niz to sie nie dalo
0
Mutoma zamiast w bramke to w obronce kopie i jeszcze karnego chcą xd
0
@PatrykBarca tak ale koncowke sezonu mial dobra, znowu byl dynamiczny i sttzelal bramki, to samo presezon, teraz przygasl ale jest w nowym klubie
0
Samolubstwo w tym Brighton ma 5 w polu karnym i wali w bramkarza
0
@barcelonaLM Ten trener coś potrafi nie jest wuefistą jak wielu trenerów Barcelony
0
@fantom102 ale pisanie ze tylko siedzi na lawie to mijanie sie z prawda, tam jest polowa skladu ktora gra na przemiam i miedzy innymi on też
0
Hejterzy De Zerbiego chyba zapominaja jakim składem on dysponuje. Dajcie mu Kounde, Araujo czy Lewandowskich to pogadamy
0
@PatrykBarca Nie gra ale cały poprzedni sezon zagral 1000 iles minut. Musi dojść do formy, odpali albo nie ale póki co za wczesnie na osądy
0
De Zerbi sie skończył
0
@PatrykBarca Na jakiej lawce zwykle wchodzi po przerwie czyli gra pol meczu, widac jak oglądasz. Jakby gral lepiej to by gral w podstawie póki co nie wywalczyl ale dostaje wiecej szans niz od Xaviego
0
@escarabajo Tyle miejsca zostawiaja, że Fati by tam wjeżdżał w nich
0
@fantom102 Ale on nie siedzi na lawce, raz gra 60 min, innym razem 90, czasem 45. W Barcy gral po 15 min więc gra dużo
0
Fati w drugiej połowie wyjaśni tego Liverpoolarza z 9
1
Brighton wygrywa z Liverpoolem efekt Fatiego
0
@DragonxNF jednak ta gra jest realistyczna
0
@lucas/catalan nie potrzebije bo FUT to syf wiec nie bede placil dwa razy za to samo biedaku
0
Czy te złodzieje z EA specjalnie psują serwery poprzedniej wersji fify? Zagrałem kilka meczy w sezonach w fifa 23 i lagi jak cholera
0
Neymar gra sobą w fife, pierwszy komentarz to złoto
0
@Medium Tak, to jest zabawne
0
Typ co nagrał parodie Kartomanii xd
0
@gumaz drużyna Marsyliii jest homo?
1
@jacobFCB wiem o tym od paru lat, bo kiedyś sie tym trochę interesowalem i właśnie dziwila mnie narracja że ofiara jest Izrael, a caly konflikt pochodzi od nich i przesladowan palestycznykow
0
@waletpl ale mial szczyt formy jak byl mlodszy, czego nie rozumiesz xd. Skomentowem porownanie owczesnego 17 latka, do obecnego 20 latka
0
Xavi to ma wymagania żeby kibice klubu zadowalali sie byle czym, siedzieli cicho i absolutnie nie krytykowali. Jasne, że są na świeczniku za te miliony co dostają mają zasuwać a nie żądać ciągle oklasków i wsparcia nawet za granie gówna
0
@Rewolucja123 makaron i ziemniaki mają dużo węglowodanów a to sa kalorie. Juz prędzej ryż i kasza
0
@ini_barca no trochę bez sensu porównanie to fakt
0
@lntrowertyk dlaczego akurat Depay?
0
@FCB24 Nie, zamienilbys takiego Gaviego lub kogoś na Bellinghama? Ja nigdy
4
Może i Bellingham to świetny pilkarz, ale ja wole 5 > wychowanków z potencjałem na top poziom, niż jednego kupnego za 100 mln