Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future każdy po kontuzji kolana sie sypie, Dembele, Fati przykłady
0
@bartas97 on jest po operacji kolana, Fati dwa lata po tym stracił a ludzie chca Gulera po miesiącu xd U Dembele też od tego sie zaczęło
1
Fati zasłużył i nie dostał
0
@ObiektywnyKibic121 może sa wolni może im się nie chce biegać, niektórzy sobie truhtają De Jong w przeszłości niejednokrotnie też
0
@kanver_ tylko to też zależy od jakości podań
1
@czarnatom kazdy gra piach w Barcy w większości meczy ale Fatiego wszyscy znienawidzili nie wiedziec czemu i za co, to jest chore. Wystarczy popatrzec na komentarze tutaj
1
@pioz123 15 meczow hahahaa, jesli dla Ciebie 10 minut w meczu liczysz jako caly występ to pogratulowac logiki
5
@Czarny_ck a gdzie jest Szaktar
0
Fati ucisza hejterów po raz kolejny
0
@Messibestplayerintheworld Za to w Barcy z Shaktarem gowno zrobili nasi napastnicy
1
@Kazragore Fati byl drugim strzelcem w zeszlym sezonie z najmniejsza liczba minut w ataku
0
Fati by strzelał i u nas tylko nikt go w klubie nie chciał
2
@Emhyr u Pepa każdy sie staje niezwykły
0
@Kgorecki2500 ten burger na zdjęciu wyglada jak z plastiku
1
@Emhyr wygląda jak klon Yamala tylko jaśniejszy
0
@tomek8756 kota latwo przemalowac, nie pytaj skąd wiem
2
@Zoker a i tak zdrowszy niz mcdonald
0
Vinicius dzisiaj bez odpałów, ciekawe czy gadal z Puyolem xd
2
@Kamiloza91 Realowcy dzisiaj mega zmotywowani zwłaszcza Brazole i Brahim a nasz atak wczoraj to była żenada
0
@Simone co? Dlaczego ja?
0
@Simone Rodrygo napedza wszystkie akcje
0
Ten Rodrygo w lige mistrzów umie, dzisiaj świetny
2
Vinicius kiwa sie sam ze soba w miejscu i strata xd
1
Vinicius słaby mecz znowu
2
@LM10GOAT Xavi to beton taktyczny ale rotuje w tym sezonie
0
@dorkizos mnie De Jong nie przemonuje cos tam rozgrywa ale czy ma to przelozenie na asyste czy akcje, ja tego nie widze ale może jestem jakis inny
3
@tristan87 głaskanie po główce pogorszylo sytuacje, kto by sie spodziewał
1
Było o wiele więcej gorszych przepchnietych 1:0
0
Nasi chcą ale nie potrafią, wina trenera niestety na akcje w ataku nie ma pomyslu
0
Pedri genialna technika i ta jedna akcja ale strasznie powolny sie wydaje