6

@shinthps Spieprzyliście nam Halloween

0

@Emhyr Oby, bo najbardziej czekam na jego występ

1

Jak nie wyjdzie w podstawie to będzie błąd

0

@mm1986 Takiemu to dobrze

4

@Miszak Araujo, Cancelo zostawia dziure

1

To jest ten dzień, w którym Carvajal obiecał sie po nas przejechać

1

@Blantozaur stabilność dobra a jakosc samemu mozna ocenoc, niby jest hd

1

@blakkudium Ten sposób najlepszy, korzystalem i wszystko legit

0

Ale ich porobił


7

@LaLigaPD zależy który stream będzie lepiej chodził

1

@Krzysztof1987 Popracuj na infolinii xd

0

@TR3YWAY możesz właśnie tam bo to ten sam temat, a tak to zaraz będzie 1000 komenatarzy o jednym zaspamione

1

@TR3YWAY po co tworzysz nowy wątek jak tamten wisi w gorących

1

@GeneralXavi A Cuneca, Tello, Deulofeu czy paru innych? Dostawali szanse ale żaden nie zabłysnął i poza Deulofeu to o tamtych sluch zaginął. Thiago wcale nie gral tak mało ale on chcial pierwszy skład

1

@VandaI Nawet jak były gwiazdy typu Messi i reszta to wpuszczaliśmy młodych, tylko oni nie byli tacy dobrzy jak obecni

0

@Szklaner Tego drugiego rozumiem jako były pracownik tej branży, ale powrót mu może zaszkodzić psychicznie jeszcze bardziej

15

Jak czytam te wszystkie komentarze madryciakow, że gramy wychowankami bo nie mamy wyjścia, to mam nadzieję, że ci wychowankowie jutro złoją dupę tym ich gwiazdkom za miliony

0

Mam nadzieję, że troche sie uspokoi z wiekiem dla własnego bezpieczeństwa. Bo wybicie piłki głową spod nóg rywala w środkowej części boiska nie jest warte ryzyka poważnego urazu

4

Oby jednak Fermin zagrał a nie któryś nich za niego, chłopak jest w gazie i robi gole z niczego

5

@Sawik_10 Darwin spartoli 2-3 sytuacje aby strzelić jedną bramke. To są te detale

1

@Emhyr Ale pokraka. To karma dla @Rust_Cohle za śmieszki z Fatiego xdd

2

@maroon ja oglądam raczej regularnie, z City gral pięknie, dzis w miare ale malo mu dawali pilek i jeden gol, po paru sekundach mogl miec drugiego ale trafil obok bramki

0

@arasz1819 schodził z grymasem na twarzy wiec na razie niewiadomo

1

@adi7adi8 Nie to co potężny Ansu

0

Fati chyba kontuzja

0

Fati blisko drugiego gola

0

Ansu widac ze olewany przez kolegow ale znajdzie sobie jedna sytuacje i ładuje bramke

1

@blakkudium ostatnio nie zagrał

1

Jest Ansu w podstawce, zasłużył za występ z City


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?