0

Rasizm


0

@Emhyr kto sie czubi ten sie lubi jak to mawiają

1

Ile Milik dziś zepsuje setek, wasze typy?
Ja obstawiam 2

0

@tristan87 Ta i pilkarzy technicznych

1

To nieźle Lewy uderza w Kryche a Brzęczek cisnie beke

0

Co ten Lewy ma takie nierówne zrenice

1

0

@daniel32778 jak dla mnie wszystkie co maja mniej niż 3343 dni to multikonta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Borek > Laskowski w obecnej formie

0

@MesQueUnClub96 taką mam orientację

0

@MesQueUnClub96 właśnie najlepsze

3

@Emhyr dziczek musi być dobry, nazwisko zobowiązuje

1

@RomanHoffer Czemu akurat laptop?

1

@tomek8756 Że tez sa jeszcze chetne jak wiecej na onlyfansach dostana za samo pokazywanie

0

@AduŚ07 te ze zdjęc wyglądaja dziwnie, ten materiał

1

@DaPidejpi Może nie jestem @Deviler ale grałem trochę i jest świetna, fajny model jazdy. Tryb online na plus i daje dużo funu.
Niestety optymalizacja dupy nie urywa

1

Ładne te koszuleczki


0

@Deviler Właśnie odpalilem pare gierek i ciekawe tylko te tryby dla mnie niejasne. Tez tak masz ze musisz 10 minut czekac na wyścig online? Gra sie nawet fajnie

3

@Arkon mi wyszlo najmniej na Pis i PO, najwiecej na trzecia droge i bezpartyjni. Chyba jestem normalny
Bezpartyjni 32%
TD 24%
Lewica 24%
Konfa 16 %
KO 12%
Pis 8 %

0

@MeAndSwan @Tollusiek i ta gra tam już zostaje na stale? Na PC to tez dziala? W sumie to lepsze rozwiązanie

0

@pt9 No właśnie korci ten online bo trochę sama kariera nudzi bez rywalizacji z ludzmi

0

Żałujecie kupna EA FC 24? Korci mnie co raz bardziej żeby kupić, trochę gameplayów poogladalem i osobiscie widze różnicę w porównaniu do 23 ale z drugiej strony aktualizacje ten gameplay psują co roku i jeszcze myślę

1

@Barcasub Przecież ten post już tu był

3

@Limit_l3ss Akurat Gavi ma teraz zwyżke formy, pół roku temu może nie oferowal nic

0

@Nazio_87 ale grałeś czy taka opinia z oglądania?

0

Grał ktoś w najnowsza forze motosport? Fajne czy nie urywa dupy?

0

@Destroyer_of_Worlds Tvpis by to puszczał zamiast wiadomości

6

@Ptasior Wystarczy wykluczyć z gry Belinghama

7

@MesQueUnClub96 pamiętniki Dodiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?