Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rasizm
0
@Emhyr kto sie czubi ten sie lubi jak to mawiają
1
Ile Milik dziś zepsuje setek, wasze typy?
Ja obstawiam 2
0
@tristan87 Ta i pilkarzy technicznych
1
To nieźle Lewy uderza w Kryche a Brzęczek cisnie beke
0
Co ten Lewy ma takie nierówne zrenice
1
@tomek8756 @Emhyr i @partymaker oraz @MesQueUnClub96
0
@daniel32778 jak dla mnie wszystkie co maja mniej niż 3343 dni to multikonta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Borek > Laskowski w obecnej formie
0
@MesQueUnClub96 taką mam orientację
0
@MesQueUnClub96 właśnie najlepsze
3
@Emhyr dziczek musi być dobry, nazwisko zobowiązuje
1
@RomanHoffer Czemu akurat laptop?
1
@tomek8756 Że tez sa jeszcze chetne jak wiecej na onlyfansach dostana za samo pokazywanie
0
@AduŚ07 te ze zdjęc wyglądaja dziwnie, ten materiał
1
@DaPidejpi Może nie jestem @Deviler ale grałem trochę i jest świetna, fajny model jazdy. Tryb online na plus i daje dużo funu.
Niestety optymalizacja dupy nie urywa
1
Ładne te koszuleczki
0
@Deviler Właśnie odpalilem pare gierek i ciekawe tylko te tryby dla mnie niejasne. Tez tak masz ze musisz 10 minut czekac na wyścig online? Gra sie nawet fajnie
3
@Arkon mi wyszlo najmniej na Pis i PO, najwiecej na trzecia droge i bezpartyjni. Chyba jestem normalny
Bezpartyjni 32%
TD 24%
Lewica 24%
Konfa 16 %
KO 12%
Pis 8 %
0
@MeAndSwan @Tollusiek i ta gra tam już zostaje na stale? Na PC to tez dziala? W sumie to lepsze rozwiązanie
0
@pt9 No właśnie korci ten online bo trochę sama kariera nudzi bez rywalizacji z ludzmi
0
Żałujecie kupna EA FC 24? Korci mnie co raz bardziej żeby kupić, trochę gameplayów poogladalem i osobiscie widze różnicę w porównaniu do 23 ale z drugiej strony aktualizacje ten gameplay psują co roku i jeszcze myślę
1
@Barcasub Przecież ten post już tu był
3
@Limit_l3ss Akurat Gavi ma teraz zwyżke formy, pół roku temu może nie oferowal nic
0
@Nazio_87 ale grałeś czy taka opinia z oglądania?
0
Grał ktoś w najnowsza forze motosport? Fajne czy nie urywa dupy?
0
@Destroyer_of_Worlds Tvpis by to puszczał zamiast wiadomości
6
@Ptasior Wystarczy wykluczyć z gry Belinghama
7
@MesQueUnClub96 pamiętniki Dodiego