1

@Rewolucja123 to zależy jaki gatunek, wszystko byle nie polskie?

2

@Comentateiro ja mam wrażenie, że pory roku trochę sie przez lata przesuneły i dłużej jest ciepło, a później przychodzi wiosna

0

@FcPortoFan1999 niezła odklejka z niego patrząc na reszte wywiadu

3

@FcPortoFan1999 a podobno za gwiazdkowane wulgaryzmy są bany, tymczasem artykuły xd

1

Szkoda, że nam się ten Roque posypał przed samym transferem, bo ładnie leciał z bramkami, a jak przyjdzie w styczniu to będzie musiał na nowo się rozegrać

9

Tak z każdym tego typu pseudo dziennikarzem powinno sie robić aż zaczną gadać prawde, albo zamilkną

1

@PatrychoO ciesz sie bo mi i na bot sa jakies deleye i inne gówna

0

@ViscaelBarca2007 Perez by mu kupił

5

@PatrychoO bo ta gra jest zjebana

9

@gumaz Madryciak ale Messiego uszanował

0

@Arkon a Lewy psuje więcej niz daje wiec dlatego taki wybór

0

@_barti Dla mnie to obrzydliwe można normalnie a nie w taki sposób

0

Social media Barcelony dzisiaj opluły Fatiego, jak zawsze wstawiają posty o urodzinach to dzisiaj nic. Widać, że chcą sie go pozbyć ale można to zrobić z klasą

0

@Arkon Guiu i Roque

2

@Arkon Do Realu Alonso, Oriol, Lewy
Od nich do nas nikt

1

Vinicius przedłużył umowę do 2027, jeszcze troche walki z rasizmem w la liga nas czeka

40

Haaland nie istniał w ważnych meczach, był cieniem dlatego nie dostał glosów.
CR natomiast chyba zapomniał jak dostał ZP za Euro 2016 w którego finale nic nie zrobił, i cudem sie w tym finale znalazł nie wygrywajac meczu w grupie

0

@Destroyer_of_Worlds nie zostanie, w kółko te same tematy byle bardziej kontrowersyjnie i byle znaleźć sie w gorących

0

@negreanu Ale gówno kogo obchodzi czyjeś zdanie i zawsze każdy zostaje przy swoim xd

3

Uwielbiam te dyskusje o LGBT, aborcji, polityce, każdy specjaliasta przekonujący do swoich racji a i tak to gówno kogo obchodzi

0

@matirix20 Ale Gundo byl ustawiony najbardziej z tylu musial trzymać pozycje a nie skakac od jednego do drugiego realowca xd chyba nie wiesz jakie dziury to stwarza

0

@matirix20 Gundogan to nie ten styl gry, skąd wiesz jakie miał zadania. Dobrze rozgrywał

0

Myślicie że Gundogan będzie chciał odejść latem jeśli dalej będziemy frajerzyć? Co chwile coś wychodzi z nim

1

@Essos A ja to napisałem wczoraj, pewnie ściagnal ode mnie

0

@LaLigaPD Still lepsza niż Rodrygo

0

@LM10GOAT Profil Barcy nic o tym nie napisał, nieładnie

0

@pt9 pół składu madryciaków, jak ci nie wstyd

1

21 lat dziś kończy Ansu Fati.
Dziwne, że jeszcze nic nie wstawili na socialach. Brighton za to wstawił


0

@Midast Był na gali filmik gdzie mieli maseczki, czyli z czasów covida a wtedy nie miał odpałów, wiec niekonicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?