1

@VegetaPolska chyba dopiero byla 2 a juz mamy 2 znowu

1

@macio_944 na pewno by sie piłka nie odbijala jak od sęka a Yamal tez nie blyszczal ostatnio i jest jeszcze młodszy

1

@macio_944 A czemu nie Guiu zrobil robote w 30 sekund z Atleticiem. Dalby wiecej niz Yamal czy Lewy

0

@Tasde Starsi ludzie maja wiecej ikry i siły niz ta zblazowana młodzież, inaczej chowani

1

Patologiczny stream ma takie branie że serwery nie działają xd

2

KSW to byly gale (kiedyś) a nie jakieś patologie

0

@Gaz Nadal mógł tu grać gdyby nie odwaliło naszym prezesom

1

Mecz był dobry, zaangażowanie w pierwszej połowie jakiego nie bylo chyba od roku w Superpucharze z Realem, ale te zmiany trochę popsuły przebieg meczu i fakt zmęczenia oraz kartki

1

@sokot Gundo z Gavim tak jak dziś a Pedri z Ferminem do rotacji, który lepszy ten gra, czasami Pedri z Gundo do rotacji bo to podobny styl

2

@Klaudix strzal w słupek jest liczony jako niecelny

0

@LatajacyHolender a siatka na Rudigerze to co?

4

@Kuba_1 Mbappe pójdzie i go wykopie z realu i taka bedzie era

0

@ro3ak ciężko śpiewać z gumą w buzi

1

@vangoor Ciekawe jak to Xavi pogodzi, bo Fermin to nie jest pilkarz na ławkę

16

Viniciusz grający gówno i to jego zejście jakby to on wygrał mecz to komedia

1

@Wiktorek2002 w piłce chodzi o to żeby strzelac bramki, o nic innego

0

Fermin i Felix jedyni co kreuja akcje zdjeci to była totalna głupota

1

Meczy byl wygrany, takie sytuacje psulismy ze to patologia

2

Co za patologia xdd

0

Romeu co za sabotaz odpierdala

2

Ten Lewy to dramat jest

1

Ładnie zajebal, ale tu powinno buc ze 3:0 dla nas już

5

Fermin co daje pily masakra

11

I ten Gavi "przereklamowany pies" chowającyw kieszni Bellignhama, miód na oczy

0

@PaPo jeszcze Gundo

2

Fajne bylo to zatrzymanie Viniego przez Ferrana, widać ze dojrzał i walczy dla zespolu, rok temu by sie przyglądał

1

Świetnie gramy, Xavi potrafi zmotywować na klasyk, trzeba sie tak nauczyć dominować w LM. Gavi i Fermin wspaniała młodzież, reszta też dobrze

1

Składzik zajebisty, jeszcze na początku sezonu Xavi nas katowal 4 pomocnikami i ciągle tym samym a teraz można go pochwalić

0

@Natenczas niech sie cieszy że nie żyje w Polsce tylko jakaś Anglia czy USA

0

@Rl9k1nG ja robiłem i po 14 a kiedyś i po 16 wiec 8 nie robi wrażenia, ale znam ten uczuć gdy nienawidzisz swojej roboty i odliczasz sekundy do wyjścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?