Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska chyba dopiero byla 2 a juz mamy 2 znowu
1
@macio_944 na pewno by sie piłka nie odbijala jak od sęka a Yamal tez nie blyszczal ostatnio i jest jeszcze młodszy
1
@macio_944 A czemu nie Guiu zrobil robote w 30 sekund z Atleticiem. Dalby wiecej niz Yamal czy Lewy
0
@Tasde Starsi ludzie maja wiecej ikry i siły niz ta zblazowana młodzież, inaczej chowani
1
Patologiczny stream ma takie branie że serwery nie działają xd
2
KSW to byly gale (kiedyś) a nie jakieś patologie
0
@Gaz Nadal mógł tu grać gdyby nie odwaliło naszym prezesom
1
Mecz był dobry, zaangażowanie w pierwszej połowie jakiego nie bylo chyba od roku w Superpucharze z Realem, ale te zmiany trochę popsuły przebieg meczu i fakt zmęczenia oraz kartki
1
@sokot Gundo z Gavim tak jak dziś a Pedri z Ferminem do rotacji, który lepszy ten gra, czasami Pedri z Gundo do rotacji bo to podobny styl
2
@Klaudix strzal w słupek jest liczony jako niecelny
0
@LatajacyHolender a siatka na Rudigerze to co?
4
@Kuba_1 Mbappe pójdzie i go wykopie z realu i taka bedzie era
0
@ro3ak ciężko śpiewać z gumą w buzi
1
@vangoor Ciekawe jak to Xavi pogodzi, bo Fermin to nie jest pilkarz na ławkę
16
Viniciusz grający gówno i to jego zejście jakby to on wygrał mecz to komedia
1
@Wiktorek2002 w piłce chodzi o to żeby strzelac bramki, o nic innego
0
Fermin i Felix jedyni co kreuja akcje zdjeci to była totalna głupota
1
Meczy byl wygrany, takie sytuacje psulismy ze to patologia
2
Co za patologia xdd
0
Romeu co za sabotaz odpierdala
2
Ten Lewy to dramat jest
1
Ładnie zajebal, ale tu powinno buc ze 3:0 dla nas już
5
Fermin co daje pily masakra
11
I ten Gavi "przereklamowany pies" chowającyw kieszni Bellignhama, miód na oczy
0
@PaPo jeszcze Gundo
2
Fajne bylo to zatrzymanie Viniego przez Ferrana, widać ze dojrzał i walczy dla zespolu, rok temu by sie przyglądał
1
Świetnie gramy, Xavi potrafi zmotywować na klasyk, trzeba sie tak nauczyć dominować w LM. Gavi i Fermin wspaniała młodzież, reszta też dobrze
1
Składzik zajebisty, jeszcze na początku sezonu Xavi nas katowal 4 pomocnikami i ciągle tym samym a teraz można go pochwalić
0
@Natenczas niech sie cieszy że nie żyje w Polsce tylko jakaś Anglia czy USA
0
@Rl9k1nG ja robiłem i po 14 a kiedyś i po 16 wiec 8 nie robi wrażenia, ale znam ten uczuć gdy nienawidzisz swojej roboty i odliczasz sekundy do wyjścia