0

@Pedri16Future każdy po kontuzji kolana sie sypie, Dembele, Fati przykłady

0

@bartas97 on jest po operacji kolana, Fati dwa lata po tym stracił a ludzie chca Gulera po miesiącu xd U Dembele też od tego sie zaczęło

1

Fati zasłużył i nie dostał

0

@ObiektywnyKibic121 może sa wolni może im się nie chce biegać, niektórzy sobie truhtają De Jong w przeszłości niejednokrotnie też

0

@kanver_ tylko to też zależy od jakości podań

1

@czarnatom kazdy gra piach w Barcy w większości meczy ale Fatiego wszyscy znienawidzili nie wiedziec czemu i za co, to jest chore. Wystarczy popatrzec na komentarze tutaj

1

@pioz123 15 meczow hahahaa, jesli dla Ciebie 10 minut w meczu liczysz jako caly występ to pogratulowac logiki

5

@Czarny_ck a gdzie jest Szaktar

0

Fati ucisza hejterów po raz kolejny

0

@Messibestplayerintheworld Za to w Barcy z Shaktarem gowno zrobili nasi napastnicy

1

@Kazragore Fati byl drugim strzelcem w zeszlym sezonie z najmniejsza liczba minut w ataku

0

Fati by strzelał i u nas tylko nikt go w klubie nie chciał

2

@Emhyr u Pepa każdy sie staje niezwykły

0

@Kgorecki2500 ten burger na zdjęciu wyglada jak z plastiku

1

@Emhyr wygląda jak klon Yamala tylko jaśniejszy

0

@tomek8756 kota latwo przemalowac, nie pytaj skąd wiem

2

@Zoker a i tak zdrowszy niz mcdonald

0

Vinicius dzisiaj bez odpałów, ciekawe czy gadal z Puyolem xd

2

@Kamiloza91 Realowcy dzisiaj mega zmotywowani zwłaszcza Brazole i Brahim a nasz atak wczoraj to była żenada

0

@Simone co? Dlaczego ja?

0

@Simone Rodrygo napedza wszystkie akcje

0

Ten Rodrygo w lige mistrzów umie, dzisiaj świetny

2

Vinicius kiwa sie sam ze soba w miejscu i strata xd

1

Vinicius słaby mecz znowu

2

@LM10GOAT Xavi to beton taktyczny ale rotuje w tym sezonie

0

@dorkizos mnie De Jong nie przemonuje cos tam rozgrywa ale czy ma to przelozenie na asyste czy akcje, ja tego nie widze ale może jestem jakis inny

3

@tristan87 głaskanie po główce pogorszylo sytuacje, kto by sie spodziewał

1

Było o wiele więcej gorszych przepchnietych 1:0

0

Nasi chcą ale nie potrafią, wina trenera niestety na akcje w ataku nie ma pomyslu

0

Pedri genialna technika i ta jedna akcja ale strasznie powolny sie wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?